Skin Care Anti Aging- Products I Tried in 2020 שגרת טיפוח

ציינתי כמה כפעמים, שעבורי, ככל שמתבגרים, מוצרי טיפוח הרבה יותר מעניינים ומושכים ממוצרי איפור. בנוסף, בגלל שקרמים מתכלים הרבה יותר מהר מסומק או צלליות, אני מנסה הרבה יותר מוצרים ויכולה לספר לכם .

לאחרונה, אני קוראת ושומעת על שגרת איפור, שאני כבר שנים שומרת עליה ולא ידעתי שיש לה שם…

C – vitamin c -Morning

S- sun screen During the day

A- vitamin a- Retinol At Night

aging skin routine
Anti Aging Skin Care Routine

שגרת טיפוח אנטי אייג’ינג פשוטה, קצרה ואפקטיבית:

  • בבוקר- סרום של ויטמין c
  • מקדם הגנה, קרם עם spf גבוה בבוקר ולאורך היום
  • בלילה- סרום שמבוסס על ויטמין A רטינול

בכל מה שנוגע למוצרי טיפוח- כל אחד חייב להפעיל שיקול דעת לפני שקונים ומשתמשים במוצר כלשהו, האם זה יתאים לו או עלול להשפיע על העור בצורה לא רצויה. במיוחד במה שקשור באנטי אייג’ינג. כדי להילחם באנטי אייג’ינג לנסות לשחזר את העור כשהיה צעיר יותר, משתמשים במרכיבים פעילים וחזקים (מלחמה- אין מה לעשות), עם אחוזים גבוהים, ריכוז ותמצית של חומצות ויטמנים וכו.

לכן הכלל בכי חשוב בכל שימוש בקרם חדש, עם הרבה מספרים ואחוזים על התגית שלו הוא- ה ד ר ג ת י ו ת. בשבועיים שלושה הראשונים, להשתמש בתכיפות של פעם ביומיים- שלושה, לראות אם יש תגובת נגד של העור וכו.

במיוחד רטינול- יש להתחיל עם מוצרים עם ריכוז מזערי ולהתקדם בהדרגה למוצרים עם אחוזים יותר גדולים. צירפתי קישור לפוסט עם הסבר מקיף מה זה רטינול.https://wordpress.com/post/newmakeups.com/1282

האתר האהוב עליי לקניית מוצרי טיפוח הוא CULT BEAUTY , https://www.cultbeauty.co.uk/

אתר בריטי שמוכר את כל המותגים והמוצרים ההכי ידועים, פופלאריים שכלם מדברים עליהם במידה. אתר יוקרתי, אבל מציע כמה אפשרויות מחיר: מהבינוני לגבוה מאוד. מה שחשוב, שבקופה הממע”מ יורד, כלומר כל מחיר שתראו קחו בחשבון שבקופה יירד ב- 17% וזה משמעותי. בשנה האחרונה הרחבתי את רדיוס הקניות שלי לאתרים נוספים. אבל כשנגמר לי מוצר, החיפוש שלי תמיד מתחיל ב- cult.

אז במה השתמשתי השנה

ראשית, אני רוצה להתייחס רגע לתרשים בפתיח. אני לא משתמשת בטונרים. כמעט מעולם. אולי תקופה קצרה בצעירותי. לא הרגשתי אף פעם צורך לשלב מוצר כזה בשגרת הטיפוח שלי. אבל, תעשיית הטונרים מגלגלת מילארדים כמובן, אז רוב האנשים כן משתמשים. אבל מאחר ואין לי שום התנסות עם טונר כלשהו- אין לי שום ידע בנושא. בנוסף, שגרת הטיפוח שלי בערב, אינה כוללת קרם לחות. זה גם שלב שאני לא עושה. כן. אולי מפתיע. אבל לאחר הניקוי, אני מורחת סרום כלשהן ומעליו סרום רטינול וקרם עיניים.

על מנת לנקות הפנים היטב אני עושה מה שמכונה- double cleansing. כלומר- שני שלבים. מסירה ראשית את האיפור עם באלם ושלב שני, exfolation. סבון מקציף. בשנים האחרונות אילו אבקות שבמגע עם מים הופכות למשחה שמקציפה. בדכ זה משחה שהיא גרגרים, סקראב.

Ultimate Brightening Rose Powder Cleanser - Uma Oils

UMA OILS- Ultimate Brightening Rose Powder Cleanser

https://www.umaoils.com/collections/cleanser/products/ultimate-brightening-rose-powder-cleanser?contact%5Btags%5D=newsletter&form_type=customer&variant=31449831571588

הגעעתי לאתר הזה, כשנגמר לי המוצר הקודם שהשתמשתי בו לניקוי וכרגיל, אני תמיד מחפשת משהו חדש להתנסות בו. זו חברה שיושבת בקליפורניה, האתר שולח לישראל, בחינם מסכום מסויים, אבל בגלל שכל המוצרים שם יקרים, המשלוח חינם. החברה הוקמה על ידי אישה ממוצא הודי ומבוססת על התפיסה ההודית לקשר בין גוף ונפש וצורת טיפוח עור הודית עתיקת יומין. בכל מקרה, יש להם קולקציית מוצרים קטנה, אבל מאוד מאוד יקרה. בינתיים זה המוצר היחיד שקניתי מהם, כי כל שאר המוצרים הם מעל 100 $, כך שצריך להוסיף גם מעמ על המחיר. כפי שרואים בתמונה, הקלנסר הזה נראה כמו שאתם רואים בקערה. שיבולת שועל, המרכיב המרכזי בנוסף, לתמציות של ורדים, קמומיל, שקדים- להרגעה לחות והעשרה במינרלים. צריך לקחת בחשבון שזה סקרב גס. אני משתמשת בו מידי ערב, לניקוי עמוק של העור לאחר כל הלכלוך שדבק בו לאורך היום. אולי לאחרים מספיק פעמיים בשבוע. מה שחשוב לציין, שהעור לא יבש אלא נשאר לח ונעים. 65$ לכמות של 120 גרם שתספיק לשנה לפחות.

Sunday Riley C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum

Sunday Riley- C.E.O 15% vitamin C

https://www.cultbeauty.co.uk/sunday-riley-c-e-o-rapid-flash-brightening-serum.html

לפני שנתיים, השתמשתי בסרום רטינול בפעם הראשונה וזה היה ה- LUNA OIL של סאנדיי ריילי. כתבתי עליו כל כך הרבה פעמים, אז אני אחזור על עצמי, מה שכן, אחרי המוצר המופלא הזה, כל כך התרשמתי מהמותג שקניתי מאז, הרבה מוצרים שלהם. וכולם- מעולים!

הסרום הזה, בהמשך למה שכתבתי בפתיח, מאוד פעיל! ריכוז של 15% וטמין סי, צריך לתת לעור להסתגל. אבל לאחר שהעור מסתגל, ההשפעה של הסרום היא בולטת. פשוט אי אפשר שלא לראות את זה. הבהרה, ברק, גמישות . תענוג.

The best serum I ever tried- Aurelia Probiotic Concentrate

https://www.cultbeauty.co.uk/aurelia-probiotic-skincare-the-probiotic-concentrate.html?variant_id=26739

דירוג: 5 מתוך 5.
Aurelia Probiotic Skincare The Probiotic Concentrate 30ml

במה להתחיל? בעובדה שזה הסרום הכי טוב (ליום) בו אי פעם השתמשתי, או בכבך שהוא עולה 100 ליש”ט? תקבלו הנחה מעמ בקופה, אבל כשהמוצר יגיע לארץ, תדרשו לשלם מס. בקיצור הא עלה לי למעלה מ- 400 ש”ח. והוא שווה כל שקל. אני לא שמעתי כל הסרום או בכלל על המותג הזה, באף אתר או סרטון, מלבד באתר של ויין גוס. אמן בריטי שיש לו למעלה מ-3 מליון עוקבים. והוא המליץ המון פעמים של הסרום הזה. והחלטתי לנסות. בתוך שבועיים שלושה מאז שהתחלתי להשתמש ראיתי תוצאות. זה באמת יוצא דופן לכתוב דבר כזה על מוצר מסויים. אבל אי אפשר שלא לשים לב לזה. העור קיבל אלסטיות, גמישות, היה מתוח. מצאתי את עצמי נוגעת בעור ולא האמנתי . המוצר הוא 100% טהור ביו אורגני בוטני. אני חייבת לומר שאני לא פנאטית של מוצרים אורגניים טהורים . אבל אם המוצר הוא כזה, אז מה טוב. זו תמצית מרוכזת של מרכיבים שהם על טהרת הבוטני, שמיועדת להמריץ את תהליך הטבעי של תיקון התאים בעור (turn over )שמאט ככל שמזדקנים. כל המרכיבים חומצות וכו’ הם בוטניים, כלומר על בסיס צמחים. הדבר הכי חשוב – הסרום הזה יכול לשמש תחליף למי שהעור שלו לא יכול לסבול רטינול. משתמשים בסרום הזה בשילוב עם הסרום שאתה כבר משתמשים , ואפשר גם להשתמש בו גם לבד. זה בין המוצרים היחידם שקניתי שוב. כן, שערורייה. יכולתי לממן סופש ביוון במחיר של הפעמיים שקניתי את הסרום הזה. אם אפשר היה לנסוע. תענוג צרוף. כל אחד וממה שהוא נהנה..

אפשר לקנות את AURELIA בכמה מקומות. בביוטיי ביי הם מציעים את המיני סייז 10 מ”יל ב- 150 ש”ח. שם מציעים מגוון רחב של מוצרים של אורליה. שדרך אגב, אחרי שגיליתי את הסרום קניתי מוצרים נוספים שלהם – קרם הלחות ובאלם להסרת איפור.

REN – Over Night Glow😐

https://www.cultbeauty.co.uk/ren-clean-skincare-overnight-glow-dark-spot-sleeping-cream-.html

אימוג’י קטן חוסך הרבה מילים. היפר פגמנטציה זה my skin issue . מלבד אנטי אייג’ינג, אני מנסה להילחם בעיקר בזה. לא שמעתי דווקא על הקרם הזה, אבל החלטתי לתת צ’אנס להבטחה באריזה. זה טוב מכדי להיות אמיתי. אני משתמשת בקרם כבר חודשיים לערך ולא רואה שום תוצאה ששווה לכתוב עליה הביתה. זה קרם הלילה שלי, שהחליף את את הרטינול. זה לא עובד. אני רק מחכה שזה ייגמר כדי לקנות סרום רטינול. REN הוא מותג טיפוח clean beauty. יותר ויותר מותגים בשנים האחרונות, הופכים להיות נקיים -שימוש בכמה שיותר מוצרים טבעיים ופחות סינטטיים. מה שאפשר לומר על הקרם שהוא מאוד סמיך ועשיר, בהחלט מתאים ללילה. אבל אני לא רואה את אותה השפעה כמו זו של הרטינול.

Verso Super Eye Serum

Verso- Super eye serum with Retinol 8

https://www.cultbeauty.co.uk/verso-super-eye-serum.html

מאז שגיליתי את מרכיב הפלא הזה, אני מוכנה להתקלח איתו. לי בכלל לא נראה מדאיג סרום רטינול לעיניים. ההיפך. ראיתי לפני כמה ימים סרטון שהכותרת שלו היתה סרום רטינול לעיניים?! לי בכלל לא היתה התלבטות. כל מה שאפשר להשתמש לכדי להחליק מעט את הקמטים ולמלא את הבורות מתחת לעיניים. קומפקס של 8 מרכיבים לעוצמה של רטינול. אני משתמשת במוצר הזה כבר חודשיים לפחות. ויש תוצאות.

Sun Screen

בכל מה שנוגע לקרם הגנה, אני השתמשי השנה בקליניק. שקניתי בשופרסל be . נדיר שאני קונה בארץ מוצרי טיפוח כלשהם, אבל בתתחילת הקורונה לא היה ברור אם אפשר לקנות באתר בחו”ל. קניתי שניים= זה שבתמונה אני משתמשת בימים אילו.

25SPF סיטי בלוק שיר

CLINIQUE- City Block Sheer

https://www.shufersal.co.il/online/he/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%94%D7%92%D7%95%D7%A3-%D7%95%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%A8/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A7%D7%A8%D7%9D-%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%91-%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA/25SPF-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%99-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%A7-%D7%A9%D7%99%D7%A8/p/P_20714288594

קרם ההגנה שאני משתמשת בחודש האחרון. יש לו מקדם הגנה של 25. למרות שאנחנו בחורף, מי שלא שם לב, אפשר היה להתבלבל ולחשוב שאנחנו בקיץ. רוב הימים יש שמש בחוץ. אז צריך מקדם של לפחות 30. מסנן הקרינה הקןדם של קליניק, שעכשיו נגמר לי, היה עם SPF של 50. אבל הוא כבר מזמן לא נמכר באתר.

מקדם ההגנה שבתמונה, הוא מאוד נעים, חייבים לומר. יש לו גוון עדין מאוד, כלומר הוא אפילו נותן כיסוי מייקאפי קליל מאוד . מה שחשוב לציין, שקל מאוד להתאפר מעליו. בדכ מסנני קרינה הם סמיכים ולבנים מאוד וחייבים לתת להם לשקוע היטב בעור לפני שממשיכים להתאפר. זה שונה, בגלל שה- spf שלו נמוך. הוא יותר קרם ופחות מסנן קרינה. 70 ש”ח בשופרסל BE

! Supergoop Unseen Sunscreen

בקטגורייה הזו, אני רוצה להזכיר מסנן קרינה שלא ניסיתי עדיין, אבל בשנה האחרונה כולם מדברים עליו. יש לו מקדם הגנה של 30. מחירו 30 ליש”ט ל- 50 מי”ל.

Supergoop! Unseen Sunscreen SPF 30
https://www.cultbeauty.co.uk/supergoop–unscreen-sunscreen-spf-30.html

Clinique – Take The Day Off

הבאלם הכי ידוע להסרת איפור. הוא באמת מעולה. אבל יש הרבה מאוד מוצרים דומים בשוק. זה של קליניק עולה 110 ש”ח בערך. בבלאק פריידי קניתי מוצר דומה של ZERO מותג דרום קוריאני, ב- 60 ש”ח. שגם ידוע מאוד והחלטתי לנסות. בכל מקרה, כל באלם שתשתמשו, הוא שלב ראשון להסרת איפור. הוא ממיס את האיפור בצורה נעימה שלא מייבשת ושורטת את העור ומכין אותו לשלב של הניקוי העמוק עם סבון.

Face oil

כפי שראיתם בתרשים בפתיח, face oil חייב להיות חלק משגרת טיפוח בעור בוגר. עור בוגר הוא יבש. צריך לדאוג להוסיף לו לחות בכמות הרבה יותר גדולה ממה שרגילים ככל שמתבגרים. אמרתי לכם, מבלי לדעת שיש תרשים מומלץ לשגרת איפור, פעלתי לפיו. מזמן התאהבתי במוצר שנקרא face oil . עור בוגר זקוק לכל עזרה של לחות שהוא יכול לקבל. זאבל, ה לא מוצר ליוםיום. זה מוצר עשיר מאוד שלוקח לו זמן לשקוע היטב בעור עד שהוא נעלם. אני משתמשת ב- face oil פעמיים בשבוע, בערך. בימים שאני בחופשה, בשבתות וכו. מורחת בבוקר – כמה טיפות- אחרי ניקוי פנים. וזהו. מניחה לעור לשתות את הלחות לאורך כמה שעות. ותוך תקופה קצרה, שימוש של כמה שבועות, כבר תשימו לב שהעור שלכם הרבה יותר זוהר, רך, פחות דהוי. האיפור נראה הרבה יותר יפה על עור מלא בלחות ולא יבש.

Omorovicza – Miracle Facial Oil

https://www.allbeauty.com/gb/en/1197166-omorovicza-budapest-facial-oil-miracle-facial-oil-30ml

בדכ אני לא מתרשמת או מתלהבת מאריזות. אבל קשה לעמוד בפני הבקבוק היפהיפה הזה וגם עם השם מירקל. נס בבקבוק קטן. הזכרתי כמה וכמה פעמים את המותג ההונגרי, המאוד יוקרתי, הזה. הסרום הזה עולה 350 ש”ח, אבל הכמות תספיק לכם לחודשים ארוכים. כאמור, כמה טיפות, פעמיים בשבוע. למרות שהרבה אתרים בריטיים מחזיקים את המותג, רק allbeauty (הלינק שצירפתי הוא אליו), גם שולח אותו לישראל.

מה יש בנס הזה? הרבה שמנים: רוז היפ, שקדים ו-  Sea buckthorn berry, שמחקר קטן גילה לי, שהצמח הזה עשיר בפרוטאין, ויטמין c ו- e (שני המרכיבים הכי חשובים למלחמה באנטי אייג’ינג). ו- Bakuchiol מרכיב הפלא החדש, לי, שבשנתיים האחרונות אני שומעת עליו יותר ויותר. ותכוונת לעשות מחקר ולעלות פוסט בנושא. (התמונה מתוך עמוד האינסטגרם שלי).

באופן כללי- בכל מה שנוגע לעור חייבים לציין שכל הקרמים בעולם לא יעזרו (אולי יש כמה שכן יעזרו..) אם לא:

  • תשנו לפחות 7 שעות בלילה
  • תשתו מים
  • תמרחו קרם הגנה
  • ותבקרו אצל הקוסמטיקאית לניקוי באופן קבוע

please let me know what you think

פוסטים אחרונים שהעליתי

Blak Friday Beauty Deals

Black Friday 23 beauty deals

Novmber Beauty Sales

NOV’ 23 Beauty deals

New From iHerb

Skin Chemists סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 סרומים מסוגים שונים, רכיב כזה או אחר של אנטי אייגינג, והמקור שלהם צמחי. כך שהם יכולים להוות תחליף. הסדרה כוללת בנוסף, קרם לחות, מסכות, סרומים לאזור העיניים ועוד. כל מוצר עולה בין 90-100 ש”ח. לפני הנחות נובמבר. Thank you farmer https://il.iherb.com/c/thank-you-farmer?rank=2&rawkw=thank%20you&refererLocation=suggestion שני מוצרים…

להתראות,

מיכל 12.12.2020

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: