The Best Orange Lipsticks

Woman Face With Lipstick. Vector Illustration.
https://www.storyblocks.com/images/stock/woman-face-with-lipstick-vector-illustration-b75lvfmvxozj6gsjk4f

כתום הוא הצבע האהוב עליי, אין עונה לצבע הכתום, הוא מתאים לכל זמן בשנה. בקיץ כשמחפשים משהו בהיר ועליז, בחורף כמחפשים משהו שיבלוט על רקע האפור והכהה. גם באיפור וגם בבגדים כתום הוא הגוון שהולם כל גוון עור, לדעתי, בוודאי שהוא הולם את גוון העור שלי.

מבחינת איפר, סמקים ולפסטיקים, אני תמיד נמשכת לגוון כתום, בצלליות, פחות התנסיתי. בשנה האחרונה, עד לפני שבועיים, לא מרחתי בכלל שפתון. עכשיו, בתקווה שהמגפה באמת מאחורינו, מדגדג לי לחדש את הקולקצייה, והגוון הכתום הוא בראש הרשימה.

אז כמה ליפסטיקים, אף אחד מהם אינו חדש, חלקם ממש ישנים שמזמן רציתי לנסות. כולם ליפסטיקים בסגנון הישן המסורתי. קרמי, קצת מבריקים, בהחלט עם נוכחות. שום ליפסטיק פה הוא לא מאט, לא ליקוויד, לא באלם, פשוט אודם, כמו פעם. לפני כמה שבועות, באחד הסרטונים שראיתי, אחת מהבלוגריות ציינה שככל הנראה עידן הליקוויד ליפסטיק מאחורינו. לא יודעת, מקווה. אני בכל מקרה, מעולם לא הצלחתי להתחבר לליקוויד ליפסטיק- שכולם בגווני ניוד שנראים אותו הדבר.

becca – Ultimate love in poppy

https://il.iherb.com/pr/Becca-Ultimate-Lipstick-Love-W-Poppy-0-12-3-3-g/94665

לפני כמה שבועות סיפרתי לכם ש- becca הכריזה שהיא נסגרת בספטמבר השנה. בעקבות ההכרזה, אנשים פשטו על כל האתרים שמוכרים את מוצרי המותג וחיסלו את רוב המלאי. בפוסט שהעליתי ציינתי את הסדרה הזו של הליפסטיקים שהצליחה מאוד, במיוחד הגוון הזה, שמזמן רציתי לקנות. הליפסטיק עולה 35 ש”ח, כשהעליתי את הפוסט היו 10 גוונים, כרגע נותרו רק שלושה, ביניהם הכתום הבוהק שממש רציתי.

הליפסטיק עונה על כל הקריטריונים שלי- קרמי, נמשח על השפתיים, לא משאיר כתם כשהוא דוהה ומקפיץ בשנייה את כל מראה האיפור.

כל התמונות הם קידום מכירות של המותגים. אני לא ניסיתי אף אחד מהליפסטיקים, למעט הליפסטיק של becca בגוון אחר ואני יכולה להעיד עליו. לכן הוא מופיע ראשון הפורמולה היתה בדיוק מה שאני אוהבת, לכן עכשיו, בטח כשהמחיר הוא שליש מהמחיר הרגיל, אני מתכננת לקנות את את הגוון הכתום הזה.

אז צריך לזכור שנדיר מאור שגוון יראה עליכם כמו בתמונה.

שפתון שהוא מסכה טיפולית

Bite Beauty-POWER MOVE CREAMY MATTE LIP CRAYON

https://www.bitebeauty.com/power-move-creamy-matte-lip-crayon/BB20005.html?dwvar_BB20005_color=BB1219

בייט ביוטי הוא אינדי ברנד, שהמותג הראשון שהם השיקו לפני שנה שנתיים, מסכה לשפתיים שמבוססת על צמח האגבה, היה המוצר היחיד, בקטכוריה הזו, שכולם דיברו רק עליו. באמת. מאז המותג השיק מותגים נוספים וכאן אני מציגה לכם עפרון אודם. כל המוצרים של המותג מבוססים על מרכיבי טיפוח. במיוחד לשפתיים. כך שזה מעין באלם עם גוון. לא גוון שאני מכוונת לנסות, בעיקר כוונתי לעשות לכם היכרות עם המותג.

העפרון מוגדר מאט, בביקורות שראיתי, הוא מתואר כלא מייבש, עם לחות, אבל הוא מאט, כלומר, ללא ברק. יש בסדרה הרבה גוונים. מומלץ להיכנס לאתר, ששולח לישראל, להתרשם מהגוון הרחב של מוצרים לשפתיים. מי שלא משתמש, אני מאוד ממליצה למרוח מסכה לשפתיים בלילה. בבוקר, וכל היום שלמחרת השפתיים לא סדוקות והשפתון נראה כמו שצריך. על שפתיים סדוקות, שום גוון לא יראה טוב.

השפתון עיפרון עולה 25 $. אפשר לקנות באתר באנדלס- סט של כמה מוצרים משלימים במחיר מוזל.

Milani – COLOR FETISH SHINE LIPSTICK

https://www.milanicosmetics.com/products/color-fetish-lipstick#

סדרה ותיקה של מילאני, יש 20 גוונים בסדרה לפחות. בביוטיי ביי הם נמכרים ב- 40 ש”ח, אם כי הגוון הזה לא נמכר שם. את הגוון הזה מצאתי באתר של מילאני, ששולח לישראל, אבל העלות שם יותר יקרה מביוטי ביי, שהמשלוח אצלם לישראל הוא חינם (מעלות מסוימת). משום מה, עדין לא יצא לי לקנות שום מוצר של מילאני. אחת מחברות הדראג הסטור הכי פופולאריות כיום. המחירים שלהם קצת יותר גבוהים מהדראג סטור, אבל עדיין נמוכים. יש להם הרבה מבצעים, ואפשר למצוא קולקציות קודמות שלהם בהרבה אתרים, במחירי מציאה.

השפתון קרמי, גם ברק, מלא לחות. באתר הוא מתאר כיותר באלם מאשר ליפסטיק. צריך לזכור שהליפסטיקים האילו יש עמידות בינונית. בגלל הלחות במשך היום הם ידהו, גם אם תצומו.. אבל הלחות גורמת שגם כאשר הם ידהו השפתיים לא ישארו יבשות עם פסים של צבע.

Paul&Joe- LIPSTICK N REFILL

https://www.beautybay.com/p/paul-and-joe/lipstick-n-refill/309-poppy/

אני מכירה את המותג כבר כמה שנים, מכירה מהאתרים שאני נכנסת אליהם, אבל אני חושבת שאולי פעם- פעמיים שמעתי עליו באחד הסרטונים שאני רואה במשך השנים. אבל הוא קיים. הוא מוגדר clean beauty ונמכר באתרים שמוכרים מותגים אורגניים טבעיים וכו. השפתון הזה נראה בדיוק הגוון כתום המושלם.

כמו הרבה clean beauty brands, המחירים יותר גבוהים מאשר מותגים שלא הגדירו עצמם clean. בגלל ההקפדה על שימוש רק במרכיבים טבעיים ולא תעשייתים שהם יותר זולים. השפתון עולה 55 ש”ח.

האופציה היקרה

GIVENCHY Le Rouge Luminous Matte High Coverage

https://www.feelunique.com/p/GIVENCHY-Le-Rouge-Lipstick-3g

מאז שהתחלתי לקנות אונליין ועולם חדש של מתוגים נפתח בפניי, המותגים המסורתיים, המכובדים (מיושנים הכוונה..) איבדתי עניין בהם. אין ספק כמובן, יש להם קהל , לאוו דווקא מבוגר והם ממשיכים להשיק קולקציות.

יש כמה ערוצי יוטיוב שמכוונים בדיוק לקהל של היי אנד מייק אפ. הכי ידוע מביניהם – ערוץ היוטיוב של מישל וואנג Michele Wang. היא האורים והתומים בכל מה שקשור לאיפור ובכלל לייף סטייל יוקרתי. אני עוקבת אחריה כבר כמה שנים טובות ולמדתי המון וגיליתי הרבה ממותגי היוקרה הבינלאומיים שבכלל לא מוכרים בארץ

גם פה הגוון נראה כתום מושלם. הסדרה מוגדרת luminous matte- לי זה נשמע סותר זה את זה. בתמונות זה נראה קרמי עם ברק. אבל אף פעם אי אפשר לדעת עד שמקבלים את המוצר פיזית.

30 ליש”ט ב- feelunique. אין סיכוי שאני אקנה ליפסטיק בכזה מחיר היום כשיש כל כך מוצרים דומים בשליש מחיר. אבל ג’יבנשי הוא מותג מאוד מוכר ומוערך בארץ ואני תמיד אוהבת להביא את כל האפשרויות. ויכול להיות מאוד שתמצאו אותו באחד הסניפים הפיזיים. לא עשיתי סקר, אבל לי נראה שבארץ, זו עדיין הדרך המועדפת לקנות איפור.

CRUSHED SHINE JELLY STICK

https://www.bobbibrown.co.il/product/2342/84366/crushed-shine-jelly-stick#/shade/Papaya

מותג נוסף שמוכר, מוערך מאוד בארץ הוא של בובי בראון.הזכרתי לא מזמן, שבובי בראון (מייסדת המותג) עזבה את המותג). הקוקציות החדשות של הרבה מותגים מגיעוות באיחור, לאילו מהן שיש, לאתרים הישראליים. אבל, כאמור, אילו מוצרים מקולקציות קודמות ומצאתי את הגוון הזה באתר הישראלי. לא שמעתי על הסדרה הזו. הגוון נראה לי מקסים. לא בהיר, לא כהה. לא יודעת מה זה בדיוק ג’לי סטיק. נראה יותר כקצת צבע לשפתיים. משהו למרוח במהירות או לחדש במשך היום.

המחיר סביר- 100 ש”ח (כרגע יש הנחה של 15% על כל האיפור באתר). מינימום משלוח קנייה של 200 ש”ח.

האופציה הזולה


e.l.f. SRSLY Satin Lipstick

https://www.feelunique.com/p/Elf-SRSLY-Satin-Lipstick-35g

אני מסיימת עם מותג שאני במשך השנים יותר ויותר מתלהבת ממנו והמוצרים שאני מנסה. את ליפסטיק מצאתי ב- feelunique ב- 15 ש”ח בערך. באתר יש מבצע קבוע על המותג: קנה 2 והשלישי חינם. כלומר המחיר יהיה זול עוד יותר. ממליצה מאוד לנסות את המוצרים של elf. לא יודעת אםאת השפתון הזה דווקא. ממה שניסיתי עד כה מהם- מייקאפ, פודרה פריימר, יותר מהפתיעו אותי לטובה.

להתראות,

מיכל 1.5.21

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: