One Brand Five Products- Westman Atelier

https://www.westman-atelier.com/

westman atelier beauty products on white background

הכותרת או הנושא, של הפוסט היום, לקחתי מתוך סדרה או סרטונים שרצים ביוטיוב בוריאציה כזו אן אחרת: חמשת המוצרים הכי טובים של מותג מסויים, או עשרה מותגים מוצר אחד וכו’, הבנתם את הרעיון. אני חושבת שזו דרך טובה להציג לכם מותג מסוים דרך חמישה מוצרים שלו שקיבלו ביקורת טובה, מוזכרים הרבה וכו.

ווסטמן גוצ’י (שם פרטי) הוא שמה של מייסדת המותג Westman Atelier, באתר מספרים שהיא אמנית איפור ידועה, של הרבה מאוד כוכבות קולנוע, היתה שנים רבות מנהלת חטיבת הקראטיב ברבלון העולמית ולפני, בסה”כ, שנתיים הקימה את המותג הנושא את שמה.

https://westman-atelier.com/

I thought there’s no point in launching a line that simply is going to color the skin. I really wanted my products to correct and heal and soothe the skin.

הציטוט הנ”ל של גוצ’י ווסטמן, מסכם בצורה טובה לדעתי את הפילוסופיה שלה שמכתיבה את קו המותג. מותג שמבוסס על המודעות הגדולה של צרכנים למרכיבים אבל עוד יותר, מותג שמשקף את התקופה בה אנו חיים היום, שינויים בתפיסה ובאורח החיים, שהעצימה המגפה. הרבה מחפשים להתאפר בצורה טבעית, רק להבליט קצת את תווי הפנים, לטשטש קצת פגמים. ולקבל שניים במחיר אחד- לא רק במחינת עלות, אלא בעיקר, מבחינת איכות. מוצרים שמלאים במרכיבי טיפוח גם ישמרו על העור תוך כדי איפור.

מותג נקי, clean beauty, לא נוסה על בע”ח, ללא בישום, ללא מרכיבים סינטטיים ללא טלק, סיליקון . כל המוצרים קרמיים, נמסים לתוך בעור, עם הרבה מאוד לחות שמתקבלת ממרכיבים כמו שמן חוחובה, קוקוס , סקולין, תמציות של פירות וזרעים שונים.בכל כדי להרגיע , לרכך לרפא את העור כפי שהיא אומרת.

קו המוצרים מצומצם כרגע, רק כמה מוצרי איפור ומברשות והכל מאוד, מאוד יקר.. זה המותג שמיתג את עצמו כהיי אנד, טווח המחירים בין 60-85$ . יותר גבוה מדיור, או שאנל. כאמור, המותג הוא חדש מאוד בשוק, אבל זוכה להרבה מאוד אזכורים במדיה וביקורות טובות.

אז חמישה מוצרים, נמכרים גם באתר ששולח לישראל ואפשר גם להשיג ב- cult beauty.

כל התמונות באדיבות המותג מתוך האתר, שמאוד מומלץ להיכנס אליו, להתרשם מהגוונים, הכל מוצג עם הרבה תמונות, בצורה קלה לניווט עם הרבה הסברים כיצד למצוא את הגוון המתאים.

Baby Cheeks- Blush Stick

למותג יש כמה מוצרים בסטיק, הסומק פה, אחריו הקונטור ובנוסף יש גם סטיק פאונדיישן (שלא הבאתי תמונה שלו פה). הסומק והברונזר הם מולטי טאסק אפשר להשתמש בהם לעיניים ולשפתיים והם יכולים להיות ברונזר או הילייטר, תלוי בגוון העור וגם במה שאוהבים.

165 ש”ח- 6 גוונים

Face Trace- Contour Stick

יכול להיות גם ברונזר או פאונדיישן- כשאני לא רוצה יותר מידי איפור-אני מערבבת ברונזר (קרמי או נוזלי )עם קרם לחות ורוקחת מייק אפ רק לכיסוי קליל עם ברק וגלואו. מהסרטונים שראיתי, מטשטש במהירות ובקלות.

165 ש”ח – שני גוונים

Beauty Butter- Powder Bronzer

3 גוונים 260 ש”ח

Next Product >

Lip Suede: Les Rouges/les Nudes

פאלטה לשפתיים בכל אחת כמה ואריאציות אדום או ניוד. כפי שאפשר לנחש, הפלאטה של גווני הניוד כרגע אזלה ברוב האתרים. לפי התמונות השפתונים נראים קרמיים, מעושרים בשמן חוחובה כדי שהשפתיים לא יתייבשו ןפפטידים למראה שפתיים מלא ורענן. שתי הפלאטות מכסות הרבה מאוד אפשריות של גוונים, רק שתצטרכו להיפרד מ- 300 ש”ח, עבור כל אחת.

Super Loaded- Tinted Highlight

כמו תמיד, המוצר הכי אהוב עלי היילייטר והמוצר של ווסטמן אטלייר, מהפנט. קרמי היילייטר , בשלושה גוונים שכל אחד מהם יכול להיות כל מה שתרצו- סומק, ברונזר היילייטר וצללית לעיניים. שלושה גוונים שנראים כולם מוצלחים לאילומינצייה טבעית שמשזפת ומאירה את העור.

וכפי שהשם מציין super loaded- מלא במרכיבי טיפוח- חומצה הילורונית תמצית של זרעי צלפים- שלא ידעתי בכלל שהם גם יכולים לשמש -כשמנים שמרגיעים ומעשירים את העור מחומרים מזינים.

3 גוונים – 260 ש”ח

להתראות,

מיכל 29.5.21

פוסטים אחרונים:

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: