MAC 2020 Holiday Collection Frosted Firework

מאק הוא מותג אהוב ומוערך מאוד בארץ. בתחילת דרכי בבלוג לא הזכרתי בכלל את מאק. הסיבה העיקרית, שתמיד מנחה אותי בבחירות שאני עושה בבלוג, המטרה בהקמת האתר היתה כד לספר לכם על מותגים שבארץ לא משווקים ולכן הרוב לא מכירים. אבל, פוסט שכתבתי לפני חצי שנה, על קולקציית הקיץ של מאק, הוא אחד הפוסטים היותר נקראים אצלי. כך שאני מניחה, שלא פחות חשוב, לכתוב גם על מה מעניין את הקוראים.

Rocket To Fame Eye Shadow x 12 Palette ($132 Value) | MAC Cosmetics Canada - Official Site

Roket to Fame palette

לא חשבתי שזה יקרה, אבל ככל שהתקדמתי בהכנת הפוסט, ראיתי סרטונים סוואצים והדגמות של הצלליות, הפאלטה הזו ממש ממש מצאה חן בעיניי. היא בהחלט מחוץ לאזור הנוחות שלי, אני מעדיפה צבעים נייטראלים וכתבתי על שתי פלאטות כאלו,שקניתי החודש. לא היתה לי שום כוונה לקנות נוספת, מה גם שייקח לי שנה לסיים אותן. אבל, לי נראה, שמאק קלעו בול בבחירת הצבעים: הסגול, שזיף, ורוד עתיק, שני הצבעים הכסופים הברונז והנחושת- בדיוק מתאימים לתקופת החורף שהאיפור בה הוא יותר כהה וכבד. בהחלט מדגדג לי לקנות אותה, אם היא תנחת באתר.

בשנים האחרונות, למדתי הרבה מאוד על עולם הטיפוח הבינלאומי. כמו בכל ענף, מותגים עולים ויורדים. ואני חושבת, שמאק ואני כותבת את זה בזהירות, ירד מגדולתו בעולם. יש מותגים, שכל השקה חדשה של מוצר, זוכה לחשיפה אדירה ברשתות. אני מרגישה שאת מאק מזכירים פחות.

האתר הבריטי- Selfridges

Selfridges & Co
https://www.selfridges.com/GB/en/

בכל אופן, זו רק הערת אגב. קולקציית החגים של מאק נחה בחנויות בעולם והפעם, אנחנו יכולים לקנות. יש אתר ישראלי למאק, אבל בדכ, רק חלק מההשקות מגיעות לשם ואילו שכן, באיחור. אני לא יודעת לגבי החנויות. מעולם לא ביקרתי בחנות של מאק בארץ. אני חיה רק באתרים.

עד לאחרונה, אני לא מצאתי אתר שמחזיק את מאק ושולח לישראל. בכל אילו שאני מכירה, ברגע שמגיעים לקופה, יש הודעה שהמוצר לא נשלח לארצך ויש להסירו מהעגלה. אבל לפני מספר חודשים, יוטיוברית אמריקאית, סיפרה על האתר הבריטי Selfridges-רשת בריטית ידועה, ותיקה, שמוכרת מותגים יוקרתיים. היא סיפרה שיש להם משלוח בינלאומי ובסכום של 40 ליש”ט לשנה, מקבלים משלוח חינם בכל קנייה, למשך שנה. וזה בהחלט עורר את התעניינותי. מאוד. בחודשים האחרונים עשיתי באתר הרבה מאוד סימולציות קנייה של מותגים, כמו נטשה דנונה, Urben Decay וגם מאק. ובכולם עברתי את כל שלב הקנייה מבלי להתבקש להסיר את המוצרים. וזה מאוד משמח. בעיקר בגלל שזה אתר בריטי מוכר מאוד, המשלוח יותר מהיר מאירופה מאשר מארה”ב וכמובן בגלל, שכל המותגים האילו הרבה יותר זולים בחו”ל בהשוואה למחירי המוצרים באתר הישראלי. וסוף סוף אפשר לנסות למשל, את הצלליות של נטשה דנונה, או את המוצרים של מאק..

Frosted Firework Flashing Ice Extra Dimension Skinfinish trio

המוצר שהכי משך את תשומת ליבי הוא הפלאטה שמוגדרת כפאלטת היילייטרים. הפלאטה מימין מוגדרת כמתאימה לגוון עור מדיום-כהה וזו משמאלה, לעור בהיר. בסוואצים שראיתי, בפלאטה מימין, אני יכולה להשתמש בגוון האמצעי כברונזר מבריק ולמראה שזוף ומנצנץ. הגוון הסגלגל, יכול להיות סומק בצבע שזיף עמוק, בדיוק לחורף. וזה גם שמה של הפאלטה – גולד שמרמז כמובן, על הגוונים בה.

כללית, השימוש בכל מוצר, תלוי בגוון העור, אבל הרבה מאוד, בהעדפות האישיות שיש לכל אחד מאיתנו. הפלאטה משמאל, מאוד מאוד עדינה. כך שיש שיעדיפו אותה, אפילו אם יש להם עור יותר כהה, רק בשביל להוסיף קצת שימר וברק. לא כולם רוצים להבריק עד כדי כך שיזהו אותם מהחלל החיצון..

קולקציית החגים של מאק היא מהדורה מוגבלת וכוללת:

 • פאלטת של 12 צלליות לעיניים- לא הגיעה לאתר
 • 5 ליפסטיקים- כרגע יש 2 גוונים מתוך החמישה
 • 5 גלוסים- מתוכם 3 גוונים נחתו באתר
 • Gift Sets
 • 5 צלליות בודדות
 • שתי פלאטות היילייטרים
 • עפרונות עיניים

LIPSTICK – FROSTED FIREWORK

שני הגוונים שיש בסלפרידג’ס:

 • out with a bang
 • Heart goes boom- והגוון בתמונה מצד ימין

(הגוון בתמונה מצד שמאל לא נמכר באתר)

17.5 ליש”טhttps://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-lipstick-3g_R03656648/?previewAttribute=Heart%20Goes%20Boom

אריזות לא משפיעות עליי, אני אף לא קניתי מוצר בגלל שהאריזה שלו היתה יצירת מופת. אני קונה מוצר כדי להשתמש בו ובסוף זורקת את האריזה. אבל אין ספק, שהאריזה גורמת להתעניינות ראשונה. במיוחד בתעשיית היופי. כל כך הרבה מותגים מוצרים. בעונת החגים כולם נלחמים על תשומת ליבו של הצרכן וחייבים לנסות לבלוט בהמון. האריזות של מאק יפיהיפיות . כסוף, מנצנץ, מבריק, בוהק. מאוד קריסמיסי וחגיגי. כל התמונות וסרטוני התדמית של היצרן, יש אווירה של שלג וקרח ופרוסט. והמוצרים כמובן מלאים בשימור ברק. אפשר לראות שהצלליות מאוד כסופות ומבריקות.

Frosted Firework Lipglass

הקולקצייה כולל חמישה גוונים. בספלרידג’ס יש רק שניים מתוכם. אבל יש קולקציית קטנה של שלושה מיני ליפגלוסים מהקולקצייה. ליפגלוס בגודל מלא מחירו 17.5 ליש”ט. שלושת המיני שמגיעים עם תיק איפור כסוף, עולים 25 ליש”ט. מבחינתי תמיד זו הצעה עדיפה. אף אחד לא באמת מצליח לסיים ליפגלוס ויש אפשרות לקבל שלושה גוונים.

Break The Ice – Peachy Pink w/ Pink Pear- הגוון בתמונה האמצעית

קולקציית המיני כוללת- Shades: Frozen Mocha, Ginger Snapped, Toasty Inside

MAC- Gitt sets

הקולקצייה כוללת כמה סטים של שניים שלושה מוצרים בכל סט. הזכרתי למעלה את שלושת הליפגלוסים. ולמטה, שתי דוגנאות נוספוות סט מברשות וסט לשפתיים. כל סט מגיע בתיק איפור קטן מעוצב בצבעי הקולקתייה כסוף או ורדרד עתיק.

MAC: Frosted Firework Sparkler brushes starter kit

Frosted Firework Sparkler brushes starter kit

אם יש משהו שאני ממש רוצה לנסות ממאק, אילו מברשות האיפור שהמותג ידוע באיכותן הגבוהה. סט קטן שכולל מברשות לאיפור בסיסי. הוא נקרא סטרטר קיט. כלומר, יכול להיות גם למי שמתחיל לבנות קולקציית איפור, או למי שהאיפור אצלו בסיסי או כמשהו קטן להחזיק בתיק, לתיקונים. (לא תשמעו את המילה נסיעות השנה..)

55 ליש”טhttps://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-sparkler-brushes-starter-kit_R03656521/

Frosted Firework- Firewerk It lip kit

סט שכולל שלושה מוצרים, שלדתי הם חלק מגוונים קיימים ולא מהקולקצייה החדשה. עפרון לשפתיים, יפסטיקים וליפגלוס שכולם משתלבים זה עם זה לאיפור מושלם של השפתיים. הקיט מגיע בשתי גוונים: blush ו- berry.

35 ליש”ט

https://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-firewerk-it-lip-kit_R03656516/?previewAttribute=BERRY

Frosted Firework Colour Out Loud holiday vault

EXCLUSIVE TO SELFRIDGES – כולל מס פריטים מכל הקולקצייה: שלושה ליפסטיקים, שלושה ליפגלוסים, שלוש צלליות בודדות והיילייטר- במחיר של 100 ליש”ט.

MAC: Frosted Firework Colour Out Loud holiday vault
https://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-colour-out-loud-holiday-vault_R03656524/

EXTRA DIMENSION SKINFINISH / FROSTED FIREWORK

המוצר המקסים הזה, שלי נראה שגוון הנחושת, הוא יותר ברונזר . שניהם מוגדרים היילייטרים, אבל יותר מכל, השם של המוצר הזה – skinfinish אומר הכל . גימור מושלם של מראה האיפור. הערפול בשמות המוצרים הוא חלק מהמגמה הכללית בעולם האיפור: מוצר יכול לשמש לכמה מטרות ובעיקר, יכול להיות מה שאתם מחליטים שהוא יהיה, שמתאים לכם.. בהנחיות לשימוש במוצר, היצרן מציין: apply to face as desired פשוט למרוח איפה שרוצים..

שני גוונים:

 • Let it glow- הגוון הכסוף המבריק
 • Flaire for the dramatic- גוון ברונז

https://gramho.com/media/2420325261751656103(התמונות מתוך האתר הזה)

27 ליש”ט

https://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-extra-dimension-skinfinish-9g_R03656652/?previewAttribute=Flare%20For%20The%20Dramatic

EXTRA DIMENSION FOIL EYE SHADOW

בסלפריג’ס מציעים 2 צלליות מתוך החמישה. Extra dimension היא סדרה קיימת במאק. חמש הצלליות הן גוונים חדשים במהדורה מוגבלת. חייבת להודות – לא הבנתי אם התמונה של העין המאופרת, היא של הצלליות הבודדות או של הפלאטה.. לצערי, בסלפיריג’ס הנראות של המוצרים טעונה שיפור . ברוב התמונות שם,לא מראים כמעט שום דבר נוסף, מלבד המוצר עצמו. הצללית מתוארת כפיגמנטית מאוד וגימור שימרי-מטאלי.

שני הגוונים המוצעים בסלפרדיג’ס:

 • sparaktacular
 • explosive chemistry

17.50 ליש”טhttps://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-extra-dimension-foil-eyeshadow-13g_R03656650/?previewAttribute=Sparktacular

Frosted Firework Powerpoint dual eye pencil 

עפרון עיניים דו צדדי. שניים מתוך שלושת הגוונים מוצעים באתר:

 • Zenith – Can you chill
 • Gli- הגוון בתמונה

16.5 ליש”טhttps://www.selfridges.com/GB/en/cat/mac-frosted-firework-powerpoint-dual-eye-pencil-1g_R03656651/?previewAttribute=Zenith%20/%20Can%20You%20Chill?

להתראות,

מיכל 17.10.20

אשמח אם תביעו דעתכם ואם מצאתם עניין בתוכן- תירשמו.

I’d like to know what you think: like/don’t like

פוסטים אחרונים שעלו:

Please Subscribe

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: