Flower Knows- Fairy Tales Makeup

https://flowerknows.co/en-il

Flower Knows הוא מותג סיני שקם ב- 2016 במטרה ליצור איפור מהאגדות לנשים שבלב נשארו נערות. זה כתוב באתר הבית של המותג. אני שמעתי על המותג לפני שנה בערך רק מסרטונים של יוטיוברית אחת https://www.youtube.com/@Tarababyz. היא סיפרה על פודרה שהיא קנתה מהם וגילתה שזו הפודרה הכי טובה שהיתה לה. בהמשך, היא סיפרה על מוצרים נוספים, אבל הפודרה במיוחד זכורה לי כי היא מזכירה אותה כל הזמן. למותג יש רק קו איפור, די מצומצם, כפי שתראו בהמשך.

השבוע ראיתי סרטון של Marlie Wijn, יוטיוברית הולנדית, שהערוץ שלה בעיקר מתמקד בדראגסטור וספציפית בקיקו מילאנו, היא סיפרה שזה מותג חדש עבורה ומראה כמה מוצרים מהקולקצייה החדשה Moonlight .

הייחודיות של המותג בולטת באריזות, הכל מעוצב כמו סרט פנטסיה של וולט דסני, מראת היד נראית בדיוק כמו זו של האמא החורגת המרשעת. הכל מאוד רומנטי, כמו תפאורה של סדרת דרמה בריטית רומנטית מהמאה הקודמת. גם הגוונים של האתר הרבה ורוד מעושן. מעבר לעיצוב, המוצרים עצמם נראים סטנדרטים, דומים להרבה מאוד מותגים אחרים. אין ספק שאריזה הופכת אותם להרבה יותר מושכים. שיראו מאוד יפים על שולחן או פינת האיפור.

יש למותג הרבה מאוד קולקציות, כאמור כל אחת מבוססת על מוטיב אגדה כלשהו- בתולת ים, נסיכות, חנות השוקלד המופלאה, שכולן נראות די דומות. בחרתי לפוסט מוצרים מקטגורית new arrivals- מוצרים מכמה קולקציות שהושקו לאחרונה.

Unicorn Hand Mirror

מראת יג שמגיעה בשני גוונים ורוד ולבנדר 90 ש”ח.

https://flowerknows.co/en-il/products/unicorn-hand-mirror-1?variant=42981916180641

בנוסף יש גם סיכות לשיער וקופסאות אריזה מעוצבות באותו סגנון, למתנה.

האתר שולח לישראל, המחירים כבר מופיעים בשקלים, מעל 100$ המשלוח חינם.באתר מציינים שהחשבון הסופי כולל גם מיסים. טווח המחירים הוא לא זול. כלומר, יותר יקר ממה שמצפים ממותג סיני.

דבר נוסף שחייבים לציין ולהדגיש טווח הגוונים הוא מאוד מצומצם, עד בלתי קיים. במוצרי הבסיס יש רק fair. ידוע שאסטיקת היופי והטיפוח האסייאתי מדגישה לבן, כמה שיותר בהיר ובוהק. השינויים שחלו בעולם הקוסמטיקה- הכללה, גיוון, שמתבטאים בגוונים שמתאימים לבעלי עור כהה, לא הגיעו לידיעת המותג. למרות שיש תמונות של דוגמניות שחורות, לא באמת מראים את האיפור. לא נראה שהיא מאופרת במוצרים של flower knows. בוודאי שלא בפאונדיישן – שיש רק אחד שאמור להיות בשלושה גוונים, אבל רק אחד כנראה במלאי. ולצערי, גם בפודרות יש רק גוונים שמתאימים לעור בהיר. אפילו לא מדיום.

ובכל זאת- מאחר וכבר התכנסו. אז כמה מוצרים של המותג שיכולים להתאים לאוכלוסיה קצת יותר מגוונת. ויתרתי על הפודרות והמייקאפים. בכל קנייה באתר תקבלו מתנה . למרות שהמותג קיים כבר כמה שנים טובות והשיק כבר כמה קולקציות, מגוון המוצרים די מצומצם. כאמור, יש רק מייקאפ אחד, יש רק מסקרה אחת וצללית בודדת מאוד. יש רק אחת. סמקים, ליפסטיקים ופלאטות יש מבחר קצת יותר גדול.

Moonlight Mermaid Jewelry Blush

https://flowerknows.co/en-il/products/moonlight-mermaid-jewelry-blush?variant=42972522643617

סומק מתוך הקולקצייה החדשה, מגיע בחמישה גוונים. הגוון הבהיר ביותר נקרא Snow Goddess רק לסבר לכם את האוזן. הרבה שלגיות יש להם.

Moonlight Mermaid Five-Color Jewelry Eyeshadow Palette

https://flowerknows.co/en-il/collections/all-products/products/moonlight-mermaid-five-color-jewelry-eyeshadow-palette

פלאטה של 5 צלליות, שמגיעה בחמישה גוונים. מעניין לציין שיש גוון חום אחד בכולן. יש קצת גיוון בפלאטות, יש כחול, ירוק, ורוד בלתי נמנע וכמובן גוונים נייטראלים של ברונז ב’ז וחומים. כל פלאטה יש שתי צלליות שימריות ושלוש מאט. זו קלקציית הקיץ שלהם שמבוססת על צבעי היהלום- ירוק כחול סוגל וכו’. 115 ש”ח

Moonlight Mermaid Jewelry Lip Gloss

https://flowerknows.co/en-il/collections/all-products/products/moonlight-mermaid-jewelry-lip-gloss

9 גוונים של ליפגלוס, 65 ש”ח. גם מתוך הקולקצייה החדשה. השוס הוא כמובן האריזה.

Strawberry Rococo Cloud Lip Cream

https://flowerknows.co/en-il/collections/all-products/products/strawberry-rococo-cloud-lip-cream

ליקוויד ליספטיק בגימור מאט קטיפתי. המוצר מתיאור כקרמי לא מייבש בכלל zero dryness. מתוך קולקציית Rococo, במחיר של 75 ש”ח. נראה שבליפסטיקים יש היצע רחב יותר של גוונים.

Love Bear Matte Lipstick

https://flowerknows.co/en-il/products/love-bear-matte-lipstick?variant=42961936711841

מאט ליפסטיק בשישה גוונים 70 ש”ח

Chocolate Wonder-Shop Embossed Blush

להתראות, מיכל 6.5.23

פוסטים אחרונים

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: