Introducing -UOMA BEAUTY African-Owned Makeup Brand

The press images of the UOMA Beauty collaboration with "Coming 2 America."
https://uomabeauty.com/pages/coming-2-america UOMA Beauty-New Collection(התמונה באדיבות המותג)

בשנה החולפת התחלתי להתעניין ולכתוב בבלוג, יותר ויותר על אינדי ברנדס. מותגים עצמאיים בשולי התעשייה, שמורדים בתעשייה השמרנית ובמותגים ששייכים לענקיות הקוסמטיקה כמו לוריאל,עם תפיסת יופי חדשה, שונה מהמינסטרים, שמתבטאת באיפור לטווח גוונים רחב, פרמולות מעניינות ומוצרים חדשניים. ההתעניינות שלי היא תוצאה מההתקרבות של אותם מותגים למרכז. כמובן, בעיקר בזכות הרשתות והמדיה החברתית. שמות של מותגים שהחלתי לשמוע יותר ויותר בסרטונים, לראות את המוצרים שלהם שעוררו את סקרנותי ואז לחפש את האתר שלהם, להיכנס ולהתרשם.

השבוע אני מציגה לכם את UOMA BEUTY שהשיקו לאחרונה את Coming 2 America Collection

קולקציית האיפור של UOMA היא בהשראת הסרט “מגלה את אמריקה 2” , שהושק השבוע באמזון פריים, לאחר שהפצתו בקולנוע בשנה שעברה לא יצאה אל הפועל בגלל הקורונה.

UOMA הוא מותג בבעלות שחורה, חלק מהעניין מדוע המותג, השנה במיוחד, הגיע למודעות של קהל הולך וגדל בקהיליית היופי. השנה, בעקבות התנועה של black life matter, היתה קריאה לתמיכה במותגים בבעלות שחורה. ונדמה לי שהקדישו לזה אפילו יום מיוחד לפני כמה חודשים. אם אינני טועה, היה יום שלם באינסטגרם של מודעות תמיכה והצגה של מותגים רבים. אני מניחה ששיתוף הפעולה הגיוני, בין מותג שמבקש לחוגג את המסורת והשורשים השבטיים באפריקה והסרט, שהנושא שלו הוא מלך אפריקאי שמחפש את בנו באמריקה. רוב השחקנים הם אפרו אמריקאים, התאימה למותג שאחת ממטרותיו להעצים את הקהילה השחורה.

המותג הוקם על ידי Sharon Chuter שמוצאה מניגריה והיתה מנהלת בכירה בתעשיית הקוסמטיקה, החליטה לצאת לדרך עצמאית ולהקים מותג שמביא לידי ביטוי את שורשיה. באתר לא מצויין מתי הוקם מותג, שפועל מלונדון ולוס אנג’לס, אני כאמור התחלתי לשמוע עליו בעיקר בשנה החולפת, עם ההשקה של הפאונדשיין שלהם שזכה להצלחה גדולה.

Black Magic Mini Palette- Queen To Be

מיני פלאטה- 9 צלליות עם הגוונים של האביב והקיץ השנה- פסטלים. 4 צלליות מטאליות והשאר הן מאט. הצללית – נפרטטי-היא מטאלית בצבע טורקיז עז, ויש גם צללית ניאון ורודה וצללית שהיא סילבר כסוף מנצנץ.

את הקולקצייה החדשה אפשר אפשר להשיג ב-

אפשר להשיג מוצרים של Uoma Beauty אפשר למצוא גם באתרים הבאים (אבל לא את הקולקצייה החדשה)

  • לוק פנטסטיק- (מאוד זול. יחסית למחירים באתרים האחרים)
  • cult beauty
  • asos
הסרטון באדיבות המותג, מתוף ערוץ היטיוב של UOMA BEAUTY- NEW COLLECTION

הקולקצייה כוללת:

  • פלאטה גדולה עם 10 צלליות
  • שתי מיני פאלטות צלליות
  • שלושה ליפסטיקים
  • פלאטה עם שלושה הילייטרים
  • שני איליינרים

האתר של UOMA Beauty שולח לישראל, מה שאופייני, כך גיליתי בשנה האחרונה, להרבה אינדי ברנדס. כנראה שהרצון להגיע לאולוסייה רחבה, מניעה הרבה עסקים להציע משלוח בינלאומי. זה בולט על רקע מותגים כמו לוריאל, מייבלין, elf- שלא שולחים לישראל.

Black Magic Mini Palette– Good Morning ZAMUNDA

מיני פאלטה, 9 צלליות ששישה מהן- מטאליות. צבעים בוהקים, נועזים שצועקים קיץ. זו פאלטה למטיבי לכת, בהחלט לא לבעלי קיבה רגישה שמחפשים משהו פשוט למרוח במהירות. זו בהחלט יכולה להיות פאלטה ליום יום, תמיד אפשר לעדן את הגוונים או להבליט אותם. פאלטה שהייתי רוצה לנסות, לערער את איזור הנוחות שלי.

inclusivity and diversityהמגמה המרכזית בעולם היופי כיום

רוב המותגים בעצמאים מצהירים על עצמם שהם מאמינים בגיוון והכללה. רובם קמו בגלל שהתעשייה המסורתית התעלמה ועדיין מתעלמת, בראש ובראשונה, מסוגים שונים של גווני עור. אצל רוב המותגים הידועים והחזקים, טווח הגוונים מוגבל וכיוון בעיקר לאוכלוסייה עם עור בהיר עד בינוני בד”כ. כפי שתראו, במייק אפ שלהם, יש 50 גוונים!. רוב המותגים מציגים דוגמניות בהירות עור. אפשר לראות, שמותגים עצמאיים רבים, מציגים את המוצרים שלה על דוגמניות ודוגמנים (זה חלק ממגמת ההכללה של אוכלוסיות נוספות ) בעלי גווני עור שונים מה שמאפשר להתרשם איך האיפור ייראה על כל אחד.

המותג ויגאן ונטול אכזריות.

HYPNOTIC IMPACT HIGH-SHINE LIPSTICK

את הליפסטיק הזה ראיתי בביוטיי ביי, שעורר מייד את סקרנותי, משך את תשומת ליבי, ומאד מדגדג לי לקנות את כל שלושת הגוונים.. בעקבות הליסטיק, נכנסתי לדף של המותג בביוטיי ביי וראיתי שהם מוכרים את הקולקצייה וזו הסיבה המרכזית לפוסט כולו היום. בביוטי ביי, יש רק 2 מהגוונים, בביוטיליש מוכרים את כולם. ליספטיקים של פעם, כך אני מכנה אותם. קרמיים, עם ברק בשלושה גוונים שיתיאמו לכולם, ניוק- אפרסק בהיר, שוקלד עשיר ובריק שהוא בדיוק הגוון שאני אוהבת- חום אדמדם שנראה בדיוק מה שצריך לקיץ. רק ! אך ורק, אם נוכל ללכת בלי מסכות. עד אז, אין שום סיבה מבחינתי , לקנות ליפסטיקים.

מתוך חשבון האינסטגרם של המותג- ליפסטקים קרמיים עם ברק שנראים כמו גלוס למראה טבעי – 80 ש”ח

המחירים של מוצרי המותג אינם זולים, יחסית, כמובן. כדי שתוכל לקבל מושג- פחות או איותר ברמה של קליניקHuda Beauty, Fenty, כמה מהמותגים שעולים לי בראש כרגע. כלומר, לא מדובר בדראג סטור. מה שחשוב לציין- שלא ראיתי עדיין ביקורת על הקולקצייה החדשה, לא ראיתי סרטונים של איפור עם הקולקצייה וכו.

ROYAL HEIR-ITAGE PALETTE

הפלאטה הדומיננטית בקולקצייה הזו, שאני מיועדת למכה משותף רחב, פלאטה עם 12 דוונים, בעיקר סכול, ורוד, על גווניהם השונים. כאמור, אילו הצבעים לקיץ הקרוב ותוכלו לראות בקרוב הרבה פלאטות דומות.

ZAMUNDAN GLOW UP HIGHLIGHTER PALETTE

שלושה הילייטרים, בגוונים שונים, שיכולים להיות היילייטר, ברונר וסומק מבריק ששמים מעל סומק קרמי או מאט. הכל תלוי בגוון העור שלכם ומה שאתם אוהבים. 100 ש”ח בביוטיי ביי

KAJAL EYELINER

עוד בקולקצייה אייליינר בשני גוונים- שחור וסגול. אני לא משתמשת באיילנר בכלל. מאז ומעולם. אף לא הצלחי לשרטט קו ישר, שלא לדבר על cat eye. אז אין לי הרברה ידע בנושא- מה עדיף והאם מדובר במוצר שונה ממה שיש היום, באלפים, בשוק.

https://www.beautybay.com/p/uoma-beauty/kajal-eyeliner/purple-reign/

https://www.beautybay.com/p/uoma-beauty/kajal-eyeliner/purple-reign/

UOMA Beauty- Best Sellers

שני מוצרים, בעיקר המייק אפ, שבזכותם התוודעתי למותג.

SAY WHAT?! FOUNDATION

כיאה למותג שמכריז על הכללה וגיוון, המייק אפ הזה יצא ב- 50 גוונים. קשה מאוד להתחרות בכזה טווח. אם כי המודעות מחלחלת, ומותג שמשק מייקאפ עם טווח קטן של גוונים זוכה למקלחת קרה מצד היוטיוברים. בנוסף לטווח הגוונים, המייק אפ זכה לביקורות נלהבות ברשת, Allure הכתיר אותו כמוצר מצטיין, תעודה מאוד מכובדת בתעשיית היופי. באתר יש מדריך לבחירת הגוון המתאים (כמו בהרבה אתרים היום ,שמציעים כזו אפשרות). זה לא מדע מדוייק, המדריך שלהם יותר מכוון לסדרה שמתוכה אפשר לבחור את הגוון המתאים. כלומר מתוך 50, המדריך מכוון אותך ל5-6 שהם האפשרות הכי טובה. משם, זה יותר ניסוי וטעייה. דרך אגב, אני מעולם לא חשבתי שלקנות מייק אפ בחנות פיזית הוא אפשרות עדיפה. גם שם, האור, יכול להטעות, המראות וכו.

זה מאט פאונדיישן לכיסוי מלא ועמידות גבוהה לשעות ארוכות. יחד עם זאת, שהיצרנית מצהירה, שהוא מכיל רכיבים לחות למנוע יובש שמאפיין מייקאפים כאילו. עוד נמר באתר שמדובר בפורמולה מהפכנית, חדשנית, חלוקה לשישה קטגוריות של גוונים שיתאימו בדיוק לגוון העור של כל אחד. 115 ש”ח.

DOUBLE TAKE CONTOUR STICK

האמת, אני לא בטוחה אם זה היה בסט סלר, מה שבטוח זה מוצר שמייד נמשכתי עליו כשראיתי אותו ב- cult. חשבתי לקנות בבלייק פריידי, אבל בסוף קניתי ברונזר powder. אבל זה בהחלט מוצר שעומד על הפרק. כפי כתבתית , לעור בוכר, מוצרים קרמיים הרבה יור ממיאים מאשר מוצרים באבקה. הם פחות מדגישים קמטים מאשר אבקה שמנקזת לקמטים במהלך היום. הסטיק הזה- מגיעה בשישה דוונים. קצה אחד היילייטר והקצה האחר- ברונזר. בסרטונים שראיתי, זה נראה הרבה פחות מבריק מהתמונה פה. מה שהכי בולט בסטיקים האילו- הקלות ופשטות השימוש. נכון שצריך קצת להתנסות. אבל פשוט מורחים פס ומטשטשים. אם שמתם יותר מידי, אפשר לטשטש עם הפודרה, אבל בתוך זמן קצר לומדים כמה צריך. למייבלין יש סטיק דומה שיצא לפני כמה שנים ועדיין אחד הנמכרים. 130 ש”ח.

פוסטים אחרונים

Blak Friday Beauty Deals
Black Friday 23 beauty deals
Novmber Beauty Sales
NOV' 23 Beauty deals
New From iHerb
Skin Chemists סדרת מוצרים חדשה של המותג הלונדוני YOUTY SERIES כוללת 4 …
Dr. Dennis Gross Skin Care
אחד המותגים הידועים והיוקרתיים בשוק הקוסמטיקה, ותיק מאוד וזכה בהרבה פרסים. אחד …
Social media lettering Free Vector
https://www.freepik.com/free-vector/social-media-lettering_10806586.htm#page=3&query=subscribe&position=23

להתראות,

מיכל 13.3.21

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: