Hourglass- Ambient Lighting Unlocked Collection

https://www.hourglasscosmetics.com/

קולקציית הסתיו של Hourglass

https://www.hourglasscosmetics.com/

כל התמונות באדיבות האתר

האתר שולח לישראל, משלוח חינם מעל 350 ש”ח

Hourglassהשיקו לאחרונה קולקציית חגים ל- 2022. הרבעון האחרון בשנה הוא התקופה הכי חשובה בעולם הקוסמטיקה. שלושת החגים המרכזיים בעולם הנוצרי- הלוואין, חג ההודיה וכמובן, חג מולד בדצמבר. מאפיין מרכזי בהם הוא קניית מתנות, הרבה ארוחות משפחיות ומסיבות, שצריך להתאפר אליהם. כל המותגים נערכים זמן רב מראש להשקות של איפור חדש, תראו מעכשיו ועד סוף דצמבר אפילו- הרבה מאוד מהדורות מיוחדות, gift sets, הכל מכוון לרכישת מתנות.

לפני החגים, מתחיל בעולם הקוסטמיקה כבר באוגוסט. הרבה sneak peek תמונות בקרוב של הקולקציות שעומדות לצאת, וחלק קטן, כבר אפשר לקנות כבר כעת. מדובר במלחמה על כיסו של הצרכן, מי שיצליח ראשון לגרום לצרכן להוציא עליו את כספו לכן, החברות ממהרות. לפחות, להציג את מרכולתן בכיכר השוק- בימינו, אינסטגרם ויוטיוב. כדי שקהל הצרכנים ידע לתכנן מה על מה, בסופו של דבר, הוא יוציא את כספו.

רק השבוע, לדוגמא, נטשה דנונה השיקה קוקלציית חגים, קולור פופ השיקה קולקוצייה בהשראת הארי פוטר, טופייסד השיקו את קולקציית הגינגר המסורתית שלהם. בטח יש עוד כמה שפיספתי. זה לא רק תקופת החגים, זו גם תקופת הסתיו- גווני איפור יותר עמוקים, חמים. תראו הרבה כתום. הכל מתבטא בהשקות החדשות.

אני בחרתי להציג לכם, את קולקציית החג של HOURGLASS. בהמשך יהיו עוד כמה פוסטים, אי אפשר כמובן להתעלם מכל ההשקות האילו. אבל, שני דברים למחשבה. הראשון- חכו לבלאק פריידי- שבשנים האחרונות מתחיל כבר בתחילת נובמבר. בעוד בקושי חודשיים. ושנית- תמיד תחשבו על קולקציית האיפור הפרטית שלכם. אין ספק שלמי שאוהב איפור, קשה להתאפק, במיוחד אל מול ההשקות בתקופה זו של השנה. הכל נראה כל כך יפה, מבריק וחדש. אבל הרבה מאוד, חוזר על עצמו.

מה שמביא אותי להשקה של Hourglass. הרבה מותגים- Too Faced הם דוגמא הבולטת, משיקים בכל שנה מוטיב דומה של קולקציית חגים. בניהם גם Hourglass, שבכל שנה משיקים פלטה לפנים, בגרסה כזו או אחרת. השנה הם השיקו שלוש גרסאות, שלפי התמונות באתר, אפשר לחלק לגווני עור- בהיר, מדיום וכהה. בכל פלאטה יש סומק, ברונזר, היילייטר ופודרה. האוארגלאס הוא מותג יקר. הפלאטה השנה מחירה 90$ 320 ש”ח באתר של המותג. לפני מיסים. מדובר במותג ותיק, מאוד איכותי. אני לא מרבה להזכיר אותו – הוא לא משיק הרבה דברים. בעיקר ידוע במוצרים לפנים- מייקאפים, פריימרים ובמוצרי האבקה המאוד מיוחדת שלהם – פודרות וסמקים.

מתוך האתר של Beauty Velle- סרטון תדמית של המותג

מתוך כל הקולקציות בחרתי להתחיל בזו של האוארגלאס- כי היא קטנה. הרבה קולקציות כוללות הרבה מאוד מוצרים. אבל גם בגלל שאני קניתי, לפני כמה שנים, פלאטה כזו ויכולה להעיד מניסיון. ולאחרונה קניתי את הפריימר לפנים שלהם. וזה פחות או יותר מה שקניתי מהמותג הזה. קולקציית החגים הם המדורה מיוחדת. כלומר, כשזה אוזל, בד”כ זה לא חוזר. קניתי הפלאטה שיצאה בחגים של 2019. אני לא זוכרת בדיוק מה היה המחיר, אבל זה היה יקר. לפחות 250 ש”ח- אחרי ההנחות של בלאק פריידי באותה שנה . היו בה 4 גוונים – רק של סמקים. והשתמשתי בה עד הגרם האחרון.. אבל זה לקח לי שנתיים בערך. אני לא מגזימה.

הפריימר שקניתי VANISH™ AIRBRUSH הוא נהדר. ואני אחת שמאוד אהובת את זה של elf שעולה 15 ש”ח. זה של האאורגלאס עלה בערך 200 ש”ח.. אבל הוא שינה את כל מראה האיפור שלי. שנראה הרבה יותר טוב עם הפריימר הזה.

https://www.hourglasscosmetics.com/products/ambient-lighting-edit-unlocked?variant=42341383995590 קישור ללשונית הפלאטות באתר של האואר גלאס

כרגע הפלאטות לא נמצאות באף אחד מהאתרים הבריטיים ששולחים לישראל. אבל אין ספק שיגיעו לשם ועדיף לקנות מהם. כי המשלוח משם יותר שפוי מאשר משלוח מארה”ב.

Butterfly Palette

הפלאטה כוללת:

  • שתי פודרות מקבעות- Finishing powder
  • שני סמקים- שניהם גוונים חדשים. sunset glow ואריציה של המראה “הצרוב””
  • strobe powder- גוון חדש. שיכול לשמש היילייטר/ברונזר תלוי בגוון העור פודרה עם שימר מאוד עדין

הגוונים הקיימים,הם כאילו שנמכרים כבודדים, או בפלאטות קודמות של המותג. לכן, כפי שציינתי, אם יש לכם פלאטות משנים קודמות, יכול להיות שיש לכם כבר אותם. ההגדרה שהפלאטה מתאימה לעור בהיר, היא שלי. זה נראה לי גם לפי הגוונים וגם, לפי תמונת היחצנות שיש לפלאטה הזו באתר. בה מופיעה דוגמנית עם עור פנים בהיר. בכלל, משהו שצריך לדעת על כל מוצרי האבקה של האואר גלאס- הם מאוד עדינים. מאוד.הפיגמנט רך. אין סיכוי שתגיעו למראה של לחיים של ליצן. זה מה שאני מאוד אהבתי בפלאטה שהיתה לי. מאוד מחמיא וסלחני לעור בוגר. השם Ambient פירושו אווירה. (למדתי הרבה מאוד אנגלית דרך ההתעסקות באיפור. זה פחות רדוד ממה שאתם חושבים..).כל מוצרי האבקה של האוארגלאס הם כל כך עדינים, fine. כשמדובר בעור בוגר, זה חיוני. אבקה גסה תגרום למראה זקן יותר של העור. האיפור שלהם יוצר אווירה, הוא מרומז. מאוד קלאסי, מתוחכם. Storbe- פירושה הבזק או הבהוב של אורות. וזה המהות של כל מוצרי האבקה של האוארגלאס.

Elephant Palette

הפלאטה כוללת 4 גוונים חדשים, שניים קיימים:

  • שני finishing powder
  • שני גוונים חדשים של סמקים
  • היילייטר- גוון חדש
  • ברונזר- גוון חדש

לפי תמונת הדוגמנית, הגוונים יתאימו לבעלי עור בינוני. לדעתי, משלוש הפלאטות זו הכי מקיפה- כוללת פודרה, סומק, היילייטר וברונזר. דיברתי על העלות הגבוהה של הפלאטה- ספציפית בפלאטה הזו אפשר בהחלט לומר, שמדובר בעצם בקנייה של 4 מוצרים. בחלוקה של המחיר לארבע- זה באמת לא יקר. כשלוקחים בחשבון גם את האיכות של המוצרים ושזה חוסך קנייה של ארבעה מוצרים. גם הכמות בכל פלאטה טובה- 1.5 גרם של כל גוון. זה יספיק לכם להרבה זמן.

ציינתי למעלה שניצלתי את כל הכמות שהיתה בפלאטה שקניתי. וזה לא רק בגלל ששילמתי הרבה. היא פשוט מצויינת. היא מושלמת לשימוש יומיומי, מושלמת לעור בוגר, לאיפור עדין, אבל בהחלט קיים. אבקה עם שימר מאוד עדין, שמוסיף הרבה זוהר ועומק לגוון הסומק בו הוא משולב. לא קניתי מאז פלאטה של האוארגלאס, בעיקר כי אני רוצה לנסות מוצרים חדשים ואי אפשר כמובן להתעלם מהמחיר. מאוד יקר. אבל בהחלט הייתי רוצה לנסות משהו נוסף שלהם. הפלאטה הזו מאוד מפתה כי היא גם כוללת את שתי הפודרות המאוד ידועות של האואר גלאס ששנים נמצא בוויש ליסט שלי.

בבלאק פריידי האחרון, קניתי פלאטה לפנים של Nars שכוללת שלושה סמקים, שני ברונזרים והיילייטר. היא טובה מאוד. גם המוצרים של נארס- הסמקים והברונזרים מאוד איכותיים. אבל, כשאני משווה אותה לזו של האאואר גלאס- האחרונה מנצחת.

Tiger Pallete

מתוך 6 הגוונים בפלאטה- 4 מהם הם חדשים.

  • Finishing Powder
  • שלושה גוונים חדשים של storbe powder
  • שני סמקים- אחד מהם הוא גוון חדש Burnish glow

Iridescent Rose גוון הסומק בפלאטה שאינו חדש, היה אחד הסמקים הפלאטה שהיתה לי. זה אחד הגוונים הוותיקים והמוצלחים של המותג. אני מאוד אהבתי אותו, החמיא לגוון העור שלי, מתואר כ- warm rose- מושלם למראה רך של סומק.

מבין השלושה, זו הפלאטה עם הגוונים הכי עמוקים. לפי התמונה- הם מוצגים על דוגמנית בעלת עור כהה. אני הייתי מאוד רוצה לנסות את הסומק (השמאלי בשורה העליונה בתמונה) מתואר warm coral. סומק כתמתם חום. מאוד מתאים לסתיו ובכלל מאוד אהוב עלי. כסומק, אודם, צללית. מאוד מחמיא. מראה הלחיים שצרוב קלות משמש, הוא אחד הטרנדים הבולטים במראה החורף 22.

שתיים מהפודרות בפלאטה- יכולות להיות ברונזר והיילייטר גם למי שיש עור בגוון מדיום. אבל גוון הפודרה שמוגדרת finishing powder הוא די כהה. יכול להתאים רק לבעלי עור כהה יחסית.

Hourglass הוא מותג נטול אכזריות,ויגאן

להתראות, מיכל 👩🏻10.9.2022

פוסטים קודמים שעלו

Colourpop 11:11 collection NEW
Colourpop new collection 11:11 Sept 2023
Fall Eyeshadow Palettes 2023
Fall 2023 eyeshadow palettes

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: