Fall Eyeshadows Palettes-לעינייך בלבד: צלליות לסתיו👀

Banco, Otoño, Parque, Resto, Sentarse, Banco Del Parque
https://pixabay.com/es/photos/banco-oto%C3%B1o-parque-resto-sentarse-560435/

מעבר מקיץ לחורף משמעותו מעבר משמש לשמיים מעוננים אפורים, כהים וכך גם צבעי האופנה והאיפור, מעבר הדרגתי לצבעים כהים עמוקים יותר. כמו עלי השלכת בטבע, כך גם הגוונים בפלטות האיפור: כתום, זהוב, ברונזה וחום. אני חושבת שהצבעים האלו מסמלים גם את צבעי העלים של עצי המייפל שנטועים במסורת של אמריקה (קשת צבעים חורפית אחרת, היא צבעי ברוגנדי יין, סגול שחור וכו). השנה אפשר לראות בפלטות האיפור שכתום הוא צבע דומיננטי: גווני חלודה, rust, copper, וגם גוון של צהוב אחד לפחות. רוב הפלטות היום משלבות מרקמים שונים:צלליות של מאט שימר וממש מטאליות. כללית, זו קשת הצבעים שאני אוהבת, שאני יכולה להשתמש בהם יותר מצבעי פסטל או צבעי הקשת בענן: ירוק אדום כחול. אבל פלטה שיש בה גם גוון אחד או שניים מאלו מאפשרת לצאת מחוץ לאזור הנוחות ולהתנסות. הפוסט הפעם מעט ארוך כי כל כך הרבה פלטות איפור יוצאות כל הזמן, ממש פס ייצור כאן הבאתי שבריר של אחוז ממה שיש בשוק, ולא הזכרתי עוד הרבה מותגים ופלטות מדוברות. ניסיתי להציג אפשרויות שונות של צבעים, פורמולות, מותגים ורמות מחיר שונות.

מאוד, מאוד חשוב להזכיר, שצילום אינו מציאות. לא תמיד אפשר לראות, בד”כ- חייבים להודות- איך המוצר באמת במציאות. במיוחד, תמונות שהמותג עצמו מפרסם, שהן כמובן יחצ”ניות והן אמצעי למכירה בעצם: פוטושופ של אור וצל וריטוש ודוגמניות מושלמות. גם כשרואים ביוטיוב סרטון של קונה רגילה, זה עדיין מצלמה וזה עדיין צבע העור שלה. כל כך הרבה פעמים אני רואה פלטה או ליפסטיק בכמה וכמה תמונות שבכל אחת זה נראה שונה . אבל לנו בפריפריה העולמית של עולם האיפור, שיכולים לקנות רק אוןליין, אין ברירה. אין לנו יכולת לקפוץ לספורה או לulta בסניף הקרוב הביתה ולנסות. אפשר רק לנסות לבדוק בכמה שיותר מקומות, לנסות למצוא תמונות, לקרוא תיאורים של המוצר ובעיקר ניסוי וטעייה.

צבעי הסתיו

tarte-winter wish list collection
פלטה בסיסית עם צבעי הסתיו אבל כבר כזו שמשלבת מאט ושימר ויש בה גם סומק הילייטר חוץ מזה הסט כולל מסקרה ואיליינר להשלמת מראה כולל. 130 ש"ח באתר המותג ששולח לישראל חינם. מומלץ להיכנס לאתר שמציע מגון גדול של מוצרים וסטים שהם מרכיבים במחירים מאוד סבירים.
https://tartecosmetics.com/en_IL/new-arrivals/winter-wish-list-color-collection/1779.html?cgid=new-arrivals&dwvar_1779_color=multi#page=2&start=13

e.l.f-Haute chocolate eyes -spice

  • סדרה של שלוש פלטות, אני בחרתי להראות כאן את spice, שמשלבת חומים כתום,ברונזה. הפלטה זולה מאוד 10$. סדרת הפלטות הזו, מזכירה מאוד פלטות של נטשה דנונה. בעולם האיפור קיים מושג שנקרא dupe- מוצר זול שמחקה מוצר יקר. זו ספציפית מאוד מזכירה את sunsat אם כי זה לא חיקוי מדוייק. אני לא מכירה את איכות הצלליות של המותג. השתמשתי בברונזר,פודרה מייקאפ שלהם והאיכות היתה טובה בהתחשב במחיר. הפלטה עצמה תושק ב3.11 ,אבל לצערי, האתר לא שולח לישראל , אולי יהיה אפשר להשיג בעתיד באמזון.

Beauty Bay באתר אמריקאי הענק, שמוכר רק מותגים שהם נטולי אכזריות, נקיים אורגניים וכו’, יש את המגון הגדול ביותר של פלטות איפור לדעתי. ובכלל של מוצרי איפור וטיפוח שונים, האתר שולח לישראל חינם מסכום נמוך. אני כאן מציגה לכם רק כמה דוגמאות מאוסף הענק של פלטות שיש שם.

Make up revolotionforever flawless fire

מותג פופולארי וזול מאוד. משיק אין סוף פלטות צלליות לעיניים. אפשר להיכנס גם לאתר שלהם, ששולח לישראל ולהתרשם. אינני יודעת אם זו פלטה שיצאה לאחרונה, אבל לדעתי היא ממש משדרת סתיו ואין ספק שהשם קולע אש– כל הקשת כתומה-זהובה-חומה וצללית אחד צהובה שקופצת לעין. פחות מ- 50 ש”ח בביוטי ביי. 18 צלליות קטנות, אבל במגוון גדול של צבעים,ומרקמים גם מאט וגם שימר, מאפשרת ליצור מראה נייטראלי, שקט, של ניוד וגם מראה בולט של כתום או אדום. אני םחות אוהבת פלטות גדולות, גם לוקח המון זמן לסיים פלטה צלליות. בדכ אני מעדיפה פלטה שיש בה הרבה פחות גוונים אבל כמובן שהמחיר הזול הזה מפתה לנסות .

Makeup Revolution - Forever Flawless Fire Eyeshadow Palette

https://www.beautybay.com/p/makeup-revolution/forever-flawless-fire-eyeshadow-palette/

Dose of colors

פלטה קטנה וקומפקטית שאפשר גם לשם בתיק, חוץ מהצלליות יש גם סומק שנראה כגוון שיתאים לרוב גווני העור. יש לי היילייטר של המותג, שאני מאוד אוהבת. הפלטה עולה כ- 60 ש”ח, היא קטנטנה. המותג נחשב לאיכותי ולדעתי לא צריך יותר צבעים. כך שזו פלטה שסימנתי כאופציה לפלטה הבאה שאקנה.

Dose of Colors - Minnie Mouse Eyeshadow And Blush Palette
Dose of colors- minnie mouse
https://www.beautybay.com/p/dose-of-colors/minnie-mouse-eyeshadow-and-blush-palette/

Viseart-petit pro 4

ויזארט הוא מותג מאוד מפורסם באיכות הצלליות שלו ובמחירן היקר מאוד ונחשב לאיפור מקצועי, פלטה רגיל שלו מחירה כ- 80 $. הקישור הוא לביוטיליש שמציע את שתי הפלטות ב- 60$, אם כי בביוטי בי מציעים כל אחת מהן בנפרד ב- 27$. זה מותג שאני ממש רוצה לנסות והפלטה השנייה היא גם הזדמנות לצאת קצת אולי מאזור הנוחות.

Viseart Petit Pro Palette 04 Apricotine & 05 Soleil Bundle product swatch.
https://www.beautylish.com/s/viseart-petit-pro-palette-04-apricotine-05-soleil-bundle

vilot voss-creame brulee

מותג שלא מוזכר הרבה ביוטיוב, אבל הפלטה, שכפי שכבר אפשר להבין משמה, בעלת גוונים של קרם ברולה שמתאימים לסתיו ולכל השנה. נראית לי כפלטה הכי נייטראלית במקבץ הזה.

https://www.beautybay.com/p/violet-voss/fun-sized-eye-shadow-palette-creme-brulee/#&gid=1&pid=5

Milani

Milani - Gilded Palette Noir
פלטה חדשה של מילני, מותג שעדיין לא יצא לי להשתמש בשום דבר מהם.  משלבת הרבה גוונים, דווקא אין כתום אבל יש ירוק חאקי וחום וכחול אחד בולט$ 30  https://www.beautybay.com/p/milani/gilded-palette-noir/

Stila- eye spy gliter&glow liquid eyeshadow set

Stila - Eye Spy Glitter And Glow Liquid Eye Shadow Set
אי אפשר בלי צלליות נוזליות השנה, אלו של סטילה הכי מוזכרות, בהרבה אתרים הסט סולד אאוט. מותג איכותי וותיק. סט נחמד שמשלב שלושה גוונים שנראים מאוד יפים:
https://www.beautybay.com/p/stila/eye-spy-glitter-and-glow-liquid-eye-shadow-set/
קרם, ברונזה זהב. הסט 120 ש"ח (עלות של צללית חת בגודל מלא). לדעתי עסקה טובה, למרות שהם מאוד קטנים, לא צריך יותר ואפשר לנסות כמה גוונים. ממה שראיתי- הצלליות מבריקות ולא מנצנצות, יכולות להתאים ליוםיום ולא רק למסיבות סוף שנה.

Colourpop- California love

אי אפשר לא להזכיר את קולור פופ, אני חושבת כל יבואן שיחליט להביא את המותג לארץ יכבוש את השוק, מותג שמגוון מוצרי איפור וטיפוח כל כך רחב, במחירים מגוחכים, באיכות טובה מאוד. זו לא פלטה ממש חדשה, אבל קולורפופ משיקים כל כך הרבה קולקציות חדשות לבקרים, כך שישן וחדש מאוד יחסי שם. זו מאוד מצאה חן בעיניי כשראיתי אותה וסימנתי כפוטנציאל לקנייה. צבעים חמים זהובים שמתארים את שקיעת השמש בקליפורניה. 18 $ באתר.

ColourPop California Love Summer gold and bronze eyeshadow makeup palette
https://colourpop.com/products/california-love-eyeshadow-palette

ABH-Norvina vol 3

שתי הפלטות: זו והבאה אחריה, הן הפלטות בהמדוברות ברשתות בחודשיים האחרונים. סדרת הנורבינה (שבאנגלית הם מבטאים נרווינה) מאנסטסיה בוורלי הילס, שזו הפלטה השלישית בה. פלטה יקרה- 60 $ יש בה 25! גוונים, כך שיש תמורה לכסף. מניסיון, האיכות של הצלליות טובה. יש המון נשורת כשמורחים אותן, אבל זה רק מראה עד כמה הן פגמינטיות וישרדו שעות ארוכות על העפעף. הקישור הוא לאתר של המותג, ששולח לישראל.

anastasia beverly hills norvina pro pigment eyeshadow palette vol 3 release date makeup beauty
https://www.anastasiabeverlyhills.com/norvina-pro-pigment-palette-vol.-3/ABH01-18404.html#

Nathasa Denona

כאן הבאתי שתי פלטות של המותג המפורסם בצלליות שלו, מטרופוליס היא הפלטה החדשה אחרת המדוברת ביותר, פלטה ענקית, שעולה כמעט 500 ש”ח.. אבל אין ספק שתחזיק מעמד להרבה סתווים, מגוון יפיהפה של גוונים, מרקמים שימר, מאט, גילטרים, ליצרת אין סוף אפשרויות. אם יש צורך להזכיר: אחד המותגים הידועים באיכות המצויינת של הצלליות שלהם.

Natasha Denona Metropolis Palette 1
https://www.cultbeauty.co.uk/natasha-denona-metropolis-palette.html

mini star palette

אז אם בכל זאת רוצים שיהיה לנו נטשה דנונה באוסף, המותג הוציא ,לפני שנה, אני חושבת, סדרה של כמה פלטות בגוונים שונים (קטנות. ממש קטנות, בגודל של שתי קופסאות גפרורים..) ב- 25 $ (שנחשב זול אצל נטשה, אבל כאמור, אפשר לקנות במחיר הזה פלטה ענקית של מייק אפ רבולושיין), אבל זה נטשה דנונה. נשמעה טענה שהאיכות שלה הפלטות הקטנות אינה משתווה לאיכות בפלטות הגדולו, אבל לא כולם מסכימים ויש טוענים שהאיכות דומה. בכל מקרה אני בחרתי את הגוון שלדעתי הוא פלטה יפה לאיפור סתיו מוזהב.

https://www.natashadenona.com/mini_star_palette?bsp=60095

PATMCGRATH-Mothership Midnight sun

את הפלטה שאני הכי הייתי רוצה שמרתי לסוף. המותג הכי מפורסם באיכות הצלליות שלו והכי שערורייתי מבחינת רמת מחירים, אבל רק נמכר יותר ככל הנראה. כבר הזכרתי את הפלטה הזו באחד הפוסטים הקודמים שלי, פלטה שתישאר בווישליסט שלי לנצח, אין סיכוי שאני אוציא כזה מחיר על פריט איפור אחד, אבל תראו איפה יופי…450 ש”ח.

Mothership VI: Midnight Sun
https://www.patmcgrath.com/products/mothership-vi-midnight-sun
  • לקראת החגים האתר מציע סטים שונים, 4 צלליות +2 ליפסטקים ב- 420 ש”ח. אלו הן רמות המחיר שם. השנה המותג השיק לראשונה כמה פלטות של רביעייה. הפלטות יצאו בחודשיים האחרונים לשוק ואחת מהן כבר אי אפשר להשיג. מה שנקרא לסבר לכם את האוזן.. הפלטה הקטנה לבד תעלה 240 ש”ח. כאן בחרתי את זו,שלדעתי, מאפשרת ליצור גם מראה חום וגם מראה יותר שזיף.

אז מה דעתכם? מה אהבתם? יש פלטה שהייתם רוצים לקנות? מה הפלטה שאתם משתמשים כרגע? שתפו וספרו.

לסיום, שלושת החודשים האחרונים של השנה, הם חודשים מאוד אינטנסיביים בעולם היופי. שרשרת החגים הנוצריים שמתחילם בשבוע הבא, דרך בלאק פריידי וקריסמס בשיא מתאפיינים, בין היתר, במתנות שאנשים קונים והרבה איפור למסיבות השנה החדשה. כך שזו התקופה בה חברות הטיפוח והאיפור משחררות הכי הרבה השקות, סטים וקולקציות. אז בארבעת השבועות הבאים, הפוסטים יהיו בעיקר מה האתרים והמותגים השונים מציעים, במטרה שתתרשמו, תסמנו מה מוצא חן בעיניכם ותקנו במבצעים של בלאק פריידי.

להתראות,🚶‍♀️

מיכל 26.10.19

Happy Fall sign

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: