Flawless Complexion Enhancer

שני נושאים מעסיקים את קהיליית היופי כרגע- קולקציות האביב. הלם! צבעי פסטל. בקיצור, בורינגג. אולי אני אזכיר באחד הפוסטים הבאים, משהו מהמוצרים החדשים. הנושא השני- Deinfluencing Trend, אם איפור האביב הוא רק משעמם, הנושא הזה ממש מעצבן. אני לא מתכוונת להרחיב לגביו. אז בחרתי לדבר השבוע על מוצרים שעבורי, הם על זמניים. מוצרים שחייבים בתיק האיפור שלכם. אחד. לא צריך יותר, מה שכן, יש הרבה מאוד ממה לבחור.

אולי אפשר כן לקשר את הפןסט לטרנד כלשהו- No makeup, makeup look. סגנון שקיים כבר כמה שנים, כך שההגדרה טרנד פחות מתאימה. הגדרה שאהבתי, יוטיוברית שציינה שעבורה מדובר במצב רוח, לא דווקא טרנד. במשפט אחד- איך להתאפר בלי להגיד את המילה מייקאפ. כל המוצרים שיוצאים בשמות מאוד מעורפלים, דו משמעיים. בעיקר, תשתמשו איך שאתם רוצים. ואני מתה על המוצרים האילו.

המוצר הכי מפורסם, אייקוני, נמכר, ויראלי הוא זה של שרלוט טילברי. הפוסט הזה הוא מבוסס על כתבה שקראתי ב- The Everygirl- מגזין אוןליין, אחד מרבים שאני מנוייה עליהם. הכותבת הגדירה את המוצרים dupes- חיקויים למוצר של שרלוט טילברי. יכול להיות. אין ספק שהמוצר של שרלוט שינה את עולם האיפור. יצר מוצר שלא קיים, צורך שלא ידענו עליו. מראה שחשבנו שרק אמני איפור יכולים להשיג. אז חיקויים הם התפתחות בריאה. אפשר לקרוא להם ייבוא מקביל, מותג הבית.

מאחר וההקדמה התארכה מאוד, אני אומר שבכותרת המדהימה (תודו) מדובר בסה”כ בהיילייטר/ברונזר שמערבבים עם המייקאפ. נוזל מבריק, גלואי. משפר אפייה אתם מכירים, כן? זה מה שזה- משפר איפור.

Charlotte Tilbury- Hollywood Flawless Filter

https://www.sephora.co.uk/p/Charlotte-Tilbury-Hollywood-Flawless-Filter-Primer-and-Highlighter-Hybrid-30ml

כתבתי כל כך הרבה פעמים על המוצר הזה, אני לא חוזרת על עצמי. מספיק לומר, שכרגע הוא אזל מהמלאי בכל האתרים שאני מכירה ושולחים לישראל. בכל האתרים. זה יתן לכם מושג על הפופולאריות של המוצר. חייבת לציין שזה קורה להרבה מוצרים שלה. אין מה לעשות- שרלוט טילברי היא אשפית בכל מה שנוגע למוצרי בסיס- פודרה/ברונזר או מייקאפ. תעקבו, בטוחה שיחזור למלאי. בכל מקרה- יש הרבה מאוד אפשרויות בשוק. אז תמשיכו לקרוא.

אזל מהמלאי ברוב האתרים

e.l.f – Halo Glow Liquid Filter

כשהמוצר של elf יצא בשנה שעברה, הוא מייד תואר כחיקוי למוצר של שרלוט טילברי. אפילו המילה פילטר נמצאת בשני השמות. הפך ויראלי אפילו עוד יותר מזה של שרלוט. בהתחלה בגלל המחיר כנראה. בהמשך, כי הביקורות יצאו מגדרם. אני לא הצלחתי לקנות אותו. הוא נחת באסוס לחמש דקות וכל הגוונים מהמלאי. נותר רק הגוון rich- זו הסיבה שהתמונה שלו מופיעה למטה. אם זה הגוון שלכם. גם באתר הבית של elf, הוא לא במלאי. בספורה UK, אמריקן אאוטלט- עדיין לא הגיע אליהם.

אז אני עוקבת. בביקורות שראיתי, יש הבדל בין שני המוצרים. ציינו שזה של elf יש בו יותר ברק. בכל מקרה אני מתכוונת לקנות ברגע שיחזור או יגיע למלאי באחד האתרים. הקישור פה הוא לאסוס, תמיד האפשרות המועדפת לקנייה מישראל

.https://www.asos.com/elf/elf-halo-glow-liquid-filter/prd/203883417?colourWayId=203883495&cid=50383

Kosas- Glow I.V. Vitamin-Infused Skin Illuminating Enhancer

https://kosas.com/products/glow-iv

המוצר של KOSAS הוא הכי חדש. יצא לפני כמה שבועות. מגיע ב-9 גוונים, מעושר בויטמיןd ואצות- לתוספת לחות. KOSAS הוא קלין ביוטי. דוגמא למותגים ששמים דגש על טיפוח שהוא, על הדרך, גם איפור. לפני שלוש שנים זה היה מותג צעיר ומבטיח. כוכב עולה. אני קניתי מהם בזמנו את הפודרה שלהם, שכולם דיברו עליה. בשנת 22 המותג די נעלם. צירפתי קישור לאתר שלהם, שלא שולח לישראל. כגע המוצר עוד לא הגיע ל- cult שמחזיק את kosas וגם לא לספורה uk, שלאחרונה הוסיפו את המותג לאתר.

זה נראה מעניין. לא חושבת שזה יהיה אפשרות הקנייה הראשונה שלי. הוא ברשימה כי הוא חדש ומתאים לנשא הפוסט. ולמותג עצמו יש קרדיט טוב.

BY TERRY- CELLULAROSE CC SERUM

https://row.byterry.com/makeup/face/spf-tan/cellularose-brightening-cc-serum/#no5-sienna-light

יש סדרה של סרטונים שנקראת Michele Wang Made me Buy it- אם אתם לא מכירים, זו אחת היוטיובריות הידועות בקהיליית היופי . הערוץ שלה הוא על היי אנד, מותגים יוקרתיים. אני מצרפת קישור לערוץ ביוטיוב שלהוכמובן, ממליצה לעקוב אחריה. במיוחד למי שאוהב את דיור, שאנל וכו. הידע שלה בכל המוצרים, החברות, הקולקציות- הוא אינצקלופדיה. דרכה הכרתי מותגים כמו suqqu ו- cle de peau.

ומישל וונג גם גרמה לי לקנות כמה מוצרים. רשימות סוף השנה שלה ורשימות בכלל של המוצר הכי טוב של מותג או בקטגוריה כלשהי , הם סרטונים שאני שואבת מהם הרבה אינפורמציה והחלטות אם לקנות או לא.

https://www.youtube.com/@TheMicheleWang

by terry הוא מותג טיפוח צרפתי ותיק וידוע, ונקרא על שמה של המייסדת, מייקאפ ארטיסט ידועה. זה לא מותג פופלארי כמו שרלוט טילברי. אבל ידוע, נחשב מאוד איכותי, יקר, ההשקות שלו ספורות. כך שלא מזכירים אותו הרבה במדיה. בעקבות ההמלצה של מישל וונג, קניתי בשנה שעברה את הפודרה. זו שמעושרת בחומצה הילורנית. קניתי את המיני סייז. שהיתה טובה. זה המוצר היחיד שניסתי מהם. אבל, הסרום הזה, הוא ברשימת הווישליסט, בעקבות הביקורת של מישל שהיללה ושיבחה כאחד הפריימרים הכי טובים שהיו לה.

זוכרים שדיברתי על no makeup,makeup look, אז המוצרים שרלוט ואלף וזה של byterre יכולים לעמוד בזכות עצמם. כלומר, לא צריך להוסיף בכלל מייקאפ. אם אתם מחפשים כיסוי קליל, רק האחדה של גוון העור, טיפה של גוון ובעיקר, טיפוח לפנים- זה סוג של מוצר שאפשר להשתמש. ו- 300 ש”ח, עלות המוצר, לא יבהילו אתכם- כי קניתם מוצר אחד במקום שלושה או ארבעה. ולכן הוא מוגדר כפריימר וגם כ- Tinted sheer coverage עם פיניש של ברק טבעי. וכמובן. זה מוצר טיפוח בראש ובראשונה.

מגיע בשמונה גוונים שבאתר אפשר למצוא תיאור והתאמה לכל גוון עור. זה שבתמונה מוגדר כמתאים לעור כהה. אני מצרפת קישור גם ל- cult beauty שמחזיק את ביי טרי, המחיר דומה אבל בקאלט יש 5 גוונים במלאי, לעומת רק אחד שנותר באתר הבית של המותג.

.https://www.cultbeauty.com/by-terry-cellularose-cc-serum-30ml-various-shades/11307081.html?affil=thgppc&switchcurrency=ILS&shippingcountry=IL&gclid=Cj0KCQjwn9CgBhDjARIsAD15h0C8CEfNeGGY8-cjMdr0KpOZvIdEefrmda8l_3rW7z7j1u9S1pIhnpkaAqZTEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Saie- Glowy Super Gel Lightweight Dewy Highlighter

https://saiehello.com/products/glowy-super-gel-luminizer

Saie הוא מותג חדש יחסית, נמכר ב- cult מאז שהושק ואני לא מצאתי בו עניין מיוחד. המחירים שלו נמוכים, חסית לשאר המותגים שנמכרים ב- cult. יש להם קולקצייה קטנה, איפור ושתי מברשות. את המוצר הזה הם השיקו לאחרונה, יחד עם פאונדיישן באותו שם. עד כמה ששמי לב, המוצג לא מוזכר הרבה במדיה. להרבה לא ברור כיצד מבטאים את השם. השנה הוא הוזכר קצת יותר. מצד אחד מאוד אהבו את הסומק הנוזלי, לעומת זאת- הקונסילר שלהם לא הצליח.

ההיילייטר הזה מגיע רק בשני גוונים- ולי נראה ברור שאחד יכול להיות היילייטר והאחר ברונזר. תלוי כמובן בגוון העור שלכם. אני חושבת לקנות אחד מהם. 100 ש”ח, מחיר סביר להתנסות.

Versed- LUMINIZING GLOW DROPS

https://versedskin.com/products/mood-lighting-luminizing-glow-drops?utm_source=pepperjam&utm_medium=affiliate&utm_campaign=21181&clickId=4318952038

סוגר את הרשימה מותג ומוצר שאני מעולם לא נתקלתי בשמו במדיה. כלומר, אני יודעת שהוא קיים. אבל לא מעבר לזה. כי הוא נמכר בקאלט ביוטי ולמיטב ידיעתי הוא skin care. אבל בכתבה שציינתי בפתיחה הוא היה אחד מהמוצרים. חישתי וראיתי שהוא נמכר ב- cult ב- 80 ש”ח. אז כבר שתי סיבות לספר לכם עליו. בדיוק כמו המוצר הקודם, הוא מגיע בשני גוונים ומוגדר היילייטר. בהוראות שימוש, ממליצים להוסיף כמה טיפות לקרם הלחות שלכם. ממש למי שלא אוהב מייקאפ.

להתראות, מיכל 18.3.23

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: