About Face- One Brand Five Products

https://aboutface.com/

הסומק הסגול. זה מה שמשך תשומת ליבי למותג הזה, נדמה לי, כבר במהלך שנת 21. אני זוכרת שחיפשתי למצוא מהיכן הוא צץ וגיליתי את המותג, שמלבד הסומק המיוחד הזה, יש לו עוד כמה מוצרים מעניינים, בעיקר, האספקט החדשני. אז About Face הוא מותג של דור (תכניסו איזה אות שתרצו). הן מבחינת אופי המוצרים ודרך שיווקם. האריזות, הפונקציונליות, השיווק שלהם . הרעיון המרכזי- ביטוי עצמי. החופש ליצור מה שתרצו, איך שתרצו. אין חוקים, אין גיל ואין מגדר.

המותג הוקם על ידי A.K.A.HALSEY זמרת יוצרת שנולדה בשנת 94, שאני לא מכירה. ממה שקראתי, היא גם פעילה חברתית. הילסי, היא גם אמנית. ואין ספק שהוויב שעהוא של ציור, בעיקר גרפיטי. אמנות רחוב. הייתי בסיור ציורי קיר בת”א. מאוד מומלץ. מי ידע. השמות של הצלליות paint צבע. דבר נוסף שמדבר לקהל צעיר הוא הפונקציונלית- אפשרות להשתמש בכל מוצר גם לעיניים, גם לשפתיים וגם ללחיים- חסכנות, מניעת בזבוז, פחות אשפה ומיחזור.

זהו אתר אמריקאי. כרגע יש הודעה באתר שהשילוח הבינלאומי יתחדש בעוד שבועיים. השאלה האם השילוח הבינלאומי יהיה לכל המדינות. בכל מקרה,, כרגע, אין לי מידע על עלויות שילוח. About Face נמכר גם ב- cult beauty וגם בביוטי ביי הבריטיים. משם מה, שני האתרים, לא מחזיקים את הסומק..

כל התמונות באדיבות המותג

קישור לביוטי ביי https://www.beautybay.com/l/aboutface/

קישור לקאלט https://www.cultbeauty.com/brands/about-face.list

קלין ביוטי, ויגאן, לא נוסה על בע”ח

CHERRY PICK Lip Color Butter

https://aboutface.com/collections/lip/products/cherry-pick-lip-butter-color

פתחתי במוצר ששוחרר לשוק אתמול. באופן כללי, הקולקצייה של המותג מצומצמת. כמעט כל המוצרים שלהם בעצם מופיעים בפוסט הזה. הם משחררים מידי פעם מוצר נוסף. וצריך לזכור שזה מותג בחיתולים. ועדיף להתבסס בשוק לפני שמבזבזים הרבה כסף ומשקיעים בקווי יצור שיווק ועוד. וזה שוק מאוד תחרותי. מה שמביא אותי לתהייה נוספת- זה לא מותג שמוזכר הרבה היוטיוב. אולי הוא חזק יותק בטיקטוק. אני לא שם. בכל מקרה, גם לקראת הפוסט הזה מצאתי רק כמה סרטונים.

שנת 22 היתה השנה של מוצרי טיפוח לשפתיים. הרבה מאוד lip oils, כל מותג שמכבד את עצמו השיק באלם, שפתון כל שהוא לטיפוח השפתיים. הגרסה של AB היא של באלם חמאתי מבריק. בדכ באלם יש עמידות נמוכה. ככל שיש יותר שמנים , יותר לחות, יותר כיף לשפתיים, אבל הגוון דוהה מהר מאשר מאט. כפי שרואים שני מרכיבים בולטים: חמאת קקאו, שמן ארגן ואבוקדו. דובדבנים הם אנטי אוקדיסידנט, כמו כל החמוציות למינהן.

16 גוונים מבריקים במיוחד, 15 $. כרגע נמכר רק באתר.

Cheek Freak Blush Balm

https://aboutface.com/products/blush-balm-cheek-freak

והנה הגענו לסומק הסגול, ששר אלי.. 10 גוונים 25$ כל אחד. מתואר כפרומולה קלילה, שמחליקה על הלחיים, תודות לחומצה הילורונית, ביו יתר המרכיבים. אני לא התרשמתי שיש עניין בהצגת המוצרים כטיפוח שהוא איפור. אין הבלטה של מרכיבי טיפוח. זה קיים. המותג משדר צעירות, אומנות,אוונגארד, משהו להתנסות – כמו הצלליות הנוזליות, אינדי ברנד, רחוק מהמותגים המסורתיים . לא משהו שהאוהב האיפור הממוצע ירצה לקנות לאיפור לעבודה. אני מצאתי עניין במותג. הסומק הזה, ומה שתראו בהמשך הליקוויד היילייטר, הצלליות בסטיק, הבאלם למעלה, מאוד מתאימים לעור בוגר. מוצרים קרמיים, מוסיפים לחות ורעננות. מוצרי אבקה גורמים לעור בוגר להיראות יבש עוד יותר ואפור.

בסרטונים שראיתי, הסומק פיגמנטי, אבל הפיגמנט נבנה בהדרגה. אפשר לטשטש לדרגה הרצוייה. בכלל, כל סומק יש עמוקת למידה. כמה פעמים, לומדים לשלוט בכמות ובטכניקה. הרבה יותר פשוט מצלליות. וספציפית הסומק הסגול, נראה נפלא. הרבה פחות מהפכני ממה שחשבתם. ובמחירים סבירים כאלו, פחות כואב אם משהו לא מוצלח.

https://www.buyma.com/item/87693588/

המותג הוקם על ידי A.K.A.HALSEY זמרת יוצרת שנולדה בשנת 94, שאני לא מכירה. ממה שקראתי, היא גם פעילה חברתית.

Light Lock Stick

https://aboutface.com/products/light-lock-stick

בקולקציה מצומצמת הם מצאו מקום לשלושה סוגי היילייטר] קרמי אבקה ונוזלי (שניהם תראו בסוף הפוסט). אני מחפשת כבר זמן לקנות היילייטר בסטיק. שוב, בגלל קלות השימוש והקרמיות. יש כמה שנראו לי מעניינים jour, ILIA .

חמישה גוונים, ביניהם כחלכל, ורדרד. אחד משני הגוונים הכהים, יכול להיות ברונזר. תלוי בגוון העור שלכם. ראיתי כמה סרטונים ותמונות- הברק בהם נראה מאוד עדין. לדברי שהיצרנית שימר אינטנסיבי ויחד עם זאת מראה טבעי. המרכיבים- פיגמנט שמחזיר אור ושמן זית שעוזר למריחה חלקה על הלחיים.

45 ש”ח בביוטי ביי.

Eye Paint

למותג אין צלליות מסורתיות, לא בודדות ולאבפלאטה. אבל יש להם משהו אחר. אמרתי חדשנות. צללית נוזלית שנמרחת במו שמורחים צבע על קיר, מתייבשת והופכת מאט על העפעף.בכל גוון שיעלה על דעתכם. זו הצללית בתמונה באמצעית. יש גרסא נוצצת לצללית וזו התמונה מצד ימין. צלליות מאט עדיין לא נתקלתי. 30 גוונים, כמה מסורתיים כמו חום וב’ז וכמה קצת יותר למטיבי לכת. בסרטון אחד שראיתי, הן מאוד פיגמנטיות. צריך לדעת איך למרוח מבלי שזה יראה בלאגן שלם. ספציפית, מוצר שלא אתקרב אליו.

צלליות בסטיק אינן מוצר חדש. מאוד ידועות אילו של בובי בראון ולורה מרסייר. בשנת 22 הושקוהרבה גרסאות וגם AF זיהו את הטרנד. זה גם מוצר שמאוד מתאים לעור בוגר. קרם עדיף על מאט פחות מבליט את הקמטים על העפעפים . ראיתי סרטונים עם כמה גוונים, נראו נהדר. אבל הרבה פעמים מה שקובע, זה איך מוצר יראה אחרי כמה שעות.

יש לAF גם אייליינרים שלא הבאתי כאן. יש להם גם פריימר לעיניים שהם ממליצים במיוחד להשתמש עם הצלליות כדי להבליט אותן. SHADOW FIX EYE PRIMER https://www.beautybay.com/p/about-face/shadow-fix-eye-primer/

Build-Your-Own Face Bundle

המחירים של המותג סבירים מאוד לדעתי. בנוסף, יש אפשרות לקנות bundle סט של כמה מוצרים במחיר זול יותר. ממה שראיתי האפשרות הזו קיימת רק באתר עצמו. אין בביוטי ביי ובקאלט אפשרות כזו. הבאתי דוגמא אחת של סט כזה. כפי שתראו ב- 38$ אפשר לקנות שלושה מוצרים בגודל מלא, כשרק הסומק לבד עולה 26$. אבל, כמובן, צריך לבדוק את נושא השילוח. שיכול להפוך את הקנייה ללא רלוונטית .Persona הוא מותג אמריקאי שאני מאוד רוצה לנסות. אבל הוא נמכר רק באתר, שהוא אמריקאי, עלות המשלוח היא 100$.

LIGHT LOCK HIGHLIGHT FLUID

https://www.beautybay.com/p/about-face/light-lock-highlight-fluid/sunstruck/

היילייטר נוזלי שמגיע בשישה גוונים, כאן בתמונה תוכלו לראות חמישה https://poshmark.com/listing/ABOUT-FACE-Light-Lock-Highlight-Fluid-6121ae30c936af860ad00c06. באתר של ביוטי בי. 50 ש”ח. גוון נוסף, הכהה ביותר sunstruck אזל מהמלאי

ליקווייד היילייטר הוא מרכיב קבוע בשגרת האיפור שלי. אני כל הזמן מנסה מוצר אחר. כתבתי על הסרום היילייטר של ilia, לדוגמא, אחד הטובים שהיו לי. כרגע אני משתמשת בזה של שרלוט טילברי. פשוט מערבבת עם המייקאפ. מוצר כזה יכול להיות סרום, פריימר. מתחת או מעל פאונדיישן. מאוד ורסטילי. יש המון מוצרים בשוק היום. בטווח מחירים גדול. מאוד מומלץ לנסות. ישנה לחלוטין את המייקאפ לוק שלכם.

להתראות, מיכל 21.1.23

השאר תגובה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: