RMS BEAUTY- Naturel Make Up

RMS Beauty Banner

Show Your Inner Beauty

בשנים האחרונות התחוללו שינויים רבים, הופיעו מגמות וטרנדים שהשפיעו ושינו מאוד את עולם היופי, קהיליית היופי, העסקים ומשתמשי הקצה – הלקוחות, אותנו. אחת המגמות, שבולטות,לדעתי, היא צמיחתן של מותגים קטנים ופריצתם אל השוק ותודעת ההמון. מותגים כאלו נקראים indie brands מותגים עצמאיים. אחד המאפיינים המשותפים להרבה מהחברות, רובן מצהירות על עצמן כויגאן, נטולות אכזריות עם מוצרים המכילים חומרים אורגניים, טבעיים, ללא חומרים סינטטיים.

אין ספק שזה חלק משינוי התודעה הסביבתית, מתפיסות של הדור הצעיר על חסכון במשאבי הטבע, מודעות לנזקים של הזיהום, נזק שחומרים סינטטים גורמים לגוף האדם. חייבת להודות, שאני לא מאלה שבודקים מרכיבים של קרמים שאני קונה. יכול להיות שאני דור קודם וגם, אני מניחה, שזה הרבה יותר חשוב לאנשים עם עור רגיש שמחפשים פתרונות ומוצרים שלא יגרמו להם לבעיות בעור.

יש הרבה מאוד אינדי ברנדס היום, בשנים האחרונות, ככל שאני יותר ויותר מתוודעת לנושא, נדהמתי לגלות כמה הרבה מאוד יש. אין ספק שהמדיה החברתית- יוטיוב ואינסטגרם, הם המנוע העיקרי לפריצתם לכך שהם מצליחים להגיע לתודעה של לקוחות מכל העולם שיכולים להתנסות לספר ולהעביר את זה הלאה. כמו כל אחד, גם לי, תמיד יש את מותג שמושך יותר מאחרים ו- RMS הוא דוגמא בולטת. כפי שתראו, הפוסט הזה הבאתי הרבה מאוד תמונות כדי שתוכלו להתרשם, כמוני, ממה שמאפיין את קו האיפור שלהם. איפור שנראה- נייטראלי, עדין, אבל בעיקר מבחינתי, גלואו. ה

התפיסה של המותגי עם איפור שנראה כמה שיותר טבעי, להבליט את היופי הטבעי שיש הרבה מאוד קרמיות, מוצרי איפור שמלאים בלחות, שמנים, שכל כך משמעותית שכמדובר בעור בוגר. וזו הסיבה המרכזית מדוע המצוג הזה משך את תשומת ליבי, על פני אחרים. למדתי מניסיון כדי שהעור ייראה בוהק רענן, עדיף מוצרים קרמיים. מוצריםבצורה של אבקה, גורמים לו להיראות יותר זקן פעמים רבות.

זה מביא אותנו לשני מאפיינים נוספים בעולם האיפור היום:

  • מוצרים איפור עם מרכיבי טיפוח, כמו לחות, שמנים, ויטמין c, חומצות וכו’
  • מוצרים שיכולים לשמש לכמה מטרות: איפור של עיניים, שפתיים ולחיים במוצר אחד. היילייטר שיכול להיות סומק, ברונזר או היילייטר, תלוי בגוון העור, רמת הברק שמעדיפים וכו.

RMS IS A BRIDGE BETWEEN SKIN CARE AND MAKE UP

Rose-Marie Swift היא מייסדת המותג (ראשי התיבות של שמה מרכיבים את שם המותג) לפני 11 שנים. הכותרת הוא ציטוט מדבריה באחד הראיונות שנתנה. מטרתה היתה למצוא מוצרים שיהיו בין טיפוח לאיפור, גשר שיעביר את הלקוח בטבעיות מטיפוח למראה מאופר טבעי. וזה ממש בולט בתמונות ובסרטונים שראיתי. מי מחפש איפור בולט, זה לא המקום בשבילו. כל הגוונים, נועדו להשתלב להתמזג ולהיטשטש בעור. נועדו רק להדגיש את תווי הפנים, להעניק מסגרת. תוכלו לראות, למשל, בתמונה של הצלליות שלהם, משהו שאפשר למרוח רק עם האצבעות אפילו לא צריך מברשת. רק לתת קצת צבע פנים.

אפר להשיכ את המוצרים של rms בהרבה אתרים, גם האתר עצמו שולח לישראל. טווח המחירים בינוני-גבוה 30-50$ , הפאלטות עולות יותר. איפור אורגאני עולה כסף. חייבת לציין שעד כה, לא יצא לי עדיין להשתמש באף מוצר שלהם.

RMS Beauty Luminizer X Quad

https://www.naturisimo.com/products/rms-beauty-luminizer-x-quad

פתחתי עם פאלטת היילייר עם 4 גוונים, שיכולים להיות היילייטר או ברונזר. תלוי בגוון העור. פתחתי עם המוצר הזה כדוגמא לקו האיפור שמאפיים את המותג. 50$

Un Cover up Foundation

זה המייק אפ הראשון שהאתר השיג, יצא לאחרונה. כפי שאפשר לראות טווח הגוונים רחב: מחיוור לכהה מאוד.

Eye Polish

גוונים עדינים, כסוף, גולד, ברונז, שמפניה, בהתאם לקו האיפור של המוג. איפור שרק נותן ברק, למראה המודרני שמאפיין את תקופתנו.

RMS Beauty Ethereal Lip & Cheek Set

בתמונה הזו, ובהמשך, שני סטים לאיפור מלא של הפנים. הסט הזה, כרגע חסר במלאי. הקישור הוא לאתר שמוכר רק קוסטמיקה אורגאנית וטבעית. ממליצה להיכנס ולהכיר מותגים מאוד מעניינים וכמה מהם הפכו פופלאריים בשני האחרונות כמו ILIA. בבלאק פריידי האחרון, אפילו ביצעתי הזמנה באתר לראשונה. עדיין לא קיבלתי, אז בינתיים אני רק יכולה לומר שזמן המשלוח ארוך..

https://www.naturisimo.com/

rms- Master Radiance Master base

Buriti Bronzer

אני חושבת ששני המוצרים כאן, הם הידועים ביותר שלהם. הברונר הוא הכי מפורסם ובעיקר משך את תשומת ליבי והוביל אותי להתוודע לשאר המוצרים שם. בשנים האחרונות מוצרי הבסיס הפכו להיות יותר מתוחכמים. נכון שזו גם דרך לשווק עוד מוצרים דרך הרחבת הקטגוריה. כמה מייקאפים עוד אפשר להמציא, אז המציאו מוצרים משלימים. אולי מיותרים אפילו. אבל בעשור האחרון, המוצרים האילו כבר הופכים לחלק בלתי נפרד מאיפור יומיומי של אנשים רגילים. בשאיפה להשיג את המראה המושלם, מה שמכנים flawless. ללא פגם. להראות כמו ג’י- לו, כמו הקרדשאיאנס. שעיצבו מחדש את מראה היופי.מוצר כמו זה- מוסיפים למייק אפ ומקבלים כיסוי שונה לחלוטין. הרבה יותר עשיר, בלי להיות עמוס ובעיקר מקבלים ברק.

Signature Set

פאלטה שכוללת בקופסא אחת, מיני סייז של כל הלהיטים של המותג: ברונזר, היילייטר, סומק ובאלם לשפתיים. גם מקבלים איפור מלא כמעט של הפנים, אפשר להתנסות בכמה מוצרים ואם אוהבים משהו אפשר לקנות את המוצר בגודל מלא. הפלאטה עולה 45$, היא קטנטנה. אבל צריך מעט מאוד בכל פעם וזה יספיק להרבה זמן.

rms- Natural lipsticks

סט של 5 מיני ליפסטיקים, שכרגע לא במלאי בכמה אתרים. כללית, מניסיון שלי, הסטים האלו בדכ אינם מוצלחים. יש בהם שני גוונים בולטים והשאר הם גוונים שלא הצליחו והמותג מנסה למכור דרך סטים כאלו. אבל עובדה שהוא אזל מהמלאי, גם בגלל שהסט עולה כ- 100 ש”ח ותמיד יש כאלו שהגוונים יתאימו להם. בעיקרון הגוונים מאוד בהירים, למעט הכהה, שממש בולט. הליפסטיק בהמשך, הוא בגודל מלא ואפשר לבחור רק את הגוון שאוהבים.

RMS- SKIN CARE

יש למותג קו טיפוח קטנטן ויוקרתי. לי יש תפיסה בסיסית, עמדה, דעה מוצקה – אני לא קונה טיפוח ממותגים שגם מוכרים איפור. לדעתי, מוצרי טיפוח איכותיים דורשים השקעה במו”פ. בעיקר לעור בוגר. כשיש למותג יותר מידי ענפים, ההשקעה תתחלק בין כולם והכל יהיה בינוני. עדיף להשקיע את ההון שיש במשהוא אחד, טוב. כמובן, שזו דעה שלי. אני לא מכירה את הכל, אין סיכוי שאנסה את הכל והטיעון המנצח- מה שמתאים לאחד, אולי לא יתאים למישהו אחר. בכל מקרה, הסרום הזה לשעות הערב מחירו 40 ליש”ט ל- 15 מ”ל. כך שמחינת המחיר, הקריטריון של יקר- מכוסה. המרכיב העיקרי בסרום הוא צמח – Kakadu Plum, שאני שומעת עליו יותר ויותר כמרכיב שהופך להיט. צמח בעל ריכוז גבוה של ויטמין c. לללכת לישון בלילה ולקום עם עור זוהר בבוקר. בתמונה, משמאל, שמן לגוף.

מה דעתכם על התוכן? מגיעות לי מחיאות כפיים?

BIG /SMALL APLUSE? let me know what you think

פוסטים אחרונים שהעליתי

Blak Friday Beauty Deals

Black Friday 23 beauty deals

Novmber Beauty Sales

NOV’ 23 Beauty deals

New From iHerb

Skin Chemists סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 סרומים מסוגים שונים, רכיב כזה או אחר של אנטי אייגינג, והמקור שלהם צמחי. כך שהם יכולים להוות תחליף. הסדרה כוללת בנוסף, קרם לחות, מסכות, סרומים לאזור העיניים ועוד. כל מוצר עולה בין 90-100 ש”ח. לפני הנחות נובמבר. Thank you farmer https://il.iherb.com/c/thank-you-farmer?rank=2&rawkw=thank%20you&refererLocation=suggestion שני מוצרים…

להתראות,

מיכל 19.12.20

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: