Kiko Milano – Festival Glow Summer Collection

https://www.kikocosmetics.com/en-us/new/festival-glow.html

קיקו מילאנו השיקו קולקצייה חדשה, קולקציית הקיץ שלהם שנקראת Festival Glow וכבק נמאת בחנויות, רק לא בחנוות שלנו.. כלומר, כרגע הקולקצייה נמכרת רק באתר הבינלאומי של קיקו. האתר הישראלי בד”כ מאוד מפגר מאחור, בכל מה שקשור למוצרים חדשים. כמו בכל השקה של המותג הזה, היא ענקית. פלאטת צלליות, סומק, ברונזר, היילייטר, עפרונות שפתיים, עינניים, גבות, לאק, מסקרה ובטח שכחתי משהו.

יש לקיקו קו טיפוח, שאני לא שמעתי עליו דבר מטוב ועד רע . בישראל זה מוכר מאוד ידוע ואהוב ואני מניחה שהרוב יודעים עליו הרבה יותר ממני. כך שאין צורך להזכיר שהמחירים מאוד סבירים, אם לא לומר, ממש זולים. באתר יש כל הזמן מבצעים, על מוצרים או על באנדלים, כלומר קנייה של כמה מוצרים יחד, כל שהמחיר אף זול יותר. אני מנוייה לאתר, רק, שכאמור, הקולקציות החדשות מגיעות מאוד מאוחר ולפעמים בכלל לא.

התחלתי לעקוב אחרי קיקו רק בשנתיים, שלושה האחרונות. בינתיים, רק לעקוב, עדיין לא ניסיתי אף מוצר שלהם. כל הקולקציות שהם משיקים, נדמה לי פעמיים בשנה- מרהיבות. מאוד מזכירות באריזה ובאסטתיקה, איפור היי אנד. יכול שגם באיכות. כאמור, לא ניסיתי. קיקו הוא לא מוג שמוזכר הרבה ברשת. לקראת הקולקצייה הזו, שצריך לומר רק הושקה, לא מצאתי שוב סרטון באנגלית. יש כמה באיטלקית, שראיתי, רק כדי לקבל מושג על הוצרים. אבל בלי להבין מילה, ביקורת אחת, שהרבה פעמים נשמעת כשמזכירים השקה של קיקו (בסרטונים באנגלית)- נראות מאוד דומות. שהם חוזרים על עצמם. קשה להתווכח על זה. ועדיין, האיפור מאוד מושך ובכל קוקלצייה שיוצאת, אני מתעניינת ואני מניחה שהייתי קונה- אם זה היה נגיש לנו.

אני לא מציינת מחירים, כי כרגע לא ניתן להשיג מישראל.

Festival Glow 3d Blush

סומק פבאבקה בשלושה גוונים חביבים שנראה שיתאימו להרבה, אבל לא לכולם. לפי התיאור באתר, ultra sensorial with radiant finish הסומק הוא לא מאט, יש לו סיומת מבריקה, כלומר יש באבקה שימר. ציינתי שכל הסרטונים ביוטיוב היו באיטלקית, אבל מצאתי אחד בצרפתית, שפה שאני מבינה. וחוץ מזה, מתברר היילייטר, ברונזר ואפילו סומק הם מילים אוניברסליות ונשמעות אותו דבר בכל שפה.. בכל מקרה, היוטיברית הצרפתייה אהבה מאוד את הסומק מכל הקולקצייה. בשאר הסרטונים שראיתי, שכאמור לא הבנתי מילה, הסוואצים של הסמקים הראו שהם קצת מבריקים, מנצנצים. כך שאפשר גם להשתמש בהם כהיילייטר, תלוי בצבע העור שלכם. או לשים רק את הסומק ללא היילייטר, אם זה יור מידי בשבילכם.

https://www.kikocosmetics.com/en-us/make-up/face/blush/FESTIVAL-GLOW-3D-BLUSH-/p-KC000000463 סומק חדש של קיקו הגוון בתמונה rosy sand

קיקו מילאנו פונה לאוכלוסייה מסויימת. האיפור מאוד עדין, מתוחכם, יומיומי אפשר להגדיר. אפשר לומר רומנטי. שימו לב לשמות הקולקציות נסיך, גן קסום וכו’. מי שאוהב איפור מאוד צבעוני, בולט, נוצץ, פלורסנטי – לא ימצא את מבוקשו אצלם. דרך אגב, יש אתר פורטוגלי שמחזיק קולקצייה גדולה של קיקו ושולח לישראל. צירפתי למטה את הקישור. כרגע, הקולקצייה החדשה עדיין לא נחתה שם. אבל בדכ הם מחזיקים גם את המוצרים החדשים שיוצאים, אז אני מניחה שזה יגיע לשם.

מחזיקים מוצרים של קיקו ושולחים לישראל

https://www.lojaglamourosa.com/il

Festival Glow Make Me Queen Lipstick

יש שתי סדרות של ליפסטיקים בקוקלצייה- מאט וקרמי, אילו שבתמונה. בסדרה של המאט יש 8 גוונים והם מתוארים no transfer ונוחים. אני תמיד מעדיפה שפתונים מלאים בלחות, גם אם הם פחות עמידים. בסדרה הזו יש שלושה גוונים, שמאוד מאימים ליום יום. שום דבר משוגע, גוון שישתלב עם כל מראה איפור נייטראלי או דרמטי.

התמונות מאתרhttps://kosmetista.ru/blog/news/127689-kollekciya-kiko-milano-summer-2022-festival-glow.html

הסוואצים שראיתי, לא היה שום דבר מהפכני בליפסטיקים האילו. הוורוד ממש וורוד, החום נראה כניוד נחמד, והצבע הפאסקי באמצע, חביב.

הבאתי רק כמה תמנות. של הדברים העיקריים, מבחינתי, בקולקצייה.צירפתי סרטון של ערוץ יוטיוב mad about products– שאני מאוד ממליצה לכם לעקוב אחריו. הם מביאים את כל ההשקות החדשות שיוצאות. וערוץ נוסף, שמאוד מפורסם וידוע ברשת beauty velle– שני מקורות הידע שלי בפוסט הזה ובהרבה פוסטים על מה חדש.

Festival Glow Baked Bronzer

https://www.kikocosmetics.com/en-us/make-up/face/bronzers/FESTIVAL-GLOW-BAKED-BRONZER/p-KC000000443

שלושה ברונזרים ושני היילייטרים כוללת הקולקצייה.

Festival Glow Golden Star Cushion Highlighter הקולקצייה כוללת גם ליקוויד ברונזר/היילייטר(כאמור כל אחד יכול להתשמש במוצרים כאלו איך שהוא רוצה)שלא הבאתי כאן תמונה שלהם. יש שני גוונים ברונז עדין ושמפנייה מוזהבת. אילו אינם מוצרים חדשים, רק ארזו אותם מחדש . הם הוזכרו בסרטון המלצה על היילייטרים. זה של קיקו הושווה ל- wand, המאוד מפורסם של שרלוט טילברי, שמאוד קשה להשיג אותו. השורה התחתונה היתה שהוא לא פחות טוב. אז בהחלט משהו לנסות אם אמצא אותו.

סרטון יחצנות אומנם, אבל אפשר לראות מה היא כוללת, קצת להתרשם מהגוונים והמוצרים

Festival Glow Keep Shining Make-Up Fixer

בחרתי להביא את הספריי המקבע בקולקצייה, כדי לגוון את הפוסט ולחשוף אתכם למשהו אחר חוץ מאיפור. באתר מתואר כספריי עם לחות שמעניק לעור ברק מתוחכם.

לא הבאתי תמונות של העפרונות השונים , כי אין הרבה הבדל בתמונה של עפרון ממותג או אחר. חייבת לציין, שהשמות של עפרונות השפתיים הם בדיוק כמו השמות של הליפטיקים כך שאפשר להתאים בינהם. זה ממש מצא חן בעיניי. אני אף פעם לא ממש מצליחה למצוא התאמה מושלמת והייתי שמחה אם הרבה מותגים היו עושים את זה.

Festival Glow Back On Stage Eyeshadow Palette

אז אם דיברתיי על כך שהאריזות והאסטיקה של קיקו מאוד מזכירה היי אנד, פלאטת4 הצלליות בקוקלצייה, מאוד דומה לפלאטות של שרלוט טילברי. יש שני פלאטות בסדרה, זו שבמונה Green country והנוספת היא Purple rain. בסרטון הצרפתי שראיתי, היוטיוברית השתמשה בפלאטההנייטראלית והיתה מאוד מאוכזבת שהפיגמנטים לא ממש חזקים. בעיקר של המאט.

להתראות, מיכל 21.5.22

פוסטים אחרונים שהועלו

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: