YOUR SKIN HEROUS- מארזי טיפוח לעור- Skin Care Sets

Hydrating facial skincare set for annual sale or festival sale. purple and gold skincare set mask bottle isolated on glitter particles background. Graceful cosmetic ads, illustration.

אני תמיד נוטה יותר לכיוון מוצרי טיפוח קרמים סרומים וכו’ בתקופה של מבצעי הוזלות. בעיקר בגלל שבזמן רגיל אלו מוצרים יקרים, והנחה של 15% , או 20% יכולה להתבטא בלא מעט שקלים , מה שהופך את המוצר להרבה יותר כדאי לרכישה וכמובן, אלו מוצרים מתכלים הרבה יותר מאיפור והם לא ישכבו בארון במקלחת.

מארזי טיפוח שמציעים כמה מוצרים בגודל קטן או מיני, הם הזדמנות שתמיד קוסמת לי, לנסות מוצרים חדשים בלי לשלם מחיר מלא וגבוה על מוצר אחד שיכול לאכזב. זוהי עונת החגים בחו”ל,אז יש שפע של מארזים מעניינים והנחות שנועדו למתנות ואנחנו כאן יכולים להנות מהם בשביל עצמנו. אני מציגה דוגמא של מארז לכל מותג, לכל אחת מהחברות הללו יש כמה וכמה מארזים ברמות מחיר שונות.

fresh-Hydrstion Ever After Gift set

אני לא אדם שמתלהב מאריזות של מוצרים, אבל אין ספק שזה משפיע ותראו את האריזה המקסימה הזו. במקרה זה גם מותג טיפוח מצויין. המארז עולה כ- 50 ליש”ט (אני מזכירה שבאתרים הביטיים, המעמ יורד בקופה), לא זול, אבל כמה מהמוצרים המוצלחים שלהם: ros mask, קלינסר לפנים, לחות וטונר. ויכול להיות שהמחיר ירד במבצעים של סוף החודש.

Hydration Ever After Gift Set, , large
https://www.spacenk.com/uk/en_GB/skincare/skincare-set/skincare-sets/hydration-ever-after-gift-set-MUK200025553.html

Drunk Elephant -The Midi Committee

הקדשתי פוסט שלם למותג הזה. ה מותג המפורסם בשנים האחרונות לטיפוח העור. מעולם לא ניסיתי אף מוצר שלהם, a passioni retinol cream שבר את הרשת כשיצא לפני כמה חודשים. המארז יחסית זול 32 ליש”ט לאחר הנחת המע”מ, מדובר כמובן, במוצרים פיצפוניים קטנטנים… בין 10-30 מי”ל ממש ערכת התנסות.

The Midi Committtee Kit, , large
https://www.spacenk.com/uk/en_GB/skincare/skincare-set/skincare-sets/the-midi-committtee-kit-MUK200025238.html

Sunday Riley -Starter kit

מארז מצויין של חברת טיפוח, מפורסמת לא פחות מזו שלפניה, עם ארבעת מוצרי הדגל שלהם. אני השתמשתי השנה ב- luna – שמן לילה עם רטינול שההשפעה שלו על העור מוכחת. במארז גם Good Genes -אחד הסרומים הכי ידועים שהושקו בשנים האחרונות, סרום ויטמין c וקרם הלחות שלהם. גם המארז הזה מוצע במחיר דומה, מוצרים קטנטנים, אבל, לדעתי, כל אחד מהם יספיק לשבועיים שלושה, Luna עם ה- 5 מי”ל יכול להספיק לכם לחודש. בסה”כ שתי טיפות בכל לילה. זה חומר חזק.. לדעתי,תקופה של כמה שבועות, מאפשרת להתרשם ולהעריך האם למוצרים האלו יש השפעה על העור שלכם.

Starter Kit, , large
https://www.spacenk.com/uk/en_GB/skincare/skincare-set/skincare-sets/starter-kit-MUK200022464.html

Dr. Dennis Gross – Your Skin Heroes

אני לא יכולה שלא להזכיר את דר’ דניס גרוס. בהחלט אחד מגיברי העור שלי (במיוחד ששם המארז הוא כותרת הפוסט). בשנתיים האחרונות, תמיד יש לפחות מוצר אחד שלו, בשגרת הטיפול היומית שלי- בימים אלו קרם עיניים +סרום לעיניים. ספציפית למארז הזה, לא השתמשתי באף מוצר. האלפא ביתא Daily peel היו במשך תקופה ארוכה סולד אאוט בכמה אתרים, בעקבות המלצות מאוד חמות של משפיעני רשת. וווין גוס, שהוא אחד הבלוגרים הנצפים ביותר ביוטיוב, (מומלץ מאוד דרך אגב, לעקוב אחריו) מדבר עליהם בחום רב. המארז כולו עולה כ- 50 ליש”ט וכולל: 5 טיפולים של הדיילי פיל, שהם 5 מטליות לניקוי הפנים שגורמים לפילינג עדין להסרת לכלוך ותאי עור מתים. עוד במארז: סרום רטינול ללילה, קרם לחות ללא שומן וג’יל לניקוי הפנים בגודל של 60 מי”ל. המלצתי אין ספור פעמים על המותג והמארז, שמציע לפחות שני מוצרים אטרקטיביים: סרום הלילה והדיילי פייל, בהחלט מומלץ.

Your Skin Heroes, , large
https://www.spacenk.com/uk/en_GB/skincare/skincare-set/skincare-sets/your-skin-heroes-MUK200025249.html

Omorovicza-Discovery kit

מארז מעולה לכמה מהמוצרים הידועים של המותג והידועים בעולם הטיפוח בכלל. המיסט של אומרוביצה הוא אחד המפורסמים ואני יכולה להעיד מנסיון, שיש אמת בפרסום מיסט מרענן ,מלא בלחות לפנים. מוצר נוסף הוא באלם ניקוי לפנים שהוא אחד הטובים ביותר שניסיתי (ובעקבות הניסיון בגודל הקטן של המוצרה קניתי את הגודל המלא). העור חלק ורך כמו חמאה לאחר ששוטפים את הפנים עם החומר הזה. המארז עולה 100 דולר בביוטיליש. אתר שמעולם לא הזמנתי ממנו עד כה . אתר שנחשב יוקרתי, הוא אמריקאי, אז אין הנחת מע”מ. מארז מאוד מומלץ.

Omorovicza Discovery Kit product swatch.
https://www.beautylish.com/s/omorovicza-discovery-kit

Peter Thomas Roth- Moisture Power pair

אני שומרת חסד נעורים למותג הטיפוח הזה. הראשון ש”העזתי” לקנות ברשת לפני שנים והשתמשתי בהמון מוצרים שלו. נמכר דרך אגב אצל קוסמטיקאיות בארץ. במיוחד השתמשתי בסדרה המוזהבת של ויטמין c . מותג מצויין, במחירים סבירים ואפילו זולים, כשקונים ברשת (בסטרוברי, למשל, מציעים מגוןן גדול מאוד) שני מארזים נחמדים וזולים: סרום וקרם לחות ב- 30 דולר. והמארז האחר: שתי מסכות (שבאחת מהם, זו של המלפפונים, השתמשתי) ב- 25$.

ELEMIS-Pro Collagen

ELEMIS חברת טיפוח בריטית שנחשבת איכותית, מחיריה נעים בין הבינוני -גבוה. הבריטים מאוד אוהבים. ב- all beauty מציעים מגוון גדול מאוד של המוצרים שלהם, במיוחד שפע של מארזים וסטים. בחרתי מארז שאליי מדבר: 6 מוצרים, שחלקם בגודל מלא + תיק איפור יוקרתי שמאוד מצא חן בעיניי. המארז עולה כ- 800 ש”ח וכלל כמעט כל מה שצריך לשגרת טיפוח יומית: באלם לניקוי, קרם לחות, קרם ללילה, קרם עיניים, סרום, מסכה אחת לעיניים ומגבת כותנה להסרת איפור. אתר בריטי, כך שהמעמ יורד בקופה, בנוסף יש מבצעים שונים.

Chantecaille-Rose De Mai

מארז יוקרתי של חברת הטיפוח הצרפתית המאוד יקרה, זו חברה משפחתית שעוסקת בפילנתרופיה, בין היתר בהצלת חיות הבר באפריקה. לא יצא לי עדיין להשתמש באף מוצר שלהם. המארז, 900 ש”ח(1150 ש”ח בקופה), כולל קרם לחות, שמן לפנים ומיסט לחות מרענן שמבוססים עלאחד המרכיבים העיקריים שלהם – וורדים. הקישור הוא לאתר של חנות המפוארת בניו יורק, ששולח לישראל. בקופה מחשבים ומוסיפים את המס, לא תמיד זה משתלם, אבל לפעמים אפשר למצוא רק שם מוצר מסויים שישלח לישראל וכמובן שמאוד נעים לשוטט באתר ולנשום אויר פסגות יוקרתי .( ב- space nk, המארז עולה כ- 850 ש”ח, אבל כרגע הוא סולד אאוט, אין ספק שעדיף לקנות באתר בריטי ולא באתר אמריקאי שכרוך בעלויות נוספות ).

https://m.saks.com/pd.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374306625475&productCode=0400011626218&R=656509705948&P_name=Chantecaille&N=306625475

la Mer-Signature skin care set

ה”פרארי” של חברות הטיפוח. לא היקרה ביותר, אולי לא בין חמשת חברות טיפוח היקרות והיוקרתיות שיש היום, אבל בטח בין עשר היקרות ביותר. הסט החביב הזה עולה 2570 ש”ח, אבל מדובר ב- 4 מוצרים בגודלם המלא. המחיר הממוצע של מוצרי המותג הזה הוא -1000 800 ש”ח, השמן לפנים עולה 700 ש”ח לבד. למרות המחיר הגבוה, מדובר בדיל טוב. מותג שאני מאוד רוצה לנסות. דרך אגב, האתר COSME DE, שבדומה לסטרוברי יושב בהונג קונג, ותיק מאוד ומתמקד בחברות טיפוח יוקרתיות. למרות שאני מכירה אותו שנים, החודש הזמנתי ממנו בפעם הראשונה. הסיבה העיקרית – מרוב עצים לא רואים שם את היער. האתר מיושן, עמוס מאוד בתמונות קטנות , אין סוף מבצעים, הצעות, דילים, שמקשים מאוד להבין מהי ההנחה. בנוסף, הם לא עדכניים, מוכרים בעיקר מותגים מסורתיים כמו דיור, לנקום שייסדו וכמובן קוסמטיקה דרום קוריאנית, במחירים טובים, כשמצליחים להבין .

https://il.cosme-de.com/en/la-mer-signature-skin-care-set/81399
Woman take care about face. Steps how to apply facial serum. Vector isolated illustrations set.

להתראות,

מיכל 15.11.19

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: