New Beauty June 2022

חלק מהתמונות מתוך חשבון האינסטגרם makeupreleaseradar

ABH – NOUVEAU PALETTE

https://www.beautybay.com/p/anastasia-beverly-hills/nouveau-palette/

האם השמויות על מות המותג של אנסטסיה בוורלי הילס היו מוקדמות? מה שברור שהמותג לא הצליח שלמור על המעמד שהיה לו אי שם ב- 2016-2019. אילו השנים שמבחינתי, אנאסטסיה היתה יותר מפורסת משרלוט טילברי. השנה, היו לה כמה השקות שמשכו תשומת לב מסוימת- כמו העפרונות לשפתיים’ שקיבלו ביוקורות ממש טובות.

החוד הושקה הפלאטה Nouveau אני לא יודעת עם השם (חדש) רומז על משהו, אולי כיוון חדש שאנאסטיה פונה אליו. בכל מקרה, הפלאטה עשתה הרבה באז והייפ ברשתות. בזמנו, השתמשתי בשתי פלאטרות של אנסטאסיה ואין ספק, שהמוניטין שיצאו לצלליות שלה היה מוצדק. בשבילי, זה היה בכלל מיוחד, כי מעולם לא השתמשתי בצלליות כאילו לפני. הגוונים, האיכות, הצלחתי ליצור לוקים שנראו ממש מקצועי, בקלות.

12, צלליות, 5 מטליות, 1 דואו כרום ושש מאט.

185 ש” בביוטי ביי- בינתיים, אזלה מהמלאי

אנסטסיה בוורלי הילס- הוא מותג נטול אכזריות, ויגאן

אפשר להשיג בביוטי ביי- כרגע אזלה מהמלאי

Fenty Beauty – TOAST’D SWIRL BRONZE SHIMMER POWDER

בפנטי ביוטי השיקו לאחרונה, ברונזר שימר חדש, שני גוונים בלבד. במהדורה מיוחדת .

מוצרי הפניים של פנטי, עד כה הוכיחו את עצמם. האתר שולח לישראל

המחיר 225 ש”ח, יחסית יקר לרמת המחירים של פנטי, כמו הרבה מוצרים כאלו היום, הוא יכול להיות ורסטלי, – מוצר שיכול להיות היילייטר, סומק או פודרה. תלוי בגוון העור שלכם, ברמת הברק, בקיצור באיך שאתם אוהביפ את איפור שלכם. 12 גרם זו כמות די גדולה.

בד”כ יש מבצע כלשהו באתר, כדאי לחכות.

Rose INC- SOLAR INFUSION SOFT-FOCUS CREAM BRONZER

https://www.spacenk.com/global/makeup/cheeks/bronzer/solar-infusion-soft-focus-cream-bronzer-MUK200034412.html

Rose inc הוא מותג שרק השנה התחלתי לשמוע עליו. המייסדת שלו היא Rosie Huntington-Whiteley שאני לא מכירה, אבל באתר מצוין היא מתוארת כדוגמנית ידועה. כמה מוצרים שהושקו, קיבלותהודה ציבורית. כרגע הקולקציה שלה מאוד מצומצמת. אני זוכרת שמאוד התלהבתי מהליפסטיקים שלה ורציתי לקנות. בכל מקרה, לאחרונה הושק ברונזר קרמי- זה העונה. נראה שזה המוצר העיקרי שכולם משיקים.

4גוונים 95 ש”ח ב- space nk.

Pat McGrath – The Divine Blush Duo & Glow Collection

ההשקה שכולם דיברו עליה, עד שהם קיבלו את המוצרים.. שישה גוונים חדשים מסדרת Divine . כל סומק הוא דואו של שני גוונים. ויש גם היילייטר חדש. כשיצאה הסדרה הראשונה לפני פחות משנה- איזוהתרגשות!! סוףסוף סומק מפאט, מלכת האיפור. הטריו של שלשה סמקים מוקטנים שניסיתי להשיג אזל מהלאי ולא חודש. כך שאני מניחה שהסרה החדשה היא ניסיון לשדרוג יותר בבחינת לנצל את המומנטום של הסדרה הקודמת- מתבקשת. הביקורות שראיתי היו מאוד פושרות.

50 $ לדואו אחד. מאוד יקר כמובן. לנו אין כל כך איפה להשיג את המוצרים של פאט מקגראת. הקנייה באתר לא משתלמת בכלל. מיסים, מכס יכפילו את העלויות. לא פחות. מה שכן, ממליצה לכם לבדוק מידי פעם באמריקן אאוטלט, שהרבה מאוד מוצרים חדשים מאוד לפעמים, נוחתים שם.

צירפתי סרטון תדמית של המותג על הקולקציה. אף פעם אני לא מבינה איך קונה ממוצעת כמוני אמורה להאמין שהנגיעה הקלה במברשת הקסמים בדוגמנית שמאופרת על ידי מקצעונים, באמת תראה כך גם עלי. בכל מקרה, אפשר לקבל מושג כלשהו על הגוונים.

RMS- Re Dimension Hydra Powder Blush

https://row.feelunique.com/p/RMS-Beauty-Re-Dimension-Hydra-Powder-Blush-7g?curr=GBP&gclid=CjwKCAjw5NqVBhAjEiwAeCa97YhChaChVp7V0g0BjfC2aK7RnItjq27VqHWunMDwDWhrVn9eEh2k8xoCyYMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

תמונה שתפסה מאד את תשומת ליבי השבוע, הם הסמקים החדשים של RMS. וכנראה לא רק את שלי. כל 6 הגוונים באתר של פיליוניק- כבר לא במלאי. מותג, שלפני שנתיים בערך, רציתי נואשות לקנות את הברונזר Buriti Bronzer שלהם. שעדיין נמכר אני רואה. בכל מקרה, המהות של כל המותג שהוא clean brand לאיפור טבעי, נטול מאמץ. הכל קרמי שאפשר למרוח עם האצבעות. כל הגוונים מאוד טבעיים, כמעט ולא פיגמנטיים. מותג שמביא ליד ביטוי בצורה מובהקת את התפיסה של no makeup, makeup look. אני חושבת שזה מוצר ראשון שהם השיקו מזו תקופה ארוכה.

כל המוצרים שלהם הם בעיקר טיפוח שמשלב איפור. וכךגם הסומק הזה. זה סומק בפודרה. אבל לפי מה שמופיע בתיאור המוצר, זו טכנולוגיה של אבקה רטובה שמשלבת מרקם קרמי לפיניש של 3D powder. האבקה מועשרת בשמן חוחבה שמעשיר את העור בלחות וגורם לאבקה להימרח ולהחליק על העור.

30$ – כרגע לא במלאי.

סומק קרמי אבקתי לאיפור טבעי התמונה באדיבות האתר שלא שולח לישראל

ADPET Cosmetics – House of EL

https://www.adeptcosmetics.com/products/house-of-el-coming-soon

פלאטה במהדורה מיוחדת של ADEPT אינדי ברנד קטן . 49 $

לאתר יש שילוח בינלאומי בעלות 15$

Melt Cosmetics – SexFoil liquid Highligther

https://www.meltcosmetics.com/products/tan-lines-sexfoil

אינדי ברנז נוסף, אבל הרבה יותר ידוע מהמותג הקודם. גוון חדש נוסף לקולקציית ההיילייטר הנוזלי הבוהק שלהם. בדומה ל- RMS, יש כמה מוצרים של מלט שמאד רציתי נסות. בעבר הם נמכרו בביוטי ביי, אבל כעת גיליתי שכבר לא. הליקוייד היילייטר עולה 40 $, והם גם מצציעים אפשרות של סט שכולל שלושה היילייטרים, ושתי מברשות. אחת לפנים והאחרת לגוף ב- 80$.

גם למלט יש משלוח בינלאומי.

וצריך לזכור שבאתר יש כל הזמן מכירות, הנחות ומבצעים מאוד רחבים ועמוקים.

להתראות

מיכל 25.6.22

Colourpop 11:11 collection NEW
Colourpop new collection 11:11 Sept 2023
Fall Eyeshadow Palettes 2023
Fall 2023 eyeshadow palettes
Glossier – Launching in Sephora UK
לפני כמה שנים Glossier מבטאים גלוסיי, היה דבר גדול. המוצר הכי זכור …
HUDA BEAUTY – NEW
HUDA BEAUTY – New Collection

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: