Sephora UK – Recommendations

האתר הבריטי אונליין של ספורה הושק לפני כמעט חודשיים. הפוסטים בחודש הקודם הוקדשו בעיקר להוריקן המכירות באתרים השונים. מאחר והיו כל כך הרבה, רק הזכרתי בקצרה כמה הצעות שהיו באתר הבריטי. הפוסט היום, מוקדש לאפשרויות באתר הבריטי וכמה המלצות שלי.

אומנם הבלאק פריידי וסייבר מאנדיי חלפו, אבל המכירות בהחלט לא הסתיימו. פשוט מוצאים שמות אחרים להמשך המבצעים. חודש דצמבר countdown. ספירת הימים עד לכריסמס ב- 24.12, הישורת האחרונה של מבצעי מכירות שיכולים להיות מאוד עמוקים. לדוגמא- מבצעים מתחלפים כל יום, יומיים. ב- cult, למשל, בכל יום מותג מסויים בהנחה, או מתנה בכל קנייה ב- space, בכל יום יש הגרלה , כל מי שנכנס לאתר יכול לזכות במוצר כלשהו. לכל אתר יש גרסה משלו.

המבצע של היום בספורה uk -הנחה 30% על חלק מהמותגים.

הפוסט הוא בעיקר לספר לכם האתר הבריטי של ספורה. המותגים שכעת אנחנו בישראל יכולים כעת לקנות. וגם על אילו שלא. קיקו מילאנו, 0ne size, המותג של פטריק סטאר, נטשה דנונה למשל, לא נשלחים לישראל (אם המוצר לא נשלח לישראל, תופיע הודעה באדום למעלה, בדף ההוספה לעגלה). מאק, לא נמכר בכלל באתר.

מעניין לציין שאת בובי בראון הם שולחים לישראל- כרגע באתר יש בסה”כ שלושה מוצרים, שאחד מהם, מזמן מזמן הפסיקו לייצר. שני המוצרים האחרים הם BOBBI BROWN Luxe Lipstick בגרסת המאט ובגרסה המבריקה- בשניהם, כל הגוונים אזלו מהמלאי. אז או שזו בשורה. ונוכל לקנות את בובי בראון, במחירים קצת יותר נמוכים מהאתר הישראלי. או שהם מחסלים את המלאי.

Rare Beauty

https://www.sephora.co.uk/brands/rare-beauty

אחד המותגים הכי טרנדי, הייפד, מדובר היום במדיה. המותג של סלינה גומז , שבתתוך זמן קצר, שנתיים בערך, כמה המוצרים שלו הפכו לא רק בסט סלרס, אלא אייקונים. וכעת אפשר להשיג אותם בארץ ( Rare B eauty, נמכר גם ב- space, אבל הם שולחים אותו לישראל).

צירפתי קישור לדף המוצר באתר של ספורה. תוכלו להתרשם מכל המוצרים. הרבה מאוד, הרוב לדעתי- אזל מהמלאי כרגע. ולא הכל הצליח. לתשומת ליבכם. פלאטת הצלליות נכשלה לחלוטין.

שני מוצרים הפכו אייקונים-

הסומק הנוזלי RARE BEAUTY Soft Pinch Liquid Blush– רק גוון אחד נותר במלאי.

RARE BEAUTY Warm Wishes Effortless Bronzer  הסטיק ברונזר בתמונה, שכל הגוונים לא היו במלאי ועכשיו ראיתי, ששניים חזרו. שני הגוונים שיתאימו לעור כהה. כפי שאתם מבינים, זה המוצר שאני רוצה מאוד לקנות ועוקבת כדי לדעת מתי הם יחזירו למלאי. (אפשר גם להשאיר מייל לקבל הודעה כשה יקרה).

RARE BEAUTY Warm Wishes Effortless Bronzer – שני גוונים כרגע במלאי


https://www.sephora.co.uk/p/RARE-BEAUTY-Warm-Wishes-Effortless-Bronzer

כרגע המותג לא בהנחה. תשלמו מחיר מלא. אבל, המחירים של Rare Beauty, לדעתי סבירים. בין 18-25 ליש”ט. עוד מוצרים שקיבלו ביקורות טובות- ליפסטיק מאט והליקוויד היילייטר.

Tarte Cosmetics

השנה, טארט חזרו למשחק. לא בגדול, אבל בהחלט ברמה שאני מזכירה אותם בפוסט ואפילו כמעט עשיתי, באתר של המותג קנייה. בסייבר מאנדיי היה מבצע של 40% הנחה. ליום אחד. הכנסתי לעגלה כמה מוצרים שרציתי לקנות בכל מקרה- ברונזר, סומק ומברשות איפור וחשבתי שבמחיר הזה, כדאי לנסות את טארט. אבל משום מה הקנייה לא הושלמה. למחרת, אחד המוצרים כבר אזל מהמלאי.

רק חלק מהמוצרים של טארט, נמכרים באתר הבריטי של ספורה, שני המוצרים שרציתי לקנות, נמכרים רק באתר של טראט. בתמונה מוצר שכן נמכר- פלאטת סמקים/ברונזר TARTE precious gems Amazonian clay. פורמולה ייחודית של טראט, סומק מחימר. סומק ששנים מוזכר כאחד הטובים. הוא נמכר באתר גם כבודד.

TARTE precious gems Amazonian clay – cheek palette 


https://www.sephora.co.uk/p/TARTE-precious-gems-Amazonian-clay-cheek-palette

לטארט יש gift sets מאוד מוצלחים שיצאו לקראת החגים. הם לא מוצעים באתר. כדאי לעקוב, אם הם יחזרו, יש להם כמה סטים מעולים של כמה מהבסט סלרס שלהם במחיר נמוך.

Pat Mcgrath Labs

השנה המוצרים של פאט מקגראתנמכרים גם ב- cult. אבל בשני האתרים, מדובר בקוקלצייה מצומצמת. אבל קודם כל, סוף סוך אפשר לקנות את המותג, בלי לשלם הון מיסים ומשלוח ואולי לקבל אותו מהר יותר מהאתר האמריקאי. זה מותג יקר, כרגע, תשלמו מחיר מלא. פלאטת הצלליות המפוסמות שלה מחיר כל אחת 120 ליש”ט.

הבאתי בתמונה את הסומק שיצא בשנה שעברה Divine Blush, שאני רוצה לקנות. כרגע הוא עולה 40 ליש”ט.

PAT McGRATH LABS Skin Fetish Divine Blush  

https://www.sephora.co.uk/p/Skin-Fetish-Divine-Blush-Blush

ספורה UK עדיין בחיתולים. הוא הוקם על תשתיות האתר feelunique רוב המלאי של האתר עדיין קיים וגם הנראות של האתר לא השתנתה. הרבה מאוד מותגים עדיין לא נמכרים, הרבה מהמבצעים של ספורה העולמית, עדיין לא מוצעים. Sephore favorites – סטים של מספר מוצרים של מות גים שונים, המותגים הכי נמכרים באתר, לא מוצעים עדיין. צריך לתת זמן לראות כיצד יתפתח האתר.

Makeup by Mario

https://www.sephora.co.uk/brands/makeup-by-mario

המותג של  Mario Dedivanovic אחד המאפרים הידועים בעולם, שהוקם רק לפני שנתיים, זוכה להצלחה יפה. הקוקלצייה שלו די מצומצמת. לא הכל הצליח. אבל כמה מוצרים זכו להרבה הייפ. הליפסטיק בתמונה- יצא לאחרונה וראיתי סרטונים שאנשים כל כך התלהבו שקנו את כל הגוונים. יש 7 גוונים, כולם במלאי! שנעים בין ורוד, ניוד, אפרסק, חום ברונזי, קקאו. זה ליפ בלאם שאמור לגרום לשפתיים להראות יותר מלאות. לפי התמונה מדובר בגלוס מאוד מבריק. 30 ליש”ט

טןןח המוצרים של המותג בינוני. יחסית למותג של סלינה גומז, הוא יותר יקר. אולי בגלל שמדובר במאפר מקצועי שמביא את הניסיון שצבר בייצור המוצרים שהוא מוכר.

אני רוצה לקנות את  Soft Sculpt™ Shaping Stick שבתמונה משמאל. יש גם גרס דומה לסומק. שניהם קיבלו הרבה המלצות וביקורת חיובית. כרגע אין במלאי.

ILIA

https://www.sephora.co.uk/brands/ilia

מותג שמביא לידי ביטוי את הטרנד של no makeup’ makeup look. הדגש במותג הוא על הטיפוח, מרכיבים שיזינו את העור, האיפור הוא תוצאה נלוות. זהכל מכוון להיראות, מאוד טבעי, suttle עדין, מתוחכם איך שתרצו לפרש את המילה. אם אתם מחפשים פיגמנט עז, איפור בולט- תעברו למותג אחר. לכן זה מותג שמאוד מתאים לעור בוגר. גם בזכות הרבה לחות למשל ופורמולה קלילה של סרום שיש במוצרים. כך שהמוצרים מחליקים על העור, לא נקווים בקמטים מה שיגרום להבלטתם.

ה גם מותג שמוגדר clean beauty, אבל הרבה מאוד מותגים מגדירים את עצמם כך. הדגש ב- ilia הוא על מרכיבים שיטפחו את העור ויגנו עליו. ויצדיקו את המחירים הגבוהים..

הבאתי שני מוצרים שמאוד הצליחו – מייק אפ בגרסת tint, שנראה לי שרוב המייקאפים השנה, יצאו בגרסה הזו. מייקאפ שנועד להיות קליל, קרם לחות עם גוון. יש 30 גוונים, כרגע יש במלאי כמחצית מהם, אבל, נראה שתוכלו למצוא גוון שיתאים לכם. לא זול. 46 ליש”ט.

מולטי סטיק- מוצר במסגרת הטרנד של איפור מהיר פונקציונאלי. מוצר אחד לאיפור עיניים, לחיים ושפתיים. 10 גוונים, שכולם, תופתעו לקרוא, במלאי. 35 ליש”ט.

ILIA Liquid Light Serum Highlighter

 https://www.sephora.co.uk/p/Liquid-Light-Serum-Highlighter

המוצר היחיד בינתיים, שניסיתי מ- ILIA, הוא הליקוויד היילייטר שבתמנה. הוא מגיע בשלושה גוונים. וכולם במלאי עדיין. זה סרום שיכול לשמש כפריימר לפנים. אני ערבבתי את הפאונדיישן עם הסרום המבריק הזה והתוצאה- כיסוי מושלם לעור בוגר. המיקאפ הופך חי ורענן. מאוד ממליצה. יקר- 40 ליש”ט ל- 30 מי”ל. שיחזיק הרבה זמן. מספיקה לחיצה אחת על המשאבה לכל הפנים.

להתראות, מיכל 3.12.22

Colourpop 11:11 collection NEW
Colourpop new collection 11:11 Sept 2023
Fall Eyeshadow Palettes 2023
Fall 2023 eyeshadow palettes
Glossier – Launching in Sephora UK
לפני כמה שנים Glossier מבטאים גלוסיי, היה דבר גדול. המוצר הכי זכור …
HUDA BEAUTY – NEW
HUDA BEAUTY – New Collection

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: