SPRING 2021 NEW LAUNCHES

Illustrated beauty magazine cover Free Vector
https://www.freepik.com/free-vector/illustrated-beauty-magazine-cover_13114900.htm#page=1&query=subscribe&position=6

פסטלים ועוד פסטלים. גווני הקיץ. כשהייתי נערה- קראו לזה צבעי גלידה כשהייתי נערה, למי שאולי זוכר- ורוד, פיסטוק, הרבה צהוב ותכלת, אילו הגוונים הדומיננטיים בפלאטות שיצאו בחודשים האחרונים. בנוסף, הבאתי גם חדשות- מותגים שנוספו לאתרים שאנחנו יכולים לקנות מהם, מוצרים חדשים שנוספו, או מותגים חדשים שאני מזכירה פה לראשונה.

Fenty Beauty – EAZE DROP BLURRING SKIN TINT

מייקאפ חדש של Fenty, מותג הטיפוח של ריאהנה. אני לא יודעת אם זה קשור לתקופה, הקיץ המתקרב, או למגמות של שינוי באיפור, אבל יש תנועה מסויימת של פנייה לכיוון של מייקאפים שהם יותר קלילים, הכיסוי שלהם שואף להיות כמה שיותר טבעי no make up make up look. לכן בשנים האחרונות הרבה מאוד מוצרים נקראים tint- משהו שייתן קצת צבע, מעט כיסוי ובמיוחד בקיץ, עם החום הלחות והזיעה, רובנו מעדיפים מרקם קליל של מייק אפ.

התיאור באתר הוא של מוצר blurring מילה שתמצאו בהרבה תיאורים של פאוונדיישן שיוצאים בשנים האחרונות, לטשטש. מתוף האתר: ריאהנה ביקשה ליצור צבע לעור שיהיה פשוט לשימוש, שיראה באילו לא התאמצנו בכלל, יעניק לעור גוון מחמיא ואחיד. מאוד חשוב להתעכב על המילה הזו effortlessly, ללא מאמץ.. לא תאמינו כמה מאמץ משקיעות חברות הקוסמטיקה כדי לשכנע אותנו שאפשר להשיג מראה זוהר מאופר ללא מאמץ. אי אפשר דרך אגב.

בכל מקרה, המייק אפ מתואר שהוא גם לא מאט לא dewy, לא זוהר , אלא מנסה להעניק כיסוי כמה שיותר קרוב לצבע הטבי של העור. מגיע ב- 25 גוונים, טווח רחב שמאפשר לכל אחד למצוא גוון מתאים. 30$ באתר ששולח לישראל. עדיין לא יצא לי להשתמש במוצרים של Fenty אבל זה מזמן ברשימת המותגים שאני רוצה להשתמש. הדעה הכללית על המותג ועל מגוון המוצרים- סמקים, פריימר, ברונזרים- היא חיובית מאוד. המייק אפ Pro Filtr מוזכר על ידי כמה יוטיובריות כאחד האהובים ואני מזמן רוצה לנסות אותו.

Tarte Cosmetic

אני לא מרבה לכתוב על Tarte, אני רוצה, באמת, אבל עד היום לא הצלחתי למצוא שום מוצר ששאני רוצה לנסות. Tarte יש גם קו טיפוח נוסף לקו איפור רחב והם משיקים קולקציות חדשות באופן תדיר. מותג אמריקאי שטווח המחירים שלו הוא בינוני. יחסית, המחירים הם יקרים, אבל- 1. בכל רגע נתון חש מכירה כלשהיא באתר 2. יש להם הרבה מאוד באנדלים- סטים שונים של מוצרים שמוזילים את עלות מוצר בודד. נחשב למותג איכותי, יש לו כמה בסט סלרים שהכי ידוע בהם הוא ה-shape tape concealer .

האתר שולח לישראל.

כמה השקות אחרונות:

  • Skin treat poreless tinted moisurizer – דוגמא נוספת לכיסוי קליל. קרם לחות עם גוון, להינות משני העולמות- גם לחות וגם כיסוי. שלא כמו המוצר של ריאהנה, המייקאפ הזה מגיע רק ב- 9 גוונים. רוב המוצרים האילו מגיעים במספר גוונים מצומצם, דרך אגב. המוצר של fenty, הוא היוצא דופן. זה של tarte מלכתחילה מצהיר על עצמושהוא קרם לחות, כשהבונוס הוא קצת כיסוי. הרעיון הוא לא למצוא גוו מדוייק לכיסוי מלא. יחד עם זאת, באתר מצויין שהכיסוי הוא בינוני, והתמונות באתר גם מראות על הבדל בולט על פנים עם המייקאפ וללא. עוד נאמר שם, שהגימור הוא מאט טבעי, לא שומני למנוע ברק. 160 ש”ח
  • Tartelette juicy Amazonian clay eyeshadow palette – פלאטה שהושקה לפני כחודשיים ואני מודה, שלא הייתי מזכירה אותה, אלמלא האיזכורים הרבים במדיה על כמה היא מפיעה, מיוחדת ומומלצת. לא היא נראית כמו הרבה מאוד פלאטות שמושקות חדשות לבקרים. מראה רומנטי, מעושר בוורד וסגול. גווני מאט, מטאלים ושימר. השורות מסודרות כך שאפשר יהיה לייצר מראה איפור מכל שרה. שזה רעיון נחמד ובהחלט עוזר עם פלאטה כל כך גדולה. מודה, שבשבילי, הרבה גוונים נראים בדיוק אותו דבר ועליי לפחות חצי מהגוונים הי נראים אותו הדבר, או בלתי נראים בכלל. אפשר היה לוותר על כמה גוונים וגם להוזיל את המחיר שעומד על 220 ש”ח וגם להפוך את הפלאטה ליותר נגישה וגם הרבה יותר שימושית. אבל אן ספק שהיא מתאימה למתחילים ולמתקדמים, הגוונים לא מטורפים ואומנם הפלאטה יש coluor story די ספציפי, לא צריך פלאטה נוספת למי שאוהב את המראה הזה.
  • Spa while you Sleep skincre set- כאמור, יש ל- Tarte קו טיפוח, שדרך אגב,, אני לא שמעתי עליו אזכורים כלשהם במדיה. אבל הבאתי דוגמא, ההשקה החרונות של כמה מוצרים לעור. נדמה לי שלסדרה קוראים AWAKE- להתעורר. הסט כולל 4 מוצרים מוקטנים לשגרת טיפוח לפני שהולכים לישון: ג’ל ניקוי, סרום face oil ומסכה לשפתיים. כדי להתעורר עם עור זוהר. 150 ש”חhttps://tartecosmetics.com/en_IL/spa-while-you-sleep-skincare-set-1434.html?dwvar_1434_color=multi&cgid=sets-vaults#start=15

Glow Recipe- Avocado Recovery serum

שמעתי שבשנה האחרונה יש קדחת אבוקדו .. שפותחים מסעדות עם תפריט שמבוסס רק על אבוקדו.. עולם הטיפוח גילה לפני שנים רבות את הסגולות שיש בירק הזה. שהשמנים בו מועילים גם לעור ולא רק נחשבים כשמן בריא בתפריט מומלץ. Glow recipe הוא מותג כוכבב נוסף בקוסמטיקהה הקוריאנית, צעיר יחסית, שבשנה שנתיים האחרונות מעורר הרבה תשומת לב ובאזז. המוצר החדש הוא סרום שמן אבוקדו שיש לו מרקם חלבי, קליל, שמטרתו לשמור על הלחות בעור.40 ליש”ט 30 מי”ל.

Glow Recipe Avocado Ceramide Recovery Serum
https://www.cultbeauty.co.uk/glow-recipe-avocado-ceramide-recovery-serum-.html?gclid=CjwKCAjwgZuDBhBTEiwAXNofRCPGtFtadWKkwrXSPNjDaOoh5KgAXEn1xcMm_4Emeukk2xnJ21kUFRoCcgkQAvD_BwE&ef_id=CjwKCAjwgZuDBhBTEiwAXNofRCPGtFtadWKkwrXSPNjDaOoh5KgAXEn1xcMm_4Emeukk2xnJ21kUFRoCcgkQAvD_BwE:G:s&gclsrc=aw.ds&&campaignid=11861855429&adgroupid=116220202958&network=g&device=c&keyword=cultbeauty&placement=&creative=486891935025

Love Sprung + Ethereal Bloom Bundle

https://www.artistcouture.com/

אינדי ברנד, חדש, נדמה לי שהוקם לפני שנתיים בערך. לפני שנה הוא השיק פלאטת צלליות שרציתי מאוד לקנות. ומאז הוא מושך את תשומת ליבי. מייסד המותג Angel Merino אמן איפור של סלברטי וביוטי בלוגר. קולקציית האיפור מצומצמת, הרבה מאוד שימר וגלאו ולקראת הקיץ הוא השיק פלאטת צלליות ופלאטת לפנים שמגיעה בשני גוונים. כל הסט עולה 85 $. האתר שולח לישראל. הפלאטה הזו היא הדוגמא המובהקת לגווני האביב והקיץ שמכתיבות חברות הקוסמטיקה.

https://pixabay.com/videos/subscribe-green-screen-like-30436/
אשמח מאוד אם תרשמו לאתר, תגיבו, תשאלו שאלות, הצעות לשיפור

Cle de peau at Cult Beauty

“מפתח העור” פירוש ששמו הצרפתי של המותג היפני המאוד יוקרתי הזה שלאחרונה נחת ב- cult האתר הבריטי שזמין לנו. אני השתמשתי פעם אחת לפנניכמה שנים בסרום שלהם והתענגתי על כל טיפה. אבל מלבד המחיר היקר, המותג גם לא היה נגיש לנו כל כך. יש כמה אתרים שמחזיקים כמה מוצרים, אבל הקולקצייה שהגיעה ל- cult מכובדת, כוללת גם את קו האיפור שלהם. זה מותג ותיק שרוותם טכנולוגיה יפנית חדשנית עם רכיבים איכותיים למוצרים באיכות גבוהה ומיוחדת.

לאחרונה השיקו Radiant Fluid Foundation Natural, פאונדיישן, שבדומהלשניים הקודמים שתוארו למעלה, מיועד להעניק לעור גימור טבעי, כמה שיותר קרוב לעור הטבעי שלכם, תמורת 130 $. זה לא רק הרבה עבודה להשיג את make up no make up look, זה גם מאוד יקר בהתחשב שהמטרה להראות כמה שפחות מאופרים.

Essential Refining Essence– בסה”כ פעם אחת השתמשתי ב- essence בשגרת האיפור שלי וזה היה מספיק כדי שאני כל הזמן ארצה שלעולם לא יחסר. היום כמעט לכל חברה יש מוצר דומה, בדכ מה שנקרא mist. כידוע, בטיפוח הדרום הקוריאני יש 10 שלבים של טיפוח לא סתם העור שלהם נראה כך. essence מורחים על העור מעל הסרום. זה שלב נוסף לתת לחות חפנים, לסגור נקבוביות וכו, שהרבה יאמרו שהוא מיותר. אין ספק שמדובר במוצר למתקדמים, לא למי שבקושי זוכר למרוח קרם לחות. במוצר של cle de peau יש מרכיבי טיפוח (תרכובת מפכנית, פרי המצאתו של המותג, כפי שמתואר באתר) שנועדו להוסיף לחות, לשפר את מרקם העור, לרכך קמטים וכו וכו ויחד עם זאת לא לייבש את העור. אני השתמשת בעבר במוצר של sk, מותג שהוא גם יפני. ואין ספק- זו תוספת נהדרת לשגרת הטיפוח. כאמור המותג מאוד יוקרתי, ה essence עולה 80 ליש”ט.https://www.cultbeauty.co.uk/cle-de-peau-beaute-essential-refining-essence.html

Radiant Multi Repair Oil– מוצר נוסף שהכנסתי לשגרת הטיפוח שלי באופן קבוע, אני לא מכירה את זה של cle de peau, הייתי רוצה לנסות כמובן, אבל במחיר של 120 ליש”ט, זה כרגע בwish list. אבל באופן כללי, זה בהחלט מוצר שאני משקיעה בו. השתמשתי בעבר ב- elemis עכשיו יש לי מוצר של OMOROVICZA שהוא גם מאוד יקר. אבל, מבחינתי, השימוש במוצר הוא לא יומיומי, לכן מחזיק מעמד להרבה זמן יחסית. אני משתמשת רק פעמיים בשבוע, רק בימים שאני בחופש או בסופש. אני מורחת מעל הסרום שיש לי באותו רגע וזהו נשארת עם זה כל היום. בדכ יש במוצרים האילו תערובת של שמנים שמטרתה לתת לחות עמוקה ועשירה לעור שתישאר עליו. אני מורחת את השמן ונותנת לו לשקוע היטב לתוך העור, בימים שאני לא צריכה להתאפר אלא פשוט לתת למרכיבים לפעול. https://www.cultbeauty.co.uk/cle-de-peau-beaute-radiant-multi-repair-oil.html

– Coulourpop- disney lizzie mcguire

colourpop היא,לדעתי החברה היחידה שמשיקה קולקצייה חדשה, כמעט כל שבוע. אני לא מגזימה. לחברה הקליפורנית יש מפעל לייצור המוצרים צמוד, מה שמאפשר לה ככל הנראה לעשות זאת. בכל מקרה, אחד המותגים הפופלארים והאהובים שיש היום, מאוד זול ובאיכות מצויינת, יחסית למחיר. רוב הקולקציות של קולורפופ קשורות לסרט, תוכנית טלויזיה או שיתוף פעולה עם יוטיוברית כלשהי וכו. אני לא מכירה את הסט של דיסני שקולקצייה הנוכחית קשורה אליה- אבל אני מניחה שאני היוצאת דופן.

דרך אגב, קולורפופ לא מכוון רק לקהל תעיר, בהחלט לא. רק הפלאטות שלו הן לימוש יומיומי, רובן עם פיגמנט עדין, נוחות לשימוש ולא מסובכות. האיכות סבירה ובמחיר של 10$ בדכ, מאוד מומלץ למי שמחפש להתחדש בפלאטות ובגוונים לנסות אל קולור פופ.

בקולקצייה הנוכחית יש פלאטת צלליות, שני סמקים, ליפגגלוסים ושתי glitter gel – שזה אחד המוצרים שמאפיינים מאוד את קולורפופ לאיפור הפנים. ג’יל נוצץ, מבריק . הקולקצייה היא גם דוגמא מובהקת לגווני האביב והקיץ- הרבה סגול ורוד וצהוב, כמה מהצלליות הן דואוכרום ובעיקר, הרבה שימר. כל הקולקצייה עולה 110$. דרך אגב, הקולקצייה הקודמת שצאה לפני שבועיים בערך, לימונצ’לו, מורכבת מצבעי לימון וירוק מקסימים, מבחינת השימושיות- זה כמובן תלוי במה שאוהבים. באתר יש כל הזמן מבצעים, האתר שולח לישראל חינם מעל קנייה של 60$. אפשר לקנות הרבה דברים במחיר הזה באתר .

https://colourpop.com/collections/new קולקצייה חדשה של קולורפופ(התמונה באדיבות האתר)

Kosas – הצעה משתלמת ומומלצת
https://kosas.com/collections/sets/products/tinted-skincare-lineup

בבלאק פריידי האחרון קניתי ברונזר של kosas, אחד המותגים המדוברים וספציפית, הברונזר שלהם זכה לאינספור אזכורים במדיה .ויש להודות שהביקורת המהללת והשבחים לא היו רק יחסי ציבור ומוצרים שנשלחים חינם למשפיענים. הברונזר מאוד עדין, האבקה נותנת ברק מקסים לעור, אני מורחת מעל את הסומק והאיפור נראה כמעט כמו בתמונות של עצמות לחיים מודגשות ומבריקות. מי שחושש להשתמש בברונזר, זה המוצר להתחיל איתו.

הניסיון המאוד מוצלח גרם לי לרצות להשתמש במוצרים נוספים. המיק אפ והפודרה של kosas גם קיבלו ביקורת אוהדת ולכן הסט הזה שנמכר באתר, ששולח לישראל, עולה 75$ הוא דיל מאוד משתלם לדעתי. שלושה מוצרים לבסיס איפור מלא- פאונדיישן, קונסילר ופודרה.

wonderful offer from Kosas – foundation, concealer and face powder- 75$

E.L.F- At IHERB- מוצרים חדשים נחתו באתר

השבוע עשיתי קנייה של כמה מוצרים ב- iherb וגיליתי שנחתו באתר כמה מוצרים מהקולקצייה שאלף השיקו לפני כמה וכמה חודשים אומנם, אבל עדיין בהחלט נחשבים חדשים. elf הפך לאחד המוצרים שאני נהנית לרכוש ידי פעם מוצר כלשהו שלהם. מי שעדיין לא מכיר- אחד המותגים הנמכרים הזולים והפופלאריים בעולם כיום. קשה להשיג בישראל מותרים שלהם, לצערי. האתר לא שולח לישראל, הוא נמכר בכמה אתרים שאנחנו יכולים להזמין מהם, אבל נדיר שפירטים מהקוקלציות החדשות מגיעים לשם מייד בעת ההשקה. בכל מקרה, ב- iherb, התחדשו בכמות נכבדת של פריטים והבאתי רק כמה מהם.

אם במקרה יש עדיין מי שא מכיר או ניסה – iherb נמנה על אחד מחמשת האתרים הכי נמכרם בארץ. בהתחלה קניתי בו רק איפור, אבל הוספתי מוצרי אבטיה כמו שמפו, קרם גוף וכו. מהקולקצייה של elf חא קניתי דבר הפעם , למע הסט של שלושה פריימירים שתיכף אתאר.

בתמונה הבאתי כמה פריטים מהקולקצייה החדשה שזכו להצלחה, קיבלו ביקורת טובה והמלצות רבות במדיה. ה- duo blush מגיע בכמה גוונים- 5 $, putty blushf- שני גוונים, ליפ בלאם- 4 גוונים כל אחד עולה 7$. לא קניתי אף אחד. מפתה, כי הסומק הקרמי קיבל הרבה מאוד המלצות ומאוד מומלץ אבל בינתיים יש לי סומק אבקה וסומק קרמי שאני צריכה קודם לסיים. ליפ בלאם- זה המוצר הכי פחות מעניין עבורי. יש לי אחד זה של לינאג’ שקניתי בבלאק פריידי האחרון והוא גם מספיק להמון זמן וגם היחיד שאני צריכה. זה של אף נראים כמו ליפגלוסים חביבים.

באתר נחתו די הרבה פריטים, מהכמה תמונות שהבאתי פה, אבל הרבה פריטים הגיעו בגוון אחד או שניים ולא בכל הגוונים שהם מוצעים אצל היצרנית. אז אם הגוון מתאים לכם, אז הרווחתם.

Putty Primer Trio – אני כותבת בהרחבה על מה שכן קניתי וזה טריו של שלושה פיימרים של – putty primer. הפריימר לפנים הכי מומלץ שיש היום בקטגוריה של הדרגסטור. וקניתי את הסט הזה של שלושה בגלל שיש לי כבר אחד מהם שקניתי בבלאק פריידי, ואומנם עדיין לא סיימתי אותו, אבל הוא כל כך טוב, שהחלטתי לקנות רזרבה ולנסות על הדרך שניים נוספים בסדרה וכמובן זה שכל הסט עולה כ- 40 ש”ח בהחלט סיבה משכנעת . כמובן שאילו שלושה מיני סייז, 4 גרם כל אחד. לא צריך יותר. זה יספיק לי עד בלאק פריידי הבא. ומדובר בפריימר מעולה. מי שלא ניסה פריימר, או מי שמחפש, זה אחד הטובים שיש. המרקם שלו הוא מוצק מאוד, אבל על העור הוא מחליק בקלות ונספג מהר יחסית ומשמש כבסיס מעולה למייק אפ. בסדרה יש את שלושת הלהיטים: מאט, זוהר וסותם נקבוביות.

Milani- new collection

מילאני הוא אחד המותגים הידועים, מאוד דומה לשני המותגים הקודמים, אבל שעדיין לא יצא לי להשתמש, משום מה. אפשר להשיג את מילאני בביוטי ביי, וגם האתר עצמו שולח לישראל. גם ליידי מייק אפ, האתר הפולני מחזיק בקולקצייה של מילאני. יש להם כמה מוצרים שנחשבים לבסט סלר והכי טובים בקטגוריה – baked blush שלהם, דוגמא מובהקת. מילאני, מוגדר בקטגוריית הדרגסטור, אם כי המחירים מעט יותר גבוהים, אם ניקח בהשוואה ל- elf וקולורפופ. ועדיין, תמיד יש מבצע כלשהן, קולקציות קודמות שנמכרות בביוטי ביי למשל, במחירים מאוד זולים.

הקולקצייה בתמונה, עדיין לא יצאה לשוק, עדיין לא נמכרת באף אתר, ולא מצאתי פרטים נוספים מלבד הפרומיישן מעמוד האינסטגרם של מילאני. הבאתי את התמונה, בעיקר בגלל הפלאטה שעוררה בי מייד עניין עד כדי רצון לרכש אותה.שילוב של גוונים שהופך אותה לורסטילית- גם גוונים נייטארליים וגם אפשרות להתנסות בגוונים דאין לי בקולקצייה הירוק, והאורנג’ שהם מחוץ לאיזור הנוחות בשבילי. אם כי צריך כמובן סוואצים, סרטונים וכו כדי לקבל מושג על הגוונים והפיגמנטיות שלהם.

הקולקציה נמגרתכרגע רק ב- ulta ולא נגישה לנו, אבל רוב הסיכויים שתגיע לאתרים נוספים. בדכ עלות של פלאטת צלליות של מילאני היא בסביבות 25$.

Huda Beauty – New Brown Obsession

https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty/make-up/palettes

שלושה פלאטות חדשות בסדרת ה- obsesion. דוגמא לגוונים שונים, בכל זאת לא הכל פסטל. 27 ליש”ט, עולה כל אחת כשפלאטה המכונה Gold היא במהדורה מוגבלת. יש לציין שהפלאטות הקודמות בסדרה, קיבלו ביקורות טובות מאוד.

HUDA BEAUTY
https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty

אם מה שקרה לליסה סימספון, קורה גם לכם, אתם באופן רשמי משוגעים על איפור..

להתראות, מיכל 3.4.2021

פוסטים שעלו באתר לאחרונה

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals

1 מחשבה על “SPRING 2021 NEW LAUNCHES”

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: