RÓEN – One Brand Five Products

רואן במלעיל, כך מבטאים אם השם, מותג אמריקאי, שייסדה בקליפורניה Tiffany Thurston Scott ב- 2019. קולקציית המוצרים שלהם מצומצמת – כוללת איפור, טיפוח ומברשות איפור. הם משחררים לשוק בתדירות נמוכה, אחד או שניים. הדגש על איפור נקי, שהוא טיפוח לא פחות מאיפור ושלא מתפשר על איכות וביצוע.

https://www.roenbeauty.com/

RÓEN ELIXIR RESTORATIVE FACE OIL

https://www.cultbeauty.com/roen-elixir-restorative-face-oil/13312874.html

ספא בבקבוק מגידירם ברואן את שמן הפנים הזה. אני מאוד אוהבת מוצרים כאילו. לאחרונה סיימתי את זה של Mara Beauty ובבלאק פריידי קניתי אתSUNDAY RILEY C.E.O. GLOW VITAMIN C + TURMERIC FACE OIl.

מכיל את כל מה שצריך לאנטי אייג’ינג: נוגדי חימצון ובניית קולוגן – שמן רוזהיפ שיש בו ריכוז גבוהה שלויטמין a, ומהווה תחליף למי שרגיש לרטינו. בנוסף יש זרעי חוחובה, squalane 

300 ש”ח לא מצאתי מה הכמות. זה לא מוצר שמורחים כל יום. אני בדכ מורחת, בימים שאני בבית, כמות יפה ומשאירה על העור, כל היום עד שהכל נספג. הלחות ותחושת המיצוק נשארת בעור כמה ימים.

האתר לא שולח לישראל, אבל אפשר להשיג ב- cult שמחזיקים כמעט את כל קולקציית המוצרים של המותג.

האיפור של רואן, הוא מרומז. קלאסי, מתוחכם. כל אחד והכיוון שהוא רוצה ללכת אליו. איפור לאנשים שמחפשים להראות מעט מאופרים. אבל לשלם הרבה.. מותגים דיור או שאנל או שאנטקייל, שרביעיית צלליות עולה 300 ש”ח, אנשים מתאכזבים. מלינים שבקושי רואים את הגוונים, שהכל מאוד עדין והווגנים די דומים. אם אתם מחפשים bold coulrs , אתם בעמוד הלא נכון.

RÓEN ELIXIR TINTED LIP OIL

https://www.cultbeauty.com/roen-elixir-tinted-lip-oil-various-shades/13321918.html

שנת 22 היתה השנה של lip oils. כל מותג יצא בגרסה כלשהי. נדמה לי שזה של דיור הפך להיות ויראלי והכי נמכר. בכל מקרה, בגרסה של רואן זה גלוס שמגיע בשלושה גוונים. מכיל שמני ארגן ושקדים ושעוות.

שום דבר מהפכני שעולה 132 ש”ח. אפשר למצוא הרבה מאוד מוצרים דומים ולא פחות דומים ברבע מחיר.

כל התמונות מתוך האתר של cult beauty

רואן הוא מותג שמביא לידי ביטוי את הטרנד הכי חזק של השנים האחרונות, מוצרים שהם גם איפור וגם טיפוח. במיוחד מותג היי אנד, שבמחיר של מוצר אחד שלהם אפשר לקנות full face make up, תוכלו לראות בכל המוצרים מרכיבים שמזינים את העור ועל הדרך גם נותנים צבע.

EVERYTHING POWDER

https://www.cultbeauty.com/roen-everything-powder/13417917.html

השנה החלטתי לחדש את קולקציית המברשות שלי. זו של רואן מאוד מצאה חן ביניי. מברשת פלאפי גדולה לפודרה, במיוחד מתאמה לשלב האחרון, לנגיעה המסיימת של פודרה בתנועה אחת על כל הפנים.

יקרה, 200 ש”ח ובינתיים לא במלאי. בכל מקרה מברשות הן מוצר ששווה השקעה. בינתיים קניתי מברשת של It cosmetic. (שאני מקווה שלא הלכה לאיבוד כי היא בדרך מזמן).

clean beauty,  innovative and luxe המוטו של המותג. לפי האתר- כל המוצרים ויגאן, non toxic לא מכילים- פרבנים, בישום וטלק. ומיוצרים על פי תקן תקן של האיחוד האירופאי שהוא מחמיר יותר מזה האמריקאי.

RÓGLOW SKIN STICK

https://www.cultbeauty.com/roglow-skin-stick-8g-various-shades/13661347.html

מוצר שהושק לאחרונה, מגיע בשני גוונים: LIT ו- GLAZED. היילייטר בסטיק. בתמונות היחצנות, כל גוון מודגם על צבע עור שונה- lit מודגם על עור כהה. אבל יכול לשמש כברונזר למי שיש עור בהיר יותר.

נכון להיום, כל המוצרים של רואן, לא במלאי. ניתן להירשם ולקבל הודעה כשהם יחזרו. למעט, הפלאטה בתמונה הבאה.

EYES ON ME EYESHADOW PALETTE

https://www.cultbeauty.com/roen-eyes-on-me-eyeshadow-palette/13762426.html

רבעיית הצלליות של רואן, היה המוצר הראשון שהתוודעתי למוצר. לא זה שבתמונה. הפלאטה הקטנה הזו הושקה לאחרונה ולמרבה הפלא- במלאי. יש להם סדרה של שלוש פלאטות שהשם שלהם הוא מספר. כולן לא במלאי כרגע.

זו פלאטה קלאסית. גוונים חמים מאט שימר ואחת מטאלית. שמרנית ואוניברסלית. הגוונים מתאימים לכל גוון עור. למי שאוהב.

להתראות, מיכל 7.1.23

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: