Moor About November’s sales

ככל שמתקרבים לסוף נובמבר, ההנחות יעמיקו

מכירות נובמבר מעלים קצת הילוך, הסופ”ש הזה יש מכירות של יום הרווקים single day , שמתבטאים ב- 11% הנחה, או BOGO- קנה אחד וקבל אחד נוסף, מתנה. יש הרבה pre black Friday. התחרות על הכיס והארנק שלכם, בעיצומה.

באתרים הישראליים

Clinique – יש כל השנה מבצע כלשהו. כך שהמחירים פחות או יותר נשארים אותו הדבר ולא חייבים לקנות דווקא עכשיו. המבצע היחיד, הכי משתלם, שמתנהל בסופש הזה, הוא 50% בקניה של שני מוצרים. אבל מדובר בקבוצה מאוד מצומצמת של כשישה מוצרים. ביניהם, הבאלם להסרת איפור, הכי ידוע בעולם ומוצר הדגל של קליניק – שניים ב- 165 ש”ח. https://www.clinique.co.il/singledays

קיקו מילאנו – האתר היחידי, שממש חתכו מחירים. עד 70% הנחה על די הרבה מוצרים. באופן כללי, זה מותג די זול. הבעיה היחידה, שמדובר בקולקציות ישנות. כלומר, רוב המוצרים החדשים ואפילו, כאלו מהשנה האחרונה, רובם לא מגיעים לאתר הישראלי.

https://www.kikocosmetics.co.il/shoppingil?gclid=Cj0KCQiAgribBhDkARIsAASA5buj3GgRjf4vQ7tD7bchHNSsoLxAm3aZU7sIuDyd3OUe2VUBVy-S_UwaAjX6EALw_wcB

טרמינל איקס– עד 40% הנחה . בשנה האחרונה, אני נכנסת לאתר יותר ויותר, בעיקר, כמובן, לקטגוריית ה- beauty, לראות מה התחדש שם. מידי פעם נוחת שם מותג או מוצר שלא היה אפשר להשיג בארץ וכעת נמכר בטרמינל. את מרבית המוצרים שאפשר למצוא בהרבה אתרים. היתרון, שאפשר להרכיב עגלה של מוצרים ממותגים שונים, במשלוח אחד חינם. אז שמתי בעגלה את המסקרה של מאק שרציתי לקנות מזמן ואת הבאלם של קליניק (שזול יותר אפילו במבצע שיש עכשיו בקליניק) שיהיה לי אחד נוסף למלאי. ואולי יהיו מציאות נוספות.https://www.terminalx.com/checkout

בחרתי לא לציין את מאק, נטשה דנונה ובובי בראון- הם עושים הרבה רעש, שולחים דיוור כל יומיים, אבל -המחירים שם תמיד גבוהים. במיוחד בובי בראון,שמציעה כמעט את אותו מבצע לאורך כל השנה, על מספר מוצרים קטן. אולי בבלאק פריידי, תהיה הפתעה ויהיה מבצע עומק משמעותי. זה מעט מתסכל, במיוחד שנכנסים לאתרים הבינלאומיים שלהם- שמציעים 30-40% הנחה על כל האתר.

Nars.co.il- הכי מרגיזים, דרך אגב. באתר הישראלי של נארס, לא מציעים שום הנחה. רק “מתנה”, בקנייה של 300 ש”ח ומעלה. ומה המתנה? תיק איפור קטן. לא רק שאת נארס אפשר למצוא בכל אתר היום ששולח לישראל. אלא שבאתר הישראלי, שהושק לפני שנה כבר, נמכרים אותם מוצרים. המלאי לא מתעדכן ומתחדש כמעט בכלל. וזה ממש חבל. יש לנארס מוצרים טובים שמתאימים לרובנו.

rephr- makeup brushes

https://rephr.com/bf-2022

כמה מילים על rephr, מותג אמריקאי שמוכר רק מברשות איפור. מותג צעיר, לדעתי שנתיים – שלוש, עם קונספט ייחודי. הם מותג קולקטיבי. כלומר, כזה ששם דגש חזק על שיתוף הקונים. בהצעות, בבחירת מוצרים חדשים לקולקצייה, בחוויות הקנייה ועוד. לדוגמא- כל מוצר שלהם, אפשר לקנות ב- 50% הנחה, בתנאי שהקונה יכתוב חווד על המוצר לאחר הקנייה. כך, שלמשל, הרבה פעמים ראיתי באתר, מברשת חדשה שהם השיקו, לאחר שהם עשו משאל, מה המוצר חדש שתרצו שנעשה. המברשות שלהם נחשבות לאיכותיות מאוד. ויחסית, לא יקרות. אני מזמן רוצה לקנות מברשות מהם. ובכלל, חייבת לחדש את מלאי מברשות האיפור שיש לי. כמו כל הדברים השנה, חיכיתי בסקרנות למבצע שהם יציעו בבלאק פריידי השנה.

לפני חודש הם שלחו מייל לכל מי שנמצא ברשימת הדיור שלהם ושאלו מהי ההנחה שנרצה השנה בבלאק פריידי והציעו מספר אפשרויות. לאחר שנלחצת האפשרות שנבחרה, מופיעות כל התוצאות עם אחוזי התמיכה. אני בחרתי באפשרות של 45% הנחה ומתברר- שזו ההנחה שקיבלה את מירב הקולות.

היום הם שלחו מייל שמכירות הבלאק פריידי שלהם יפתחו ב- 16.11. 50% הנחה על כת האתר. כרגע האתר בכלל סגור לקנייה, כי הם נערכים לבלאק פריידי. זה הקישור שצירפתי. האתר שולח לישראל, נדמה לי ,ב קנייה של 75$ – חינם.

get early access.https://rephr.com/bf-2022

AO אמריקן אאוטלט – הנחה של 15% על כל האתר

בכל האתרים הבריטיים- cult, space nk, look fantastik – יש מבצעים, כמובן. לא משמעותיים. שגם ימשיכו עד סוף החודש וגם, אני מקווה, יעמיקו בשבוע של הבלאק פריידי.

sephora uk

https://www.sephora.co.uk/

אתר האונליין הבריטי של ספורה, הושק לפני חודש בערך. אני חייבת להודות, שמאוד התרגשתי וחכיתי כבר להזמין את כל המוצרים שהיו בבחינת חלום רחוק, כמו rare beauty או פאט מקגראת, בלי לשלם עלויות גבוהות מאוד של שילוח. או של מותגים כמו שבכלל אי אפשר להזמין מהארץ. אז- עדיין אי אפשר.

הסבר- ספורה uk, קנתה או השתלטתה, על התשתיות של feel unique אתר בריטי פופלארי, ידוע, בינלאומי, ששנים קניתי ממנו. האתר עדיין קיים ופעיל. שני האתרים- הם בעצם אותו אתר. אפשר להגיע עליהם דרך כל אחד מהשמות. הבשורה היחידה, נכון לעכשיו, תוספת של 4 מותגים בסה”כ, שלא נמכרו עד כה באתרים הבריטיים- פאט מקגראת, טארט, Fenty (המותג של ריאנה) ופטריק סטאר. זהו. ורק חלק קטן, מהקולקציות, בפאט מקגראת, למשל, הכל קולקציות קודמות (ובכלל Fenty – לא השיקו שום דבר מעניין, בשנתיים האחרונות).

והאתר של Tarte שולח לישראל ועדיף לקנות ממנו כי יש שם מבצעים הרבה יותר טובים. השבוע, יש מבצע של 50% הנחה על חלק מהמוצרים, שנמכרים ב- 47-52 ש”ח.https://tartecosmetics.com/en_IL/singles-day-steals/?utm_id=7636&utm_term=2.1&et_rid=16301706&utm_campaign=20221112_2022_nov_wk2_p_multi_singles_day_buyout_ff&utm_medium=email&sfmc_id=16301706&utm_source=sfmc#page=5

והרבה מאוד sephora collection מאות, מוצרים טיפוח ואיפור של מותג הבית של ספורה, שעולים גרושים, אבל זה מה שרובם שווים. מא שהאתר עלה, אין שום סימן למה שהאתר הבינלאומי של ספורה מציע. החודש, למשל, היה מבצע המכירות החצי שנתי בספורה. האתר הבריטי, נראה בדיוק כמו feel unique. אותם מוצרים, מבצעים רגילים, שיש שם כל השנה. כרגע נראה שהם מצאו עוד אפיק למכור את מוצר הבית שלהם. אני מאוד מקווה שבהמשך, אולי לאחר שהאתר ייפטר מהרבה מלאי, נוכל להינות מהמותגים והמחירים של ספורה העולמית.

דרך אגב, עשיתי סימולציית קנייה בספורה uk – הפרטים שלי הופיעו כבר אוטומטית בצ’ק אאוט, כולל כמובן, הכתובת בישראל והגעתי, עד הלחיצה על pay.

Beauty Bay

לסיום, האתר היחיד, שמציע כמה דברים מעניינים הנחות משמעותיות, הוא ביוטי ביי. ואפילו, עשיתי קנייה קטנה. grip פריימר של elf. שתי פודרות: setting powder מסיגמא, ו- finishing powder של nyx. והכי חשוב- סוף סוף קניתי את מסגת השפתיים של laniege שנמכרת שם במבצע ב- 45 ש”ח. ואני מתכננת לעשות קנייה נוספת בביוטי ביי ולקנות עוד מסכה.

ביוטי ביי השיקו בשנה שעברה מותג הבית. מאות מוצרי איפור וטיפוח, בשני ש”ח בערך. ודי השתלטו על האתר,פלאטות הצלליות של ביוטי ביי, מקבלות הרבה ביקורות טובות. אבל לי הכל האיפור שלהם נראה מאוד זול ופשוט. אבל, עדיין, הם מוכרים הרבה מאוד מותגים, טובים, במחירים הכי זולים משאר האתרים. בנוסף להורדה במחיר, יש מבצע של 25% הנחה נספת על כל קנייה של 455 ש”ח, אבל כוללת רק חלק מהמוצרים.

להתראות, מיכל 12.11.2022

פוסטים אחרונים

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: