New From iHerb

Skin Chemists

סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 סרומים מסוגים שונים, רכיב כזה או אחר של אנטי אייגינג, והמקור שלהם צמחי. כך שהם יכולים להוות תחליף. הסדרה כוללת בנוסף, קרם לחות, מסכות, סרומים לאזור העיניים ועוד. כל מוצר עולה בין 90-100 ש”ח. לפני הנחות נובמבר.

  • Skin Chemists, Youth Series, 2% Collagen Facial Serum
  • Skin Chemists, Youth Series, Retinol & Backuchiol Facial Serum
  • Youth Series, 1% Collagen Beauty Mask
  • Skin Chemists, Youth Series, Hyaluronic Acid Night Moisturiser

Thank you farmer

https://il.iherb.com/c/thank-you-farmer?rank=2&rawkw=thank%20you&refererLocation=suggestion

שני מוצרים מהסדרה החדשה TRUE WATER

True Water, Deep Moisture Cream – את הלחות העשירה מקבל הקרם מחומצה הילורני. סקואלין, וגם שמן זית. בזכותם העור נשאר מלא לחות במשך שעות. המותג הקודם וגם זה הם מותגים בקטגוריית הקלין ביוטי. תודה לחקלאי, זה מצביע על כך. הם ללא בישום או אלכוהול, נטולי אכזריות לבע”ח. שני המותגים הם גם מהקוסמטיקה הדרום קוראנית . שניהם מתוארים כמתאימים במיוחד לבעלי עור יבש בסדרה יש גם טונר, קרם לחות במרקם ג’ל קריר וקליל.

True Water, Deep Serum – תשומת ליבכם לכמויות הגדולות בכל המוצרים שלהם- הסרום 60 מי”ל ב- 100 ש”ח. קרם הלחות 125 ש”ח לכמות של 80 מי”ל.

את כל המוצגים ברשימה אפשר להשיג בכל האתרים הבריטיים וגם באתרי טיפוח קוראניים כמו soko glam ועוד.

Pacifica, Face Wash Stars, 3 Pack

פספיקה הוא מותג טיפוח מהדראגסטור, זול מאוד. בעיקר מתאים לנוער ואנשים בשנות העשרים. בגיל הזה מספיק לשמור על טיפוח סביר של העור עם מוצרים בסיסיים. סט לחגים שכולל שלושה סבון לפנים. בכל טיובה יש 40 מי”ל וכל הסט עולה 35 ש”ח.

Rejuvenating Overnight Beauty Mask Trilogy

https://il.iherb.com/pr/trilogy-rejuvenating-overnight-beauty-mask-2-fl-oz-60-ml/128963

מוצר חדש של טרילוגי, מותג קוראני נוסף, ידוע ונחשב. מסכת לילה לחידוש העור בזמן שישנתם, מכילה וטמין c וכמה ממזונות העל כמו פירות יער, ונוגדי חימצון נוספים כמו אשכולית.

60 מי”ל 185 ש”ח

Neutrogena‏

https://il.iherb.com/c/neutrogena?rank=0&rawkw=neutro&refererLocation=suggestion&p=3

בארץ אנחנו מכירים את קו הטיפוח של ניטרוג’ינה אבל יש להם קו איפור ותיק מאוד, באותה סדרה של הידרו בוסט, של מוצרי בסיס לפנים. ולאחרונה באי הרב החלו לשווק כמה מוצרים. אחד מהם הוא Healthy Skin Liquid Makeup (לא נמצא כאן בתמונה) אחד הידועים בשוק הדראגסטור ןמאוד מומלץ. הבעיה היא שבכל מוצרי הפנים, טווח הגוונים הוא 3-4, מה שכמובן יקשה מאוד על קנייה. אבל מי שימצא את הגוון שלו, לא יתאכזב. יש גם פודרות, סרומים, קונסילרים, וכמה ליפ באלם מוצלחים.

  • Healthy Skin Pressed Powder
  • Hydro Boost, ברק לחות לשפתיים,
  • ® Hydro Boost Hydrating Tint for Dry Skin
  • Healthy Skin Radiant Primer + Serum To Even Skin Tone and Texture

wet and wild

https://il.iherb.com/pr/wet-n-wild-megaglo-vitamin-e-makeup-stick-blush-currant-jam-0-21-oz-6-g/123007

צריך לציין מייד בהתחלה שהתמונה להמחשה בלבד. באי הרב הוסיפו לאחרונה את המותג האמריקאי למדף האיפור שלהם עם קולקציה ענקית של מוצרים משנים קודמות. התמונה שהבאתי היא מתוך האתר של המותג וזו קולקציית החגים שלהם, שיצאה ממש לאחרונה. צירפתי קישור לדף המותג באי הרב כדי שתוכלו לראות מה יש במלאי.

wet and wild הוא מותג שמאוד דומה לאלף בעיני. הוא אפילו זול יותר, ונחשב גם פחות איכותי ממנו. אבל יש להם כמה וכמה הצלחות ומוצרי דגל שהתבססו כמו המייקאפ שלהם פוטו פוקוס שמאוד אהבתי. לדעתי אפשר להשיג את המותג מישראל כעת רק באי הרב. בעבר הוא נמכר גם בלוק פנטסטיק.

Too cool for school

מותג נוסף של K beaury שיש לו בעיקר קו טיפוח, זול מאוד עם הרבה מסכות נייר שמאוד אוהבים בקוריאה. אבל מצאתי את הפלאטה שמאוד מאפיינת את האיפור האסייאתי. מתאימה למי שמחפש איפור נייטראלי וקומפקטי. צלליות בגווני חום וניוד, שימר ומאט , שני הגוונים הם צלליות, אבל אפשר להשתמש כם כסומק או פריימר להאחדת הגוון בעפעף . הפלאטה עולה 130ש”ח. לא זול. המותג בדומה לפספיקה נחשב בעיני כמתאים לצעירים. האיפור הקוראני נחשב לאיכותי ברובו. רק, בהתאם לתפיסת היופי הקוראנית, הגוונים מאוד שקטים.

Artclass, Color Director Multi-Mood Palette, 02 Rosy Log

https://il.iherb.com/pr/too-cool-for-school-artclass-color-director-multi-mood-palette-02-rosy-log-0-56-oz-16-g/132743

להתראות, מיכל 11.11.23

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: