New beauty Releases Fall 2021

Holiday Collections, Skin Care and Indie Bransd

כל התמונות באדיבות האתרים

כל פוסט בתקופה הזו אני פותחת בבאותו נשפט – זו התקופה הכי מיוחדת בענף הקוסטמיקה הגלובלית. החגים הנוצרים אומנם לא נחגגים בכל העולם, אבל גשם המוצרים יורד על כולנו ואנחנו שמחים להשתתף בחגיגה. יחד עם זאת, השנה שונה משנים עברו, למרות שנראה שיש אינסוף של השקות, יש פחות משנים עברו. בדרך כלל, כבר בספטמבר, יש הרבה יותר השקות. עדיין הרבה מוצגים לא שיחררו לשוק מה הם הכינו לחגים ואולי, הם לא ישיקו. וזה קשור לבעיות אספקה, שינוע ומחסור בחומרי גלם בעולם כולו. בכל העולם יש מחסור בייצור של חומרי גלם מקפה ועד מכוניות שהביא לעליות מחירים משמעותיות, איחור באספקה ועד הפסקה מוחלטת של ייצור בחלק מהמיקרים כתוצאה מכך.

אין מה לדאוג, עדיין יהיה הרבה מה לקנות, רק אבחנה. בינתיים, כמה השקות שכבר נמכרים. לא כולם דווקא הן חגיגיות, המכנה המשותף לכולם שהן הושקו בחודש החולף.

NARS – HIGH PROFILE CHEEK PALETTE

https://www.narscosmetics.com/USA/holiday-collection

קולקציית החגים של nars הושקה באתר שלא שולח לישראל, אבל המוצרים הגיעו עכשיו גם ל-cult, ששם אנחנו יכולים לא לקנות, אלא גם ליהנות ממחיר מופחת כי המעמ יורד בקופה. ועוד הערה קצרה, Nars עומדים להעלות אתר ישראלי. ההודעה מופיעה כבר הרבה זמן בגוגל ונרשמתי לקבלת הודעה כשהאתר יעלה. נארס הוא מותג ידוע ואיכותי, אהוב, והקמת אתר שנוכל בישראל, הוא תרומה חשובה לענף הקוסמטיקה בארץ ולהרחבת המגוון והאפשרויות הבחירה שלנו.

מתוך הקולקצייה לחגים 2021, שכוללת פלאטת צלליות לעיניים, דואו סומק, ליפסטיקים, בחרתי להביא את פלאטת הסמקים. יחד עם היותו מותג איכותי, זה מותג שמרני. הם פונים לקהל לקוחות מסוים, והגוונים בד”כ חוזרים על עצמם. הפלאטה יקרה – 45 ליש”ט. נכון שמקבלים 6 גוונים: יש ברונזר והייליטר ואחד הגוונים בסמקים הוא גוון מקסים של שזיף שראיתי באחד הסירטונים. כך שהפלאטה מאוד שימושית. אבל צריך לקחת בחשבון שייקח הרבה זמן זמן לנצל את כולה. במחיר הזה אפשר לקנות דברים אחרים. אז, לדעתי, רק אם בטחים שלק תקנו סומק נוסף בשנתיים הקרובות, בהחלט הפלאטה היא קנייה כדאית.

High Profile Cheek Palette,
https://www.narscosmetics.com/USA/high-profile-cheek-palette/0194251011394.html?cgid=holiday-collection

Hourglass New Holiday 2021

https://www.hourglasscosmetics.com/collections/holiday-2021

כמו כל שנה hourglass משיקה קוקלצייה חדשה, במהדורה מוגבלת שכוללת פלאטות של סמקים, ברונזרים והיילייטרים:

  • AMBIENT™ LIGHTING EDIT – UNIVERSE UNLOCKED – במחיר 280 ש”ח
  • AMBIENT™ LIGHTING EDIT – UNIVERSE במחיר- 280 ש”ח
  • AMBIENT LIGHTING PALETTE – VOLUME III – במחיר 225 ש”ח

האורגלאס הוא מותג מאוד יקר, אני לא מזכירה אותו הרבה כי הם לא משיקים הרבה מוצרים ואני כמעט ולא קונה מהם. מה שכן, לפני שנתיים, בקולקציית החגים שלהם ל- 2019, קניתי פלאטה של 4 סמקים שעד היום, אני עדיין משתמשת בה. היא כמעט נגמרה, סופסופ.. אני מחכה לבלאק פריידי השנה כדי לקנות סומק חדש. אז מה שאני יכולה לספר לכם, מהפאלטה שהיתה לי, בכל אופן, שהאיכות מאוד גבוהה, אבל הגוונים לא היו כל כך פיגמנטים. ambient שם הסדרות של האור גלאס- זה אווירה. וזה מאוד מתאים לתאר את המוצרים שלהם. הסמקים היו מאוד עדינים, הם יפים מאוד ונשארים על העור שעות ארוכות ולי יש עור שומני. אבל זה מאוד עדין ואני תמיד מורחת מתחת סומק קרמי ומחזקת אותו על הפלאטה הזו.

המחירים כפי שאתם רואים יקרים, אם כי בפלטה הגדולה מקבלים 5 מוצרים- היילייטר, שני סמקים, ברונזר ופודרה לכל הפנים. הפורמלה של האבקות של האור גלאס מיוחדת להם, ידועה מאיכותה הגבוהה ואני יכולה להעיד על כך. מאוד עדינה, כמו אויר.

האתר שולח לישראל חינם מעל קנייה של 100$.

https://www.hourglasscosmetics.com/collections/holiday-2021

Charlotte Tilbury – Nudegasm Face Palette

https://www.cultbeauty.co.uk/charlotte-tilbury-nudegasm-face-palette.html

בדומה שלני המותגים הקודמים, גם שרלוט טילברי משיקה קולקציית חגים. שנמכרת ואוזלת מהמלאי הרבה לפני החגים.. מתוך הקולקציה בחרתי להביא את הפלאטה המרהיבה הזו. הפלאטה כוללת שני מוצרים קרמיים ושניים powder. שרלוט טילברי היא אמנית איפור בינלאומית, שמייצרת איפור ברמה מאוד גבוהה. בעבר השתמשי בסומק ופאונדיישן שלה ואין ספק, שההייפ סביב המותג הוא אמיתי. איפור ברמה גבוהה. במשדרג כל איפור לרמה אחרת. האיפור שלכם ייראה טוב. לא מזמן קניתי את הפודרה שלהם, כתבתי עליה כבר. ציינתי, שאחרי שמשתמשים במוצר כזה כבר קשה לחשוב לחזור להשתמש במותגים מהדרג סטור.

60 ליש”ט ב- cult.

Charlotte Tilbury Nudegasm Face Palette
https://www.cultbeauty.co.uk/charlotte-tilbury-nudegasm-face-palette.html

Be Perfect – THE DIMENSION COLLECTION – SCORCHED BLUSHER

https://www.beautybay.com/p/bperfect/scorched-blusher/magma/

ראיתי את הקופסאות הקטנות המבריקות האילו באינסטגרם וחיפשתי איפה הן נמכרות. מצאתי שהמותג נמכר בביוטי ביי ותמיד עדיף לקנות שם, אפילו אם האתר של המותג, שולח לישראל. חוץ מהיילייטרים, המוג השיק גם פלאטת צללליות ענקית שמוזכרת הרבה ביוטיוב, הדעות חלוקות.

בכל מקרה, יש סדרה של סמקים, וסדרה של היילייטרים בתמונה הבא. מה שכן שווה להיכנס לאתר של המותג ולראות קצת יותק תמונות כדי שתובלו לקבל מושג קצת יותר גדול על הגוונים.

49 ש”ח לסומק כל אחד. דרך אגב, יש מבצע בביוטי ביי, עד 40% לפי גובה הקנייה.

https://www.beautybay.com/p/bperfect/scorched-blusher/magma/ להשיג ב- beautybay

POLAR VORTEX HIGHLIGHTER

https://www.beautybay.com/p/bperfect/polar-vortex-highlighter/32-f/
היילטר חדש של Be perfect להשיג ב- beauyu bay

Lunar Beauty – MOON SPELL VOL. 2

אינדי ברנד שהוקם על ידי MANNY MUA , אמן איפור ומשפיען מאוד ידוע ופופולארי ברשת, מפורסם בערוץ יוטיוב שיש לו מליוני עוקבים, בו הוא מעלה סרטונים משעשעים על איפור, הדרכות, מוצרים שהוא ניסה וכו. בהחלט מומלץ לעקוב. מותג האיפור שלו הוא מבקש להביא לידי ביטוי את השקפת החיים שלו – אינקלוסיבות. לפנות לכולם , לכל מגדר, לכל צבע ומין. הפלאטה בתמונה, הושקה אתמול. קו המוצרים שלו כולל איפור ומברשות. זה קו מצומצם, כמה פלאטות, גלוסים ומברשות איפור. המוצר הקודם שהוא השיק, השנה, פלאטת סמקים שקיבלה ביקורות מאוד טובות ברשת ואני חשבתי לקנות.

הפלטוה יש 20 צלליות ומחירה 48$, מאט, מטאליות, שימריות ודואו כרום. לי נראה שיש לה וויב ברוגונדי סגול

האתר שולח לישראל, עלות המשלוח – 22$.

https://lunarbeauty.com/products/moon-spell-vol-2 פלאטת צלליות חדשה 48$

Advanced Retinol and Ferulic Texture Renewal Serum

סרום חדש של דר דניס גרוס שנראה לי מאוד מעניין. רטינול וחומצה פריהולית הם שניים מהמרכיבים הכי חזקים באנטי אייגינג. הסרום הזה הוא קוקטייל שלהם בנוסף יש גם חומצה הילורונית שכולם אוהבים. המוצרים של דניס גרום יקרים. השתמשתי בעבר הרחוק בכמה וכמה מהם. והייתי מאוד מרוצה. כמה מהמוצרים שלו- שהוא דרטמלוג מפורספ וידוע, הפכו אייקונים.

הסרום עולה 75 ליש”ט, ל- 30 מ”ל.

Dr. Dennis Gross Skincare Advanced Retinol and Ferulic Texture Renewal Serum 8
https://www.cultbeauty.co.uk/dr-dennis-gross-skincare-advanced-retinol-and-ferulic-texture-renewal-serum.html

“Re” Evolve Radiance Locking Primer Refill

פריימר לעור קורן של rms beauty.

rms beauty "Re" Evolve Radiance Locking Primer Refill alternative view 3.
https://www.beautylish.com/s/rms-beauty-re-evolve-radiance-locking-primer-refill

ההשקה הכי מדוברת בחודש

Glamlite – HAPPY HOUR COLLECTION

מותג אינדי ברנד ששמעתי עליו, אבל עד כה לא זוכרת שהיו לו השקות שהיתה להן הרבה תהודה.מה שאני מכירה על המותג שהוא נותן שמות של אוכל למוצרים שלהם. ההשקה החדשה שהלם כוללת 4 פלאטות עם שמו של משקאות כמו ממרטיני ודאקירי. הפלאטות מוזכרות בלי סוף השבוע ביוטיוב. אין ספק שהפלאטות מושכות את העיין, במיוחד דירטי מרטיני עם הגוונים הירוקים המעניינים.

35$ לכל פלאטה, אפשר לקנות את כל 4 הפלאטות ב- 118$. האתר שולח לישראל, אבל העלות מאוד גבוהה.

https://glamlite.com/collections/happy-hour-collection/products/happy-hour-palette-bundle

להתראות,

מיכל 2.10.2021

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: