The Way To A Glowing Skin- הדרך לעור פנים קורן- Exfoliation

השלב הראשון בדרך לעור קורן- exfoliation

בשנים האחרונות אני מוצאת את עצמי נמשכת יותר ויותר לקטגוריית ה- skin care ופחות ל- make up. בכל אתר שאני נכנסת אני בודקת איזה קרמים חדשים יצאו לאחרונה ואם יש משהו מעניין שכדאי לבדוק. באופן כללי, שגרת האיפור שלי נשארה דומה כל השנים. שני המוצרים היחידים שהוספתי הם face oil שאני מורחת בדכ בסופש כדי להוסיף לחות לעור וסרום רטינול בלילה, שהוא התוספת המשמעותית מהשנים האחרונות. מה ששונה אצלי אילו הם המותגים. כפי שכבר אולי הספקתם להכיר אצלי, אני כל הזמן משנה ומנסה מותגים חדשים.

exfoliation- הקרצפה. מילה שאני המצאתי. כי מבחינתי, שו פעולה שמשלבת הקצפה תוך קרצוף העור. המטרה- הסרת הלכלוך ובעיקר הסרת תאי העור המתים והאפשרות לתאי עור חדשים לעלות( cell turn over) וכך מקבלים עור פנים קורן.

Neutrogena,  Bright Boost, Resurfacing Micro Polish, 2.6 fl oz (75 ml)

Neutrogena- Bright Boost

Resurfacing Micro Face Polish with Glycolic and Mandelic AHAs

https://il.iherb.com/pr/Neutrogena-Bright-Boost-Resurfacing-Micro-Polish-2-6-fl-oz-75-ml/100046?gclid=CjwKCAiA1eKBBhBZEiwAX3gql_gqCh-WuH-yZc3RiO75Uiq_wiH8dXtC2Ney9L5aMjq6x4prJCFQJxoC_M0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

הכי ידידותי לכיס

חייבת להודות שאני לא יודעת למה אני כל כך אוהבת את המותג הזה. משהו בנטרוג’ינה משדר לי נקיון בשילוב איכות סבירה במחיר מצחיק בד”כ. אני משתמשת בסבון פנים מאוד קליל ונעים בבוקר, את הניקוי המרכזי אני עושה בערב. אז לבוקר אני משתמשת תמיד בניטרוג’ינה. לא השתמשתי בזה ספציפית. ג’יל קרם שמורחים ואז שוטפים והתוצאה – פוליש לעור. עם חומצה גליקולית. 25 ש”ח ב- iherb כלמות של 75 מי”ל. מדובר בסדרה שיש לה גם סרום וקרם לחות. שאפשר לקנות יחד בiherb ב- 160 ש”ח.

אני תמיד מנסה לאזן בין איפור לטיפוח בפוסטים שאני מעלה. חייבים להודות שסומק או ברונזר! מצטלמים הרבה יותר טוב מאשר עוד קרם או סרום שהם בסופו שלדבר לבנים או שקופים. boringggg. ולא זו בלבד! כשמורחים סומק או ברונזר רואים מייד תוצאה. אבל קרמים! רק בסרטים של דיסני, מורחים משהו והופכים צפרדע לנסיכה. טיפוח זו עבודה שצריך להשקיע זמן והכי חשוב, לוקח זמן לראות תוצאות. אז צריך פשוט להאמין . שגרת טיפוח קבועה, עקבית- עובדת. והאיפור ייראה טוב, רק אם העור יהיה נקי ומטופל.

על מנת שהאיפור יראה יפה- הבסיס- העור חייב להיראות טוב, נקי, מלא בלחות רענן ולא דהוי עייף ואפור. אז השלב הראשון הוא ניקוי יסודי.

יש שני סוגים של exfoliation

  • פיזי- קרצוף פיזי בדיוק כפי שהוא נשמע. שפשוף פיזי של העור עם מוצר שמכיל זרעונים או גרגרים, כדי להסיר את התאים המתים. פעולה מעט אגרסיבית. תלוי במה משתמשים.
  • כימי- שימוש בחומצות acid. לעומת הקןדם אין שפשוף פיזי של העור. בעיקר חומצה סיליצאלית salicylic ורטינול. חומצות ממיסות את הקשרים בין תאי העור וכך מביאות להתפוררותם. חומצה גם חודרת עמוק יותר לתוך הנקבוביות. לכן מומלץ לעור עם אקנה.

Clinical Exfoliator, , large

111SKIN-Clinical Exfoliator

הכי יוקרתי

מותג בריטי, יוקרתי ויקר, שאני מזמן רוצהלנסות מוצר כלשהו שלו. הסבון הזה עולה 95 ליש”ט ב- spacenk. (המעמ יורד בקופה) אבל עדיין תצטרכו לשלם מיסים. מדובר בקרצוף כימי, בין היתר citric acid שאני מאוד אוהבת כי כל מה שקשור בהדרים אומר שיהיה גם אפקט של בהירות. זה מעין סרום. כי לפי ההוראות מורחים בלילה ומשארים עד הבוקר כדי לתת לחומר להיספג ולחדור היטב לעור ולפעול כל הלילה.

https://www.spacenk.com/uk/skincare/cleansers/scrubs-exfoliants/clinical-exfoliator-UK300051738.html?gclid=Cj0KCQiAst2BBhDJARIsAGo2ldUJ1HYlvh3O1wldzIvrzxKDMliTHlwq0GdD5S-cR9SuYzqaefiy7gkaAg2vEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

מתי משתמשים: כמו כל מוצר חדש-בהדרגה

  1. תלוי בסוג העור שלכם, ההמלצה לפעמיים בשבוע. אבל זה גם תלוי ברמה של המוצר בן אתם משתמשים. יש מוצרים שמכילים חומרים יותר פעילים, יש יותר עדינים. תלוי למה העור שלכם רגיל.
  2. אני משתמשת כל יום. בערב. בבוקר אני משתמשת בסבון עדין וחביב של ניטרוג’ינה, רק כדי לשטוף את הפנים ולהסיר את מה שמרחתי בלילה. בערב אני עושה את הניקוי העיקרי. מה שמכנים ניקוי כפול או ניקוי בשני שלבים. ראשית, אני מסירה את כל האיפור- אני משתמשת בבאלם שממיס את כל איפור ואז בשלב השני -exfolatiation. אני משתמשת ב- powder. אבקה שבמגע עם מים הופכת למשחה שמקציפה, מנקה ומסירה את הלכלוך.

Medik8- pore Refining Scrub

https://www.cultbeauty.co.uk/medik8-pore-refining-scrub.html#af=brand%3amedik8&cip=77.138.12.236&isort=globalpop&lgkey=https%3a%2f%2fwww.cultbeauty.co.uk%2fmedik8-pore-refining-scrub.html&lgsku=MED027&lot=json&method=and&p=R&rk=37&rsc=Dj8l47fmIZNWIiT6&ts=json-full-uk&ua=Mozilla%2f5.0%20%28Windows%20NT%2010.0%3b%20Win64%3b%20×64%29%20AppleWebKit%2f537.36%20%28KHTML%2c%20like%20Gecko%29%20Chrome%2f88.0.4324.190%20Safari%2f537.36&uid=788113372&url=https%3a%2f%2fwww.cultbeauty.co.uk%2fmedik8-pore-refining-scrub.html&w=*

לפני כמה חודשים גיליתי את MEDIK8 ומאז קניתי שלושה מוצרים שלהם: סרום, קרם לחות ויטמין c וסרום רטינול ללילה שרק התחלתי למרוח.. ואני ממש אוהבת . לא השתמשתי בסקראב הזה. זה מותג קטן עצמאי שהוקם על ידי אליוט אייזיק רוקח שהקים מותג עם מוצרים שמיועדים לאנטי אייג’ינג. זה קרצוף פיזי וכימי. המוצר הוא קרמי, כי גרעיני החוחבה הם מיקרוסקופיים, כך שהקרצוף מעוד עדין. 30 ליש”ט.75 מי”ל.

במה לבחור ?

קשה לתת על כך תשובה. למי שעור רגיש- חובה תמיד לקרוא היטב את מה שכתוב על האריזה. להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלכם וכו. שני סוגי הקרצוף- הכימי והפיזי יכולים להתאים לכל סוגי העור. יש מוצרים שמציינים למי הם מיועדים- אקנה, אנטי אייג’ינג וכו. הכל תלוי במרכיבים יותר פעילים, עם ריכוז גבוה וכו ובסוג העור שלכם. יש כאלו שעלולים לגרום לאדמוימיות של העור לגירוי וכו’. לכן ההדרגתיות קריטית. פעם בשבוע – תראות מה התגובה ואז להמשיך.

יש מקרצפים שמכילים גם מרכיבים כמו אלוורה או תה ירוק כדי להרגיע את העור לאחר קרצוף. ממליציפ גם למרוח קרם לחות לאחר הקרצוף כדי להחזיר לעור לחות. הכל תלוי. לא כל המרקצפים מייבשים. לדוגמא, האבקות שאני משתמשת בהן בשנים האחרונות- קליניק, דרמלוג’יקה- לא רק שלא ייבשו את העור. ההיפך- התחושה שהן השאירו של עור רך, מלא בלחות ורעננות.

Dior- Time to Glow

ultra fine Exfoliating Powder

https://www.allbeauty.com/il/en/1181907-dior-hydra-life-time-to-glow-ultra-fine-exfoliating-powder-40g?abref=GoogleShoppingCsIlGoogleIlSandgoogleIlB&utm_source=PLA&utm_medium=CPC&ref=%7Badtype%7D&utm_campaign=&utm_adgroup=&gclid=Cj0KCQiA-OeBBhDiARIsADyBcE6iKPSLyRqUlRTKZa-i9H1GdSzdGapmSEA4bq7xPAK0k17S7KW3xzgaAge_EALw_wcB

תמיד בתחקיר שאני עושה כהכנה לפני כל פוסט, אני מגלה מוצרים. לא ידעתי שלדיור יש מוצר כזה. אני משתמשת כבר שנים בסוג הזה של הקרצפה. אבקה שבמגע עם מים ההופכת למשחה שמקציפה. לא מכירה את המוצר של דיור. אבל הבאתי את זה גם כדי שתכנסו לאתר allbeauty , אתר בריטי, שמשלוח ממנו מגיע בתוך פחות משבוע בד”כ. תמצית סוכר וזרעוני לוטוס שמקרצפים את העור בלי לייבש אותו. 150 ש”ח ל-40 גרם שיספיק לחודשים.

הכי חשוב- למרוח מסנן קרינה בבוקר . צריך להגן על העור נחשף אחרי הקרצוף. בכלל- תמיד למרוח מסנן קרינה.

Facial Scrub, , large

הכי מומלץ – לפי המגזינים של יופי וטיפוח

DR. BARBRA STRUM- Facial Scrub

הרבה מהידע שצברתי מגיע מהמגזינים המקוונים הגדולים- elle, allure, Good Housekeeping brydie ועוד הרבה. התכשיר הזה, מומלץ ברוב הרשימות שלהם. המותג של דר’ ברברה סטרום, מותג אמריקאי, אמריקאי ידוע ויקר. דר סטרום היא הכוהנת הגדולה של טיפוח ומופיעה בהרבה מאוד כלי תקשורת. זה מותג נוסף שאני רוצה לנסות. לפי מה שכתוב בתיאור המוצר- מתאים לכל סוגי העור, מכיל ויטמין a ואני אוקסידנטים. 100 מיל – 50 ליש”ט.

מה יש לי עכשיו

ALGENIST – Blue Algae Vitamin C Dark Spot Correcting Peel

אלג’ינסט הוא מותג בריטי, ידוע איכותי ויוקרתי. הרבה זמן היה ברשימה שלי לנסות וזה המוצר הראשון מהם שאני מנסה. המרכיב המרכזי הוא אצות algea, לכן השם. זו מסכה מקלפת ומקרצפת. ג’יל (בצבע כחול, בכל זאת ים אצות וכו’). מטרת המסכה לטפל בכתמי פיגמנטציה עם ויטמין c טהור הנמצא במרכיב המרכזי- אצות הספירולינה.

הג’יל הוא סמיך ודביק. אני מורחת פעם בשבוע שכבה נדיבה ומורידה אחרי שעה שעתיים. זה עובד. קניתי את זה בבלייק פריידי בהנחה. כרגע זה עולה 80 ליש”ט ל- 45 מיל. אז אני משתמשת בתכשיר כמה חודשיים בערך. הקילוף בלתי מורגש כמובן, אבל מדובר בתהליך מתמשך. הקילוף הבלתי מורגש מסיר לאט ובהתמדה את תאי העור בשכבה העליונה והכהים וחושף שכבה של עור חדש ובהיר יתר. מומלץ.

Algenist Blue Algae Vitamin C Dark Spot Correcting Peel
https://www.cultbeauty.co.uk/algenist-blue-algae-vitamin-c-dark-spot-correcting-peel.html
מסכה לקילוף עדין

הכי הייפ

מה אני מתכננת לקנות

Good Molecules- Pineapple Exfoliating Powder

https://www.beautylish.com/s/good-molecules-pineapple-exfoliating-powder-single

המותג והתכשיר הספציפי הזה שיצא כבר לפני כמה וכמה חודשים, זכה להרבה חשיפה במדיה. זה קרצוף פיזי וכימי ביחדכפי שהבנתם אני מאוד את הסוג הזה- אבקה שהופכת למשחה. מבוסס אל אנזימים פירותיים- אננס קיווי ופאפיה יחד עם חומצות אלפא הידרוקסי AHA. המותג לא נוסה על בע”ח. 60 גרם ב-16 $. אפשר להשיג את המותג רק בביוטיליש.

להתראות,

מיכל 27.2.21

פוסטים אחרונים

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals
New From iHerb
Skin Chemists סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 …
Dr. Dennis Gross Skin Care
אחד המותגים הידועים והיוקרתיים בשוק הקוסמטיקה, ותיק מאוד וזכה בהרבה פרסים. אחד …

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: