Most Hyped Pink Blushes

בשנה שעברה דיור השיקו סומק ורוד שהוציא את קהילת היופי מדעתה. דיור הוא מותג יוקרתי מצד אחד ושמרני מאותו צד.. כלומר, לא כל מוצר שהם משיקים מוזכר או זוכה להתלהבות במדיה. אבל השנה שעברה הסומק הוורוד וליפגלוס הקים לתחייה את דיור עבור קהל גדול מאוד של צרכני יופי, שככל הנראה לא חשבו שאי פעם יקנו. אז הליפגלוס הוא לפעם אחרת. אבל הסומק הוורוד גרם לתגובת שרשרת שממשיכה גם השנה.

חייבת להודות, אני לא יודעת אם זה הגוון של השנה. לא זוכרת שקראתי מהו הגוון הבולט השנה. אבל אני רואה הרבה וורוד, למשל בריהוט. מה שכן, אחד הטרנדים הבולטים באיפור בשנת 23- סומק מודגש. לא דווקא ורוד, אבל סומק עז שנמרח מהלחיים ועד הצדעיים. מאחר ואנחנו בפתח האביב, הרכבתי רשימה של סמקים המדוברים ביותר לאחרונה. אין צורך לומר שיש מאות. וכולם וורודים. ממש. ורוד ביידי, בזוקה, ברבי. כל תיאור מתאים.

BACKSTAGE ROSY GLOW – 001 Pink

https://diorboutique-il.com/products/backstage-rosy-glow

לדיור יש הרבה סדרות איפור- Backstage, היא אחת מהן ולי יש את הפאונדיישן שיצא בסדרה. יש ערוצי יוטיוב שמוקדשים להיי אנד ביוטי. יש כמה יוטיובריות שהידע שלהן בדיור שאנל וכו’ הוא ממש ויקיפדיה. אני פחות בקיאה במוצרים השונים של דיור. הסדרה הזו נחשבת לאחת המוצלחות.

בסדרה יש שני גוונים. אבל באתר הישראלי מוכרים רק את הוורוד- pink 001 ובמהדורה מוגבלת. אני לא יודעת לכמה זמן. כרגע נמכר באתר הישראלי של דיור. פעם אחד קניתי מהם וחוויית הקנייה היתהמספקת מאוד: אריזה, מהודרת, שפע דוגמיות ואספקה תוך יומיים.

הגוון מתואר כאוניברסלי, כלומר גוון וורוד שושנה טבעי, שיתאים לכל גוון עור. יש אפשרות ל- try on כלומר להפעיל מצלמה ולראות איך הגוון יראה על העור שלכם.

160 ש”ח באתר הישראלי של דיור

Patrick Starrr – CHEEK CLAPPER

https://www.onesizebeauty.com/products/cheek-clapper-3d-blush-trio?variant=43055478472903

פטריק סטאר אמן איפור ומשפיען רשת ידוע מאוד, הקים את ONE/SIZE מותג חדש יחסית, נדמה לי רק בשנה שעברה, בכל מקרה, אז ראיתי בכמה סרטונים איזכורים וביקורות טובות על המוצרים. יש לי תוכנית להעלות עליו פוסט שלם, אבל הנגישות למוצרים שלו מצומצמת- האתר שלו לא שולח לישראל וכך גם המוצרים שלו שנמכרים בספורה uk. וזו סיבה כבדת משקל מדוע אני לא כותבת על מותגים מסויימים.

אחד המוצרים שזכו להצלחה רבה הוא טריו סמקים- פלאטה של שלוש פורמולות שונות של גוון אחד-קרם, מאט ושימר. שחייבת להודות בהחלט מעניין. כחלק משגרת האיפור שלי- אני מורחת סומק קרמי ועליו סומק אבקה והיילייטר. כך שזה נהדר שמסדרים לי את הכל על בסיס גוון אחד. אני ראיתי את הסומק רק בימים האחרונים, אבל מתברר שהגוון הזה אזל מהמלאי ולאחרונה חזר. בספורה, דרך אגב, הוא כבר לא במלאי. כך שזה מעיד על הביקוש.

בסדרה בנוסף לוורוד, 6 גוונים, אז אם אתכם כמוני וורוד הוא לא הבחירה הטבעית, יש קורל, ברי, אפרסק. רמת המחירים של המותג סבירה. זה לא דראגסטור, הסומק ולה 40 $, אבל תזכרו שמובר בשלושה מוצרים. כך שזה ממש לא יקר. אותו רעיון יצא גם כברונזר- משחק של 3 גוונים. קונטור, ברונזר והצללה.

one size נמכר ב- AO אמריקן אאוטלט. הסומק עדיין לא הגיע. אבל צריך לעקוב. נוחתים שם כל הזמן מוצרים חדשים, ואם זה משהו שאתם מחפשים, להיכנס לחיפוש במותג עצמו. לפעמים מאוד מפתיע המוצרים שמגיעים לשם.

Too Faced – Cloud Crush Blush

https://www.toofaced.com/product/23479/111688/face-makeup/blush/cloud-crush-blush

לפני עשור ויותר אפילו, Too Faced נחשב לה מותג. אני מאד רציתי לנסות אותם, אבל אז אי היה להשיג באתרים ששולחים לישראל . מאז חלפה תהילת עולם. המוצרים שהם השיקו היו בעיקר משעממים, חוזרים שוב ושב על אותן פלאטות וגוונים, האיכות של המוצרים ירדה לפי הביקורות ואני איבדתי עניין, אפשר לראות שזה מותג שאני כמעט ולא מזכירה. בעבר השתמשתי בפאונדיישן שלהם- שהוא אחד הטובים שהיו לי- כל הסדרה Born this way עדיין נמכרת בווריאציות שונות. ומוצר נוסף שהיה להיט במשך שנים, המסקרה Better then sex – אני עדיין רוצה לקנות.

לאחרונה נראה שאולי טו פייסד עושים קאמבק קטן. את הסומק השיקו לפני חודשיים, המוצר זוכה להצלחה ומוזכר תדירות במדיה. השבוע- הם השיקו פלאטת צלליות מאוד צבעונית שמקבלת הרבה אזכורים, בינתיים בעיקר בגלל שזה משהו שונה לחלוטין ממה שהמותג בדכ עושה. אז לפחות הם הצליחו לחזור לתודעה.

Too Faced נמכר בספורה uk ובכ- cult ונשלח לישראל. אבל הגוון הורוד, לא במלאי. זה מותג שנחשב היי אנד ולא דראגסטור. אפשר להשוות את המחירים שלו לטארט, לדוגמא. הסומק, שמגיע בכמה גוונים, עולה 135 ש”ח.

Candy Clouds כרגע לא במלאי 135 ש”ח ב- sephora UK


Gucci Beauty Blush De Beauté

270 ש”ח באמריקן אאוטלטhttps://www.americanoutlets.co.il/gucci-luminous-matte-beauty-blush-01-silky-rose-0-19-oz-5-5-g/prod_vL41qoF40OZnBh

קו איפור של ג’וצי חדש יחסית. נכון שג’וצי לא צריכים המלצות, אבל לא תתפלאו לשמוע שזה לא תמיד ערובה לאיכות. לא כל בתי האופנה, מצליחים. האיפור של ולנטינו מקבל ביקורות קשות. אצל ג’וצי, פלאטת הצלליות הראשונה שהם השיקו, כשלה. בכל אופן, קולקציית האיפור שלהם מצומצמת, הם משיקים בצורה מדודה, לא הרבה ולא כל הזמן. זה המוצר האחרון שהם השיקו והסומק הראשון שלהם. יצא כבר בסוף השנה החולפת וקיבל ומקבל ביקורות מצוינות. דרך אגב, הברונזר של ג’וצי שיצא לפני שנתיים- שלוש, נחשב לאחד הטובים ביותר שיצאו בכלל.

הסומק מגיע בשישה גוונים עדינים ואפילו הוורוד, נראה בעיני יפה ולא בובתי מידי. צירפתי קישור ל- AO, שאפשר להשיג אצל כמה ממוצרי האיפור של ג’וצי, כולל הברונזר המפורסם שהזכרתי (בסביבות 300 ש”ח). במקרה הזה, המחיר סביר. כל עוד אתם זוכרים שהחלטתם לקנות מותג יוקרתי. הוא עולה כ- 50$ בספורה, ,175 ש”ח בערך. באמריקן אאוטלט המחיר של המוצר הוא סופי. גם אין עלות משלוח וגם שום מיסים אחרי שהמוצר נשלח. לא תמיד זה המצב. יש מוצרים שלא משתלם לשלם את המחיר שהם מבקשים. אבל נחמד למצא שם מוצרים שאי אפשר למצוא במקום אחר.

01 – Silky Rose
https://www.sephora.co.uk/p/Gucci-Beauty-Blush-De-Beaute-55g

Haus Labs- Color Fuse

https://www.hauslabs.com/products/color-fuse-blush

המותג שהקימה ליידי גאגא לפני כמה שנים, הקולקצייה הראשונה נכשלה לחלוטין, ספגה ביקורות קטלניות. אבל, אחרי שנתיים בערך, המותג חזר, בענק. שני מוצרים בולטים, הראשון הוא הפאונדיישן, יצא לפני חודשיים, וכולם דיברו רק עליו TRICLONE skin tech- שיצא בחמישים! גוונים.

וכעת, הסומק הזה. חמישה גוונים. אני ממליצה להיכנס לאתר, מאוד יפה, חדשני ומזמין לשוטט. הקולקצייה עדיין מאוד קטנה. האתר שולח לישראל, המחירים בש”ח. מעל 75$ המשלוח לישראל חינם.

Dragon Fruit Daze – cool pink סומק של המותג של ליידי גאגא 140 ש”ח

MAC – Glow Play Blush

https://www.maccosmetics.co.il/product/13830/73802/glow-play-blush

סדרת ה- glow play של מאק ותיקה וידועה מאוד. ועדיין הסומק מוזכר עד היום בהרבה סרטונים שאני רואה. ואני מביאה אותו כדוגמא, יש בשוק הרבה מוצרים טובים וותיקים שאפשר לקנות ולהינות. ההיפך- מוצרים שמאריכים ימים בדכ הם אילו שהצליחו, שהרבה אנשים ניסו. הסומק מגיע בהמון גוונים.

150 ש”ח באתר ובאותו מחיר בטרמינל איקס. אבל, יש מבצעים כל הזמן והמחיר יורד ל- 125 ש”ח. ואם אתם בחו”ל, בכלל מאק זול בחצי מחיר ממה שנמכר בארץ.

Heat Index באתר הישראלי 150 ש”ח

GEN NUDE® BLONZER™ BLUSH + BRONZER

בחרתי לסיים עם סומק שיש לי. בלונזר- סומק עם ברונזר של BareMinerals, שיצא לפני שנתיים כבר, הצליח מאוד ובבלאק פריידי האחרון, קניתי, בגוון Kiss of Copper. הגוון שבתמונה, בהתאם לנושא של הפוסט, Kiss of pink. זה יותר היילייטר ברונזר, עבורי. הגוון הוא כתמתם שימרי. פחות פיגמנטי ממה שחשבתי וחששתי, שיהיה. כך שבפעמים שהשתמשתי בו, הוספתי אותו ל cream Blush שמרחתי מתחת. הפורומולה, נהדרת. האבקה רכה ומרגישה כמו משי על העור. מי שלא מכיר את המותג, שני מוצרים שלהם שהשתמשתי- פאונדיישן וליפסטיק, ז מותג שמחמיא ומכוון לעור בוגר.

25 לי”שט בספורה uk

https://www.sephora.co.uk/p/BareMinerals-Gen-Nude-Blonzer-38g?curr=GBP&option=62340&istCompanyId=1a627511-1fcb-4ea2-885c-b849e10a8688&istFeedId=d7a61015-8d11-4b9d-b40c-98ca91094e35&istItemId=iaammpmqi&istBid=tcurr=GBP&gclid=Cj0KCQiAx6ugBhCcARIsAGNmMbjOdDp2EHJ4T-LJeOFOVWKKPiqfQzg-Epd5nczVstweRtE3_sg79ZMaAlncEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

להתראות, מיכל 11.3.23

השאר תגובה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: