Rare Beauty – One Brand Five Products

Rare Beauty המותג שהקימה סלינה גומז נמכר החל מהשבוע ב- space nk וזו הזדמנות טובה להשיג כמה מהמוצרים של המותג, כי עכשיו, יש גם לנו אפשרות להשיג כמה מהם.

https://www.spacenk.com/uk/brands/r/rare-beauty

SOFT PINCH LIQUID BLUSH

המוצר בהא הידיעה, של המותג ואחד מהמוצרים הכי טובים, ידועים שהיו בשנה החולפת בכלל ובקטגוריה של סמקים בפרט- הוא הסומק הנוזלי הזה. בכל רשימה של יוטיוברית, או אחד מהמגזינים ברשת, בנושא המוצרים הכי טובים בשנת 2021, הסומק הזה היה בראש.

סלינה גומז הקימה את המותג רק בשנה החולפת ואין ספק שבינתיים הוא נוחל הצלחה מסחררת. וזה ראוי מאוד לציון. זה לא מספיק בשוק של היום להיות שם מפורסם. זה מאוד עוזר, ידברו ויזכירו יספרו על המוצרים . אבל, אם זה לא מוצלח, אם הביקורת תהיה גרועה, זה שסלברטי הקים את המותג לא יביא מכירות לאורך זמן.

זה לא מותג זול, אבל גם לא ממש יקר. הוא נמכר בספורה ועכשיו ב- space nk- שני אתרים שמחזיקים מותגים יקרים, בכל מקרה, אינם מהדראג סטור. המחירים של rare נעים בין 15- 30 ליש”ט. כרגע. קולקציית המוצרים מצומצמת וכרגע, יש רק קו איפור. אם כי, גומז לא נחה על שמריה ומשיקה מוצרים חדשים מאז ההשקה הראשונה. באיטיות אבל בהתמדה.

בשנים האחרונות, סמקים קרמיים, נוזליים, הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת האיפור שלי. השנה קניתי סוףסוף את הסומק הקרמי של Tower 28, ניסיתי את הסומק הנוזלי של מייבלין ועכשיו אני משתמשת בסומק הנוזלי של milk. מעל הסומק הנוזלי אני מורחת סומק באבקה. זה הופך את מראה הלחיים הואיפור להרבה יותר עשיר ומלא לדעתי. קודם כל, מוצרים נוזליים או קרמיים הרבה יותר מחמיאים לעור בוגר ממוצרי אבקה. ובנוסף, הם הלחות נותנת ברק שהופך את העור ליותר רענן, יותר טבעי.

אין ספק שמוצרים כאלו הם ביטוי של מגמה של no makeup makeup look- להתאפר בצורה בלתי מורגשת, הרבה פעמים עם מוצר אחד שיכול להתאים לעיניים שפתיים וללחיים. לכן, הם חייבים להיות עדינים a hint of color – רק רמז לגוון, לפיגמנט. אם אתם משתמשים לראשונה לסומק קרמי או נוזלי אל תחשבו שהוא לא מספיק חזק, זו לא המטרה. כמובן, שאם תשימו הרבה זה כן יבלוט, אבל זה לא מה שאנחנו מחפשים.

לא יצא לי נסות את הסומק של Rare, כאמור המותג נמבר רק באתר ובספורה עד עכשיו. כך שאני לא יכולה להעיד האם ההייפ סביבו מוצדק. הסומק מגיע ב- 11 גוונים בשתי צורות – מאט ו- radiant , כלמר עם יותר ברק.

courtesy of the brand- כל התמונות באדיבות המותג והאתר space nk

הסומק עולה 20 ליש”ט, לכמות של 7.5 מי”ל וב- space nk מציעים 8 מהגוונים. זה בקבוקון קטן, אבל לפי מה שמראים, מספיק נקודה אחת לכל לחי כך שזה יספיק להרבה זמן. אפשר לראות באתר ובכלל ברשת’ את כל הגוונים וכיצד הם נראים על גווני עור שונים, ha הרבה מאוד סרטונים, כך שאפשר לבחור את הגוון שיתאים לכם.

https://www.spacenk.com/uk/makeup/cheeks/blusher/soft-pinch-liquid-blush-MUK200032774.html

STAY VULNERABLE MELTING BLUSH

https://www.spacenk.com/uk/makeup/cheeks/blusher/stay-vulnerable-melting-blush-MUK200032795.html

סומק נוסף , יצא אחרי הסומק הנוזלי. זה סומק קרמי בפורמולה של קרם שהופך לאבקה לאחר המריחה. יש הרבה מאוד מוצצרים כאלו בשוק בשנים האחרונות. הצלליות של נטשה דנונה לדוגמא. לא יצא לי לנסות וזה משהו שאני מאד רוצה. סומק שמוגדר כנמס לתוך העור והופך ל powder.

אני חייבת לציין שהסומק הזה, קיבל ביקורות מעורבות. לא כולם אהבו את המותג. היו לא מעט יוטיובריות שלא אהבו את הסומק. מגיע ב- 5 גוונים, 18 ליש”ט. לא מצאתי את הכמות. זה נראה קטן, אבל כל המוצרים האילו צריך מעט מאוד בכל שימוש.

סומק קרמי שנמס לתוך העור Rare Beauty החל מהשבוע נמכר ב- space nk

SELENA’S FAVES 4 PIECE MINI SET

https://www.spacenk.com/uk/makeup/sets-palettes/selenas-faves-4-piece-mini-set-MUK200033077.html

אם להודות על האמת, שני המוצרים שסקרתי הם היחידים שאני יודעת עליהם. כלומר אילו ששמעתי עליהם בסרטונים ברשת. כך שנראה לי מתאים להביא את הסט הקטן הזה, קוקלצייה של ארבעת המוצרים שנחשבים כנראה לבולטים של המותג.

הקולקצייה כוללת:

  • סומק נוזלי בגוון joy
  • היילייטר נוזלי בגוון Mesmerize
  • ליקוויד מאט ליפסטיק בגוון Inspire 
  • מסקרה

הסט עולה 30 לי”שט, 4 מוצרים בגודל מיני סייז כמובן, ועדיין, מאחר ומוצרים כאלו צריך מעט מאוד, זו הזדמנות מצויינות לנסות כמה מוצרים במחיר של אחד וחצי. בעצם סט כזה הוא חצי איפור בסיסי יומי. חסר רק מייקאפ ויש לך לוק איפור לא רע.

WITH GRATITUDE DEWY LIP BALM

בשנה החולפת, היתה גם שנה של שפתונים. הרבה מותגים השיקו שפתון עם דגש על הפן של skin care ופחות איפור. כלומר שפתונים שיש בהם לחות, טיפוח, שמנים, יותר לשמר את השפתיים ועל הדרך לתת להם גם גוון. ברור שזה חלק מהתקופה שבה אנו חיים. שנתיים של מסכות הוציאו להרבה, בוודאי לי עצמי, את החשק לקנות ליפסטקים. אין טעם. אני משתמשת בשניים שלושה שקניתי בשנתיים האחרונות. רוב הזמן אני מעדיפה למרוח באלם כלשהו רק כדי לתת קצת צבע. כמה שפחות יימרח מתחת מסכה.

אז בחרתי להביא לכם את המוצר של rare מתוך הקולקצייה שנמכרת ב- space nk. שיש בה גם מייק אפ, כמה מברשות איפור, מוצרים לגבות, אבל אני לא זוכרת ששמעתי על אף אחד מהם ולכן אני לא מביאה אותם פה. אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם. המותג השיק פלאטת צלליות אחת. לא הצליחה. אם תכנסו לאתר תוכלו לראות שהעיצוב שלה מעניין, הגוונים נראים שמרניים, כלומר שיתאימו להרבה. אבל, הפלאטה קיבלה מעט מאוד איזכורים ובכולם, הביקורת היתה שלילית.

מי שלא מכיר את space nk- אתר בריטי שמוכר בעיקר מוצרי טיפוח יוקרתיים. יש באתר קטגוריית איפור שכוללת פחות או יותר את אותם מוצרים שנמכרים ב- cult. אני קונה שם באופן קבוע. בעיקר מוצרי טיפוח. לצערי, הם כבר לא מורידים את המעמ בקופה.. אז המחירים שאתם רואים זה המחיר שתשלמו. יש להם מבצעי הנחות מעת לעת. לא הרבה. אבל יש. ולקונים קבועים מידי פעם הם שולחים קוד של 15% הנחה. השירות מצויין והחבילות מגיעות במהירות ועד כה לא נתקלתי בשום בעייה.

הבלאם עולה 15 ליש”ט. יקר מאוד כמובן, אפש לקנות לבלו תמיד ב10 ש”ח..

Warm Wishes Effortless Bronzer Stick

https://www.rarebeauty.com/products/warm-wishes-effortless-bronzer-stick?variant=39620264362119

המוצר החמישי והאחרון שבחרתי לסיים את הרשימה, הוא החדש ביותר שעדיין לא נמכר ב- spac אבל אני מניחה שיגיע לשם, כי הוא מסתמן כהצלחה גדולה. באתר של rare כל 5 הגוונים כבר אזלו מהמלאי. ואני ממש מבינה את זה. מוצר משך את תשומת ליבי מהרגע שראיתי שהוא יצא. סטיק ברונזר הוא מוצר נוסף שהתחלתי להשתמש בשנים האחרונות. למי שהמילה ברונזר מלחיצה אותו, סטיק קרמי ברונזר הוא ידידותי למשתמש. לא רק למתחילים, לכל מי שיש עור לא מושלם, לא סיים אקדמיה לאיפור . בקיצור, פחות או יותר רובנו. מורחים שני פסים מתחת ללחיים ומטשטשים וזהו. לא צריך להסתבך עם מילים גדולות כמו פיסול והצללה.

כמובן שזה תלוי במוצר. לא כולם מוצלחים. בשנים האחרונות אני משתמשת ב powder bronzer ומחפשת לקנות סטיק כזה. רציתי מאוד לקנות את זה של westman Atalie שנחשב לאחד הטובים ומחירו השערורייתי, עומד על יותר מ- 50$. כך שאני שמה עיין על הסטיק של rare ומחכה בתקווה שיגיע ל space.

הסטיק עולה 25$, מגיע בחמישה גוונים שמתוארים כנמסים לתוך העור ונותנים מגע של חום ושמש לעור.. הסטיק כולל תערובתבוטנית כמו מי וורדים, פרחי לוטוס וגרדניה כדי להעשיר את המוצר בלחות, כך שהוא יחליק על העור ויעשיר אותו בלחות והגוון יראה כמו שיזוף טבעי. איך אפשר להתנגד לזה?! ורק תראו אתה תמונות היחצנות ותגידו לי אם זה משהו שהייתם מזמינים באותו רגע אם היה כפתור ללחוץ עליו.

להתראות, מיכל 5.2.2022

michadror@newmakeups.com

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: