Products i love- מוצרים ותיקים וטובים

כמה מוצרים בהם אני משתמשת בשנה האחרונה, הם לא חדשים אני ניסיתי אותם לאחרונה. מבחינתי אילו מוצרים בסיסיים לטיפוח ואיפור, שלדעתי, הם על זמניים.

בשנה האחרונה iherb הפך להיות אחד מאתרי הקניות המועדפים שלי. יש בו פוטנציאל ענק של מוצרים בסיסיים ויומיומיים שלא חשבתי לחפש או לקנות באתר בחו”ל. שמפו, סבון, קרם גוף – מוצרים שלא הקדשתי מחשבה רבה וקניתי מה שיש בסופר. אבל ב- iherb יש גם אלפי מוצרים, מאוד זולים, אבל, בעיקר, מעניינים. המון אפשרויות בחירה והתנסות של ריחות, מרקמים, מותגים וצבעים. וכאמור- המשלוח מגיע בתוך 3ימים. בדיוק כמו לקנות בסופר.

בקטגוריה של איפור – ihrerb הוא אאוט לט. הוא מחזיק בעיקר מותגי דראגסטור כמו elf וקוקלציות ישנות שלהם. בקטגוריית הטיפוח יש מאות מותגים, הרבה מהקוסטמיקה הדרום קוריאניות- כך שבעיקרצריך להתנסות. אז, כמשחפשים מוצרים בסיסיים או מוצרים שאפשר להיות בטוחים שהם טובים או שהם מוכרים ורוצים לחדש את המלאי, iherb הוא אתר טוב לקנות שם.

L’Oreal, True Match Super-Blendable Makeup

https://il.iherb.com/pr/L-Oreal-True-Match-Super-Blendable-Makeup-SPF-17-N6-5-Golden-Beige-1-fl-oz-30-ml/91803

מייק אפ ותיק מאוד שבמשך שנים רציתי לקנות ולא יצא. שמעתי עליו מיוטיוברית אנג’י Hot and Flashy שאני מאוד ממליצה לעקוב. היא כבר כמעט בת שישים כך שאני שמעתי ולמדתי ממנה הרבה על אנטי אייג’ינג. ובכלל, האיפור שמאפיין את האתר שלה- הוא מיינסטרים, יומיומי ,פונקציונלי בדיוק מתאים למה שאני אוהבת. יש לאנג’י סדרה שהיא מנסה מייקאפים במשך כמה ימים ומה התובנות בסןף. המייק הזה של לוריאל היה holy grail שלה. הגביע הקדוש. מושג שתתקלו בו הרבה. הכוונה למוצר שמחפשים כל החיים, הכי טוב, הכי מתאים מה שהיינו מייצרים בעצמנו, אם היינו יכולים. בעיקר- מוצר שהוא נקודת התייחסות, משמש להשוואה כשקונים מוצר אחר מאותה קטגוריה. אז אנג’י הזכירה המון פעמים את המייק אפ הזה.

באחת הקניות שלי באייהרב פתאום ראיתי את המייקאפ, ב- 24 ש”ח. מבחינתי, הזדמנות מצוינת לנסות. כאמור, זו סדרה מאוד ותיקה שאולי היא בכלל לא מיוצרת יותר. אני לא הצלחתי למצוא את המייק הזה, אלא באייהרב ושם יש רק 6 גוונים בסה”כ. לכן המחיר כל כך זול. אז מה שעשיתי זה לקנות שני גוונים – אחד שנראה כהה ואחד שנראה בהיר, לגוון העור שלי. אז מה שאני עושה, אני מערבבת כמה טיפות מכל גוון ומערבבת הכל עם הספוגית. לא יודעת אם זה הגוון המושלם וזה כמובן לא אידאלי לכל אחד להתעסק עם זה בכל פעם. אבל, זה כמובן אני, מה שאני אוהבת לעשות.

אני משתמשת במייקאפ תקופה קצרה וחייבת לומר שהוא באמת מצויין. השם של המייק אפ true match הוא מדויק וה- Super-Blendable הוא הגדולה של המייק אפ. המרקם מאוד נוזלי כך שהוא מאוד קליל ולכן גם מתערבב בקלות לתוך העור וגם משאיר תחושה נעימה על עור . יש כיסוי לעור , כיסוי טוב אבל, שהוא לא כבד ובעיקר הוא לא מאט מה שאני שונאת במייק אפ. בימים הראשונים כשהתסכלתי על האיפור מה שעבר לי בראש שהאיפור נראה ממש טוב ואז הייתי נזכרת אהה- זה המייק האפ של לוראל ששמתי היום.

חייבת לציין שתאריך התפוגה הוא בחודשים הקרובים. עלי שלי כתוב יולי 21. כאמור, אייהרב הוא אאולט, יש לו סטוקים ולכן המחירים זולים.

L’Oreal, True Match Lumi Glow Amour

https://il.iherb.com/pr/L-Oreal-True-Match-Lumi-Glow-Amour-507-Daybreak-0-47-fl-oz-14-ml/91902

את האילמונייטר הזה גיליתי בפעם הראשונה לפני שנה- שנתיים כבר. באתר של שופרסל בי, שלצערי הרב, צמצם מאוד את קולקציית האיפור באתר וכנראה לקראת חיסול בכלל. באתר. בסניפים אני לא נכנסת הרבה, אבל נראה לי שבתחום של האיפור- יש דברים חדשים. וחבל מאוד בנוגע לאתר- קניתי באתר המון דברים מעניינים וקיוויתי שהאתר יתפתח ויביא עוד מותגים שלא שווקו בארץ ואולי יהיה אלטרנטיבה לקניות בחול. זה לא קרה. קשה להחזיק אתר איפור בארץ ככל הנראה. גם אם אתה שופרסל.

המוצר קיים באייהרב רק בשני גוונים, אני קניתי את golden hour ואז זה היה הפעם הראשונה שניסתי מוצר כזה בצורה נוזלית ומאז- זה הפך להיות חלק חיוני בלתי נפרד משגרת האיפור שלי. לא דווקא את זה של לוריאל, כל פעם של מותג אחר. זה ברונזר/היילייטר- תלוי בגוון העור של כל אחד. בשבילי זה מוצר שמעורר לחיים את המאט של המייק אפ. אני שמה כמה טיפות של הברונזר כמה טיפות של המייקאם ומערבבת על כל הפנים . לא מקפידה על איזורים מסוימים. תנסו- המראה שמתקבל שונה לחלוטין מזה שמורחים רק מייק אפ. זה משדרג בכמה רמות את הכיסוי ובעיקר- נותן גלואו. מי לא רוצה להיות ג”-לו?

Neutrogena- Shine control powder

http://Neutrogena, Shine Control Powder, 0.37 oz (10.4 g)

בשבילי פודה הוא מוצר חיוני יומיומי שאני מורחת כמה פעמים ביום כדי לנטרל את הברק השומני שמצטבר במשך היום. אני מחפשת תמיד משהו בסיסי, חייב להיות שקוף עדיף פודרת אבן, שאפשר לשים בתיק וחשוב מאוד, שתהיה מאוד מעודנת. אני משתמשת בפודרה של נטרוג’ינה כבר שבועיים ומאוד מרוצה. מכסה את הברק, עדינה, לא נראית כמו עוד אבקה על העור מתמזגת היטב בעור. 35 ש”ח ל- 10 גרם, כמות טובה שתספיק לחצי שנה לפחות.

Neutrogena, Shine Control Powder, 0.37 oz (10.4 g)
פודרת אבן של ניוטרוג’ינה- מומלצת.

trilog- Vitamin c polishing powder

בעתם את כל הקנייה באייהרב התחלתי כי חיפשתי סבון ניקוי חדש פנים וגם פודרה, אבל בעיקר קלנזר שהוא גם מקציף וגם עושה פילינג לניקוי יומיומי. כתבתי הרבה פעמים על הסוג הזה- אבקה שבמגע עם מים הופכת למשחה שמנקה את העור ניקוי יסודי. מסירה שאריות של איפור ואז מסירה את תאי העור המתים, את הלכלוך שהצטבר על העור במשך היום. אני כל פעם קונה של מותג אחר ופבעם האחרונה החיפוש הפנה אותי למוצר הזה באייהרב. על triolg שמעתי . מותג שמזכירים אותו ביוטיוב, אבל לא השתמשתי בשום מוצר שלהם. מכיל ויטמין c זו אבקה עמילנית עם ויטמין c ששייכת לקטגוריה של פילינג כימי. כלומר, כזה שמבוסס על חומצות ולא על פליניג פיזי שמקרצף את העור. האבקה ממש קלילה, בשנייה היא מתמוססת על העור, מקציפה ומותירה את העור רך ותפוח עם ברק טבעי .

פילינג כימי הוא פילינג שפועל מתחת לפני השטח..ראשית הוא מבוסס על חומצות כמו פה- יש חומצות הדרים לימון ומנדרינה הפילינג הוא ממש עדין וכשמשתמשים בו יום יום, האפקט מצטבר. העור המלוכלך מוסר ומאפשר לתאי עור חדשים לצמוח וכך להעניק ברק לעור.

115 ש”ח לכמות של 30 גרם שתספיק לשנה. המוצר הקודם שהשתמשתי היה רק 20 גרם וזה לקח חצי שנה עד שהוא נגמר.

Trilogy, Vitamin C Polishing Powder, 1.06 oz (30 g)
Maybelline - Cheek Heat Sheer Blusher

Maybelline- CheeK Heat

https://www.beautybay.com/p/maybelline/cheek-heat-sheer-blusher/nude-burn/?ctyid=il&gclid=CjwKCAjwg4-EBhBwEiwAzYAlsoO0aTRylbfJNJ3J0JvWnMutBzXRzvjtz_-XrHqCuOFvVLJQmWNJoBoC9fQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

הזכרתי כבר את הסומק הנוזלי הזה ככתבתי מה קניתי בבלאק פריידי האחרון. אני מזכירה אותו שוב, כי הוא ממש טוב. בביוטי ביי יש רק שלושה גוונים. אני בחרתי את fuchsia spark. זה הימור קל, כי פוקסיה תמיד מתאים לגוון העור שלי. בשני האחרונות נכנסו לשגרת האיפור שלי הרבה מוצרים נוזליים- ברונזר, היילייטר וגם סומק. הם הרבה יותר מחמיאים לעור בוגר מאשר אבקה וגם מוסיפים ברק ולחות. אבקה לעיתים נותנת מראה דהוי לעור. צריך להתנסות בהתחלה- כמה למרוח אחרי שלומדים, הג’ל מסים.. נראה טבעי, רק קצת סומק בלחיים. כאילו יצאנו לריצה. 10 מיך, 35 ש”ח. זה בדיוק כמות שתחזיק לכם עד שנמאס ורוצים לנסות משהו חדש.

להתראות,

מיכל 24.4.2021


פוסטים אחרונים

Blak Friday Beauty Deals

Black Friday 23 beauty deals

Novmber Beauty Sales

NOV’ 23 Beauty deals

New From iHerb

Skin Chemists סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 סרומים מסוגים שונים, רכיב כזה או אחר של אנטי אייגינג, והמקור שלהם צמחי. כך שהם יכולים להוות תחליף. הסדרה כוללת בנוסף, קרם לחות, מסכות, סרומים לאזור העיניים ועוד. כל מוצר עולה בין 90-100 ש”ח. לפני הנחות נובמבר. Thank you farmer https://il.iherb.com/c/thank-you-farmer?rank=2&rawkw=thank%20you&refererLocation=suggestion שני מוצרים…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: