Dr. Dennis Gross Skin Care

אחד המותגים הידועים והיוקרתיים בשוק הקוסמטיקה, ותיק מאוד וזכה בהרבה פרסים. אחד מהמוצרים הידועים שלהם- Daily peel בסט סלר. דר דניס גרום הוא רופא עור מומחה שהפך את הידע והטיפולים שנעשו בקליניקה, למוצרים שאפשר להשתמש בבית עם תוצאות לא פחות טובות. השנה השתמשתי בשני מוצרים שהרשימו אותי מאוד. אז כמה מוצרים שכדאי להכיר. יש לציין שמדובר במוצרים מתוחכמים, פעילים מאוד עם ריכוז גבוה של חומצות וכו’. פחות למי שרק מורח קרם לחות מידי פעם.

את המוצרים אפשר להשיג בכל האתרים הבריטיים. כל התמונות והקישורים מהאתר space nk

https://www.spacenk.com/global/brands/d/dr.-dennis-gross

Alpha Beta® Daily Peels

המוצר הכי ידוע ומזוהה עם המותג. מדובר במטליות שמגיעות באריזה של 5, 30 או 60 יחידות באריזות נפרדות. המחיר נע בין 90 ש”ח לכמעט 700 ש”ח לאריזה הגדולה. השימוש הוא בשני שלבים, (כפי שאפשר לראות על האריזה מצויין 1 או 2) ההמלצה היא להשתמש פעם ביום, מה שהופך כמובן את המוצר למאוד יקר. בעקבות ההצלחה המסחררת של הפדים, יצאה גרסה נוספת EXTRA STRENGTH FORMULA. הגרסה האחרת יותר עדינה, מיועדת למי שיש עור רגיש .

מדובר בטיפול של שני שלבים- הפד הראשון הוא חומצה lactic שמקלפת וקרצפת את העור מלכלוך ותאים מתים ובפד בשלב השני, יש פורמולה עם רכיבים להזנת העור וגם אנטי אייגינג’ לטיפול בעור בוגר.

מוצר כזה מומלץ להשתמש מידי ערב, כחלק משגרת הטיפוח בלילה. לניקוי טוב של העור לאחר הססרת האיפור וכו. אבל, בהחלט אפשר להשתמש פעמיים בשבוע, לעשות רוטציה עם סרומים או חומרים אחרים לטיפוח בלילה וכך גם הפדים יזיקו מעמד לאורך תקופה קצת יותר ארוכה.

PROFESSIONAL GRADE IPL DARK SPOT CONCENTRATED SERUM

סרום מסיבי לטיפול בכתמים כהים והיפר פגמנטציה בעור. הפומולה מורכבת מריכוז של 10% L-ascorbic acid וטימין סי ברמה גבוה של ריכוז ו- arbutin  שנמצא כמעכב את ייצור המלנין בגוף. הסרום הוא לשימוש בבוקר או בערב, ממולץ למרוח אחרי הפדים שהזכרתי קודם.

425 ש”ח ל- 30 מי”ל.

ADVANCED RETINOL + FERULIC TRIPLE CORRECTION Eye SERUM

סדרת הרטינול + חומצה פרולית כוללת כמה מוצרים, שני השתמשתי כבר בשניים ומהם, הסרום הזה לעיניים הוא מוצר נוסף בסדר. השילוב של חומצה פורלית ורטינול הוכח כמוצלח מאוד עם תוצאות ניכרות לעין בהבהרה של כתמים בעור. חומצה פרולית היא אחת החומצות הכי חשובות בטיפוח אנטי אייג’ינג.

הסרום נרקח במיוחד לטיפול באיזור המאוד עדין סביב העיניים, מיועד למיצוק וטשטוש הקמטים בזויות העין.

300 ש”ח ל- 15 מי”ל

ADVANCED RETINOL + FERULIC OVERNIGHT WRINKLE TREATMENT

טיפול ללילה באותה סדרה. נמצא כי שלושת המרכיבים- רטניול, חומצה פרולית ובקצ’ולי, עובדים יחד בסנרגיה. את הרטינול מאזנים בקצולי וניאצמידים, עם לחות ומונעים את תופעות הלוואי כמו עור מגורה, שיש לחלק, משימוש ברטינול לבד. עם יש צורך להדגיש- זו נוסחה מאוד פעילה ועוצמתית. מי שמעולם לא מרח חומצות על עור הפנים, זה לא המוצר להתחיל.

370 ש”ח ל- 30 מי”ל.

PROFESSIONAL GRADE RESURFACING LIQUID PEEL

בדומה לפדים במוצר הראשון, מדובר בניקוי עמוק ויסודי של העור. גם פה שיטת שני השלבים מיושמת. הפעם נוזל במרקם ג’יל. בשלב הראשון מורחים את הג’יל שמכיל חומצות שונות שמטרתן פירוק הדבק שמדביק את התאים המתים בעור וכך לחשוף את שכבת העור הרעננה מתחת. בשלב השני מורחים את הג’יל שמכיל נוגדי חימצון כמו תה ירוק ושיבולת שועל, כדי לאזן את עור.

425 ש”ח לשני הבקבוקים. מומלץ להשתמש פעם אחת ביום, פעמיים בשבוע.

VITAMIN C + LACTIC DEWY DEEP CREAM

יש למותג כמה סוגים של קרם לחות, אני הבאתי את זה שמבטיח קרם לחות עשיר וסמיך, מלא בויטמין סי לעור רענן ומלא בלחות. כל שגרת טיפוח אנטי איגי’נג חייבת לכלול לפחות מוצר אחד עם ויטמים סי, אחד מנוגדי החימצון הכי אפקטיביים שיש לטבע להציע. 320 ש”ח לכמות של 60 מי”ל, יספיק לכם לתקופה של חצי שנה לפחות.

בתקווה לימים שקטים בקרוב, מיכל 4.11.23

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: