Eyeshadowes Palettes- פאלטות צלליות שיצאו השנה

אני מחפשת פלטת צלליות חדשה . כעת אני משתמשת בסופט גלאם של אנסטסיה בברלי הילס, זה מה שיש לי היום- פלאטה אחת. אותה אחת שעשיתי עליה פוסט לפני כבר למעלה מחצי שנה. זה רק מראה לכם שפלטה לעיניים יכולה להחזיק שנה בשימוש יומיומי ועדיין לא תצליחו לסיים אותה. כך שלא ברור מה עושה כל מי שקונה כל פאלטה שיוצאת. כמובן שמושקות המון פאלטות, כמה שמצאו חן בעיניי, כמה שהפכו למאוד פופלאריות ואחת או שתיים שאולי אקנה.

Violet Voss - Fun Sized Eye Shadow Palette Fruit Sorbet

Violet Voss fun sized fruit sorbet

לא אזור הנוחות שלי. פאלטה סופר צבעונית של ויולט ווס

https://www.beautybay.com/p/violet-voss/fun-sized-eye-shadow-palette-fruit-sorbet/

המומחיות ביוטיוב מלמדות, שפאלטה טובה חייבת לכלול גוון מעבר transztion, גוון היילייטר, כמה צלליות שהן מאט, לפחות שימר אחד ואולי עוד צללית אחת מטאלית. כיום, רוב הפלטות כוללות את המרכיבים האלו.

מ

Morphe -Jaclyn Hill volume 2

מי צריך את כל תתי הגוון האלו

35צלליות!

https://www.morphe.com/collections/eyeshadow-palettes/products/jaclyn-hill-palette-volume-ii

בשנים האחרונות יש טרנד של פאלטות ענקיות 20-30 גוונים שחלקן נראים לי בדיוק אותו הדבר. עבורי, פלאטה של שש עד תשע צלליות מספיקה. כל פלטה מעבר לגודל הזה, לרובנו, לא תהיה שימושית. כאן לא מדובר בחישוב יחס של משקל למחיר. מהסיבה הפשוטה שאיף אחד בעולם לא הצליח לסיים ממש פאלטה, גם אלו הקטנות. 2-3 גרמים של צללית זה המון. המותגים פשוט בונים על זה שהפאלטה תימאס ונקנה חדשה. והם בדכ צודקים. בפלטה שבה אני משתמשת היום, יש גוון שחור שאני לא משתמשת, ויש גוון למרוח מתחת לגבה, שיש גם בפלטה אחרת שהיתה לי והיא היחידה שנותרה שם, כך, שבאמת אפשר להסתפק בפלטה קטנה.

פאלטה של דומיניק קוסמטיקס

לאטה מספר 2- שמה של הפאלטה. מספר אחד הצליחה מאוד, זו פחות.

הקרטיריון העיקרי מבחינתי לבחירת פאלטה היא שימושיות, וזה אומר גוונים נייטראליים. בעור בוגר, במיוחד את העפעפיים – קשה לאפר. העור לא גמיש, מאוד קשה ליצור, למשל, מראה מעושן, או למרוח אייליניר ולכן אני מעדיפה צלליות נייטראליות. יותר לתת מסגרת לעיניים. צלליות צבעוניות אינן אופציה מבחינתי. גם כי אני לא אמנית איפור, צבעים בוהקים וצבעוניים, כמו , ירוק כחול סגול אני פחות אוהבת ובעיקר לא אדע איך להשתמש בהם. ומאותן סיבות בדיוק, בעיקר בגלל שהעור בוגר חשוב להשקיע בצלליות של מותג איכותי ולא באלו מהדראג סטור.

הכי אייקונית

Natasha Danone – BIBA Palette

אחת הפאלטות הכי מפורסמות, יצאה לפני כשנה , שומרת על מעמדה ומשאירה למתחרים אבק. פלאטה נייטראלית שמשלבת גוונים קרים כמו אפור ושחור וגם חומים, כמה צלליות שימריות וכמה מטאליות. פאלטה מושלמת, של מותג שידוע באיכות המעולה של הצלליות שלו. עשיתי פוסט שלם על המותג. יש פאלטות שפחות הצליחו להם, אבל ככלל – כל פאלטה שהם מוציאים, היא הצלחה מיידית. הפלאטה הזו, בגלל קשת הגוונים בה, שמתאימים לכולם, שהם גם לשימוש יומיומי וגם מאפשרים יצירת מראה ללילה, היא הכי מומלצת. למעט עניין קטן. המחיר.

באתרים בחול, הפאלטה עולה קצת יותר מ- 500 ש”ח. בחנות הישראלית של המותג, הפאלטה עולה 700 ש”ח.

כרגע, מלבד אמזון, אני לא מצאתי אף אתר ששולח לישראל את הפאלטה. גם באמזון היא עולה פחות מהאתר הישראלי דרך אגב.

https://www.natashadenona.co.il/biba_palette?bsp=36813

אני מצרפת סרטון של נטאשה דנונה, האדם מאחרי המותג, בו היא מתארת את הפאלטה, את הגוון של אחת מהצלליות וכו. זו פאלטה שקונים לכמה שנים כמובן, במיוחד כפי שתיארתי בהקדמה, אנשים כמוני, חדשנות באיפור עיניים, זה לא משהו שאני צריכה. אבל כמובן המחיר הופך אותה לבלתי אפשרית.

Natasha Denone- mini glam palette

מאחר ולא נוכל להשיג את המקור, אפשר להסתפק בדוגמית ממנו. המותג השיק פאלטות קטנטנות של חמש צלליות בכל אחת מהן במחיר של 25$. קודם כל, חייבת לומר שהן קטנטנות. אבל באמת שלא צריך יותר. כאמור צלליות מספיקות להרבה זמן ובדכ פשוט נמאס מהן ורוצים כבר לנסות משהו אחר. יש ארבעה פלאטות בסדרה הזו: גולד, גלאם אחת שהיא על גוונים סגולים ורודים. אני תמיד נמשכת לניוד.

New Makeup! Natasha Denona Mini Glam Eyeshadow Palette ...
https://beautyvelle.com/2019/12/23/new-makeup-natasha-denona-mini-glam-eyeshadow-palette/

להפתעתי הרבה, לא מצאתי אף אתר ששולח לישראל את המוצרים של המותג, אני לא יודעת אם זה בגלל הקורונה, או שזה כך היה תמיד, כי מעולם לא הזמנתי מוצר שלהם. בכל מקרה- באתר הישראלי הפאלטה עולה 130 ש”ח.

Juviace place- The Nubian Palette

ובמעבר חד, אופציה מאוד זולה. פאלטת צלליות בגוונים חמים ב- 10 דולר באתר של המותג. אני יודעת שהרבה בישראל מכירים ואוהבים את המותג. אני מעולם לא ניסיתי וגם אני לא נמשכת למותג הזה. הפאלטות שלהם ענקיות בדכ מאוד צבעוניות. ממליצה להיכנס לאתר. יש גם מגוון גדול של פאלטות וגם הם בדכ מציעים שתיים שלוש פאלטות במחיר מוזל.

https://www.juviasplace.com/collections/eyeshadow-palettes/products/nubian-eyeshadow-palette

Sigma- Core De Rose

מוצר חדש בקו האיפור של חברת מברשות האיפור הכי ידועה. הפאלטה יצאה החודש אבל יש סביבה כבר הרבה באז. צבעים בהירים, הרבה סגולים כמובן, בכל זאת המילה rose מופיעה בשם, אבל גם משלבת כמה חומים ונייטראליים.

200 ש”ח ב- cloud 10, אתר ששולח לישראל אבל עדיין לא יצא לי להזמין משם.

סט מברשות core de rose collection iconic brush set

סט מברשות שסיגמא השיקה יחד עם הפאלטה. 360 ש”ח לחמש מברשות של סיגמא הוא מחיר טוב. למרות שיש היום המון מתחרים לסיגמא, במחירים מאוד זולים, היא עדיין אחת הטובות ביותר. מברשות שלהם מחזיקות מעמד שנים . הצלחה של הנחת צללית טמונה בראש ובראשונה בשימוש במברשת הנכונה והמתאימה. במיוחד להדיוט המצוי, כמוני.

https://www.cloud10beauty.com/collections/whats-new/products/sigma-beauty-cor-de-rosa-collection-iconic-brush-set

Loreal -Paradise

פאלטת הצלליות, מתוך הקולקצייה פארדייז, שיצאה בקיץ שעבר למיטב זכרוני. 40 ש”ח ב- iherb כך שזו אופציה טובה.

L'Oral Paris Paradise Enchanted Scented Eyeshadow Palette - 0.25 fl oz - image 3 of 6

Viseart-Spritz Edit Eyeshadow 

זו הפאלטה שאני שוקלת לקנות. היא עונה על רוב הקריטריונים גוונים נייטראליים ושניים שלושה גוונים לא חומים.. במיוחד הגוון spritz שעל שמו קרוייה כל הפאלטה. (נראה כתום בסוואצ’ בתמונה. כמובן שזו תמונת יחצנות ואי אפשר לדעת עד שמנסים). אבל גוון אחד שיוצא מאזור הנוחות שלי, מספיק עבורי. יש כמה זהובים, שימרים, ברונז, כמה מאט. למרות שיש בה 12 צלליות, זו פאלטה קטנה. והכי חשוב של מותג שמפורסם באיכות ובפיגמנטיות של הצלליות שלו. המותג ידוע ככזה שמיועד לאמני איפור מקצועיים. אני מאוד רוצה לנסות פאלטה שלהם. מגוון הפאלטות שהם מציעים הוא ענק. זה מותג שנחשב יקר, אבל יש גם אופציות לפאלטות קטנטנות במחירים סבירים שאפשר לקנות ולהינות ממותג באיכות ברמה גבוהה, כי באמת לא צריך יותר.

ILIA-The Neceassary eyeshadow palette Warm Nude

מותג יחסית צעיר מאוד, לא מצאתי באתר מתי הוא הוקם, אני חושבת שרק בשנה האחרונה התחלתי לשמוע שמזכירים אותו. אבל מזכירים אותו הרבה. המייסדת היא קנדית צעירה והמותג שלה שייך לקטגוריית- clean beauty.

הפלטה הזו יצאה בשני גוונים, ה- warm nude, ו האחרת שמה cold nude שהיא בגוונים סגולים. אין צורך לומר שה- warm מאוד מצאה חן בעיניי. הפאלטה לא זולה – 40 $. האתר שולח לישראל וכדי לבקר בו. ש להם כמה מוצרים מאוד מעניינים.

Colourpop – Bare necessities

השם אומר הכל, צלליות נייטראליות, ניוד, bare מה שרצו, אבל בעיקר הן חיוניות. זו אופציה שאני בהחלט שוקלת. אומנם כתבתי בהקדמה שאני תמיד מעדיפה פאלטת קטנות, אבל זו יכולה להיות היוצא מן הכלל. הפאלטה עולה 36 דולר, קולורפופ ידועים מאוד במחירים זולים באיכות טובה מאוד. והגוונים,חלקם, הם בדיוק מה שאני תמיד מחפשת (אבל- אין ספק שלפחות עשרה מהם יהיו מיותרים לחלוטין).

Bare Necessities neutral 30 pan eyeshadow palette
pophttps://colourpop.com/products/bare-necessities-neutral-eyeshadow-palette

Scott Barnes- SNATURAL N°1 – EYESHADOW PALETTE

סקוט בארנס הוא אחד המאפרים הידועים והמפורסמים היום, מאפר את כל הסלברטאים של הוליווד. ככה כתוב באתר שלו. עוד מציינים שם, הוא שהוא זה שעומד מאחורי המראה הברונזי השזוף של ג’י-לו, שהפך למראה של השנים האחרונות. בכל מקרה, לא שמעתי הרבה על קו האיפור שלו. השנה יצאה פאלטת סמקים שהוזכרה מאוד ברשת, הפאלטה הזו – פחות. בכל מקרה, עיני היא מאוד יפה. פאלטה יקרה- כמעט 300 ש”ח. היא גם גדולה ויש בה גוונים שאני מניחה שעלי ייעלמו לחלוטין, אבל יש בה הרבה צלליות שנראות מאוד מעניינות. באתר מספרים שבבסיסה זו פאלטה נייטראלית שסקוט רצה להעלות שלב, להוסיף צלליות שגם יתאימו לכל צבעי העור וגם יהפכו את הגוונים הנייטראליים השגרתיים, למיוחדים.

https://row.feelunique.com/p/Scott-Barnes-Snatural-No1-Palette

להתראות,

איפור פנים מלא (למעט הצלליות) שעשיתי עם מוצרים של catrice

מיכל 13.6.20

1 מחשבה על “Eyeshadowes Palettes- פאלטות צלליות שיצאו השנה”

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: