New Makeup From TARTE Cosmetics

https://tartecosmetics.com/en_IL/home

כמה מוצרים חדשים שהשיקו לאחרונה ב- Tarte, משכו את תשומת ליבי. זה לא מותג שאני מזכירה הרבה, רוב ההשקות שלהם לא מעניינות אותי. קו האיפור שלהם מאוד עיקבי- איפור שנוטה לצד הנייטראלי, עדין, יומיומי. אבל, חוזר על עצמו.

יש להם גם קטגוריה די גדולה של מוצרי טיפוח שונים. אני נוטה לקנות קרמים רק ממותגים שייצור קרמים היא העבודה היחידה שלהם. Tarte הוא מותג אמריקאי מאוד ותיק, שנראה שיש לו קהל לקוחות נאמן. בד”כ ההשקות שלהם לא מושכות תשומת לב במדיה. המוצר הכי מפורסם שלהם הוא הקנסילר- Shape Tape. בעקבותיו- יצאה סדרה שלמה של מוצרים.

ההשקה השבוע עוררה תשומת לב רבה, יחסית עבור Tarte, כוללת:

  • ליפ באלם
  • דואו סומק/ברונזר קרמי
  • פלאטת צלליות

הסרטונים בפוסט הם של Beauty velle שיש לה גם אתר של כל מה שחדש בתעשיית היופי . היא מאוד ידועה בקרב אוהבי האיפור. יחד עם trend Mood, ו- chic profile הן כמה מהערוצים המרכזיים שעליהם מתבססים כל הסרטונים שנקראים will I buy it.

האתר של Tarte שולח לישראל. עלות המשלוח 70 ש”ח, מעל 280 ש”ח המשלוח חינם. לא הזמנתי עד כה מהאתר. אבל חייבת לציין שהאתר הוא אחד היפים והנוחים לשיטוט שאני מכירה. כל גוון של כל מוצר, מוצג בכמה זויות, גוונים, על כמה גווני פנים. המחירים בשקלים, עשיתי סימולציית הזמנה בקלות. לגבי מיסים- לא הצלחתי להבין האם הם נכללים או שתחכה לנו הפתעה כשהמשלוח יגיע.

TARTE מוגדר בקטגריית הי אנד, אבל קרוב יותר לתחילת הסקאלה. בדומה למחירים של קליניק, אם תרצו משהו להשוואה. יש כל הזמן מבצעים באתר. סטים, שאפשר לקנות כמה מוצרים במחיר מוזל. ברגע שנכנסתי לאתר, קיבלתי מייל מהם עם קוד להנחה של 15% . כך שהמחירים בדכ יותר נמוכים ממה שכתוב.

כל התמונות באדיבות המותג

maracuja juicy lip Blam

https://tartecosmetics.com/en_IL/maracuja-juicy-lip-balm-2035.html

השנה היתה השנה של שפתונים שהם בעיקר לחות עם קצת צבע. אילו של Tarte מבוססים על maracuja oil פרי טרופי עשיר בחומצות וכל הוויטמינים A,B,C,E ללחות מוגברת של השפתיים.

10 גוונים, 95 ש”ח. בתמנות נראה שיש להם פיגמנט ולא רק גלוס וברק שבד”כ דוהה מהר כשמדובר בגלוס. הבלאמים האילו הם סדרת המשך ל:

  • maracuja juicy lip crème – ליפסויקים קרמיים, פיגמנטיים
  • maracuja juicy lip plump- להענקת נפח לשפתיים

אפשר לקנות את כל השלושה ב- 224 ש”חhttps://tartecosmetics.com/en_IL/maracuja-juicy-lip-triple-threats-2578.html#start=8

סט של balm, plump ו- creme לחות מוגברת, קרמיות ונפח לשפתיים

המוצרים של Tarte הם ויגאן, נבדקו דרמטלוגית, מבוססים על מינרליים. איפור שהוא גם טיפוח. יש רשימה ארוכה באתר של חומרים שהם אינם עושים הם שימוש כדי שהמוצרים שלהם לא יזיקו לעור.

shape tape™ glow bronzer

https://tartecosmetics.com/en_IL/shape-tape-glow-bronzer-2596.html#start=3

שני גוונים, bronze ו- deep tan רק שני גוונים, לא יכול לכסות את כל האוכלוסיה. אבל זה מה שהם השיקו. הפרומולה היא baked powder מעושרת בשמן חוחבה ווטמין e.

140 ש”ח.

breezy cream cheek duo

https://tartecosmetics.com/en_IL/new-arrivals/

דואו של סומק וברונזר קרמי. גם רק שני גוונים. קרם חמאתי שיחליק על הלחיים, מעושר בחומצה הילורונית ושמן קוקוס. הסט הוא בעצם שני מוצרים שיצאו בעבר והפכו לבסט סלר וטארט מגישים לנו אותם כמוצר אחד קומפטי.

limited-edition cheek stain

https://tartecosmetics.com/en_IL/limited-edition-cheek-stain-2457.html#start=19

סומק בסטיק הוא מוצר שאני רוצה לקנות המון זמו. יש הרבה בשוק היום. יש לי סומק קרמי של tower 28 ואני משתשמת בו. אבל לא מרוצה מהמוצר. סומק בסטיק גם נראה לי הרבה יותר נוח לשימוש. מתברר שזו הוצאה מחודשת של המוצר, במהדורה מוגבלת של שלושה גוונים. לא הכרתי את המוצר לפני. לא זוכרת ששמעתי עליו. בכל מראה, כבר ראיתי הרבה סרטונים בחודש האחרון של הסומק עם ביקורות מאוד חיוביות. חייבת לומר שכן בתמונה, ששניים מהגוונים- נראים יותר היילייטרים מאשר סומק. לגוון עור שלי. הגוון הנוסף flush נראה ורוד. אבל מבחינתי, גם אם זה יתן יור ברק על חשבון פיגמנט, זה בסדר.

150ש”ח. אבל אפשר לקנות סט של הליפ באלם וסומק קרמי (אתם יכולים לבחור את הגוונים שאתם רוצים) ב- 180 ש”ח

breezy eyeshadow palette

https://tartecosmetics.com/en_IL/breezy-eyeshadow-palette-2536.html#start=13

הפלאטה מתוארת finger-friendly כלומר נוח למרוח את הצלליות פשוט עם האצבעות. זה והגוונים הדי נייטראליים הופכים אותה למאוד יומיומית, קלה לתפעול . אל תצפו ליותר מידי פיגמנט. כוללת 4 צלליות שהן שימר ורק שתי צלליות שהן מאט (הצלליות באמצע – חום ובז’ ורוד). כך שאפשר לבנות כמה מראות איפור כשמשלבים צללית מאט, עם כל אחת מצלליות השימר.

הצלליות של טארט כאמור, די משעממות, אבל האיכות שלהן נחשבת טובה מאוד. רכות, נמרחות בקלות למי שמחפש רק מסגרת לעפעף.

להתראות, מיכל 18.6.22

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: