Dior New Collection Fall 2021-BIRDS OF A FEATHER

https://www.crfashionbook.com/beauty/a37144377/dior-beauty-birds-of-a-feather/

בחודשיים האחרונים הבנתי שגם בתעשיית היופי יש עונת מלפפונים. היו השקות חדשות, כמובן. אבל הרוב היה משעמם במקרה הטוב ומאוד לא ברור מדוע בכלל יצא לשוק- במקרה הפחות טוב. הדוגמא הכי בולטת היא ההשקה החודש של צלליות לעיניים של Hourglass, חמש צלליות ב- 160 $. טום פורד מוכר רביעיית צלליות ב- 90 $ ותמיד נחשב בעיניי להכי יקר. המון יוטיובריות העלו את הנושא של המחיר השערוריתי ולכך שאין לו שום הצדקה.

הדוגמא הנוספת היא מ- Urban Decay שהוציאו פלאטת מיני של Naked 3, פלאטה שהיתה לי במקרה. לפני חמש שנים בערך. בזמנו זה היה להיט. אבל היום, את מי זה מעניין. למה להוציא גרסת מיני של 5 גוונים נייטראלים חומים וורודים ב- 35 $, כשיה היום בשוק כל כך הרבה גרסאות גם דומות וגם הרבה יותר מוצלחות. האירוניה היא, שהפלאטה המקורית נמכרת, בד”כ היא באגף הסיילים, במחיר זול יותר מהמיני שעכשיו יצאה.

אז לא מצאתי בשבועות האחרונים, מוצרים חדשים להעלות בפוסט.אבל, בחודש האחרון החלו מותגים רבים לשחרר הצצות חטף.. sneak pick לקולקציות האיפור והטיפוח שלהם לתקופת החגים הנוצריים. לי תמיד נראה שזוהי העונה המרכזית של תעשיית היופי. שהם שומרים את התחמושת העיקרית שלהם לתקופה הזו, של קדחת קניות לחגים. בינתיים מדובר בתמונות בלבד. המוצרים ינחתו בחנויות בערך מספטמבר. זו אסטרטגיה שיווקית מובנת. להראות לקהל הלקוחות מה עומד לצאת, כי אנשים רבים מתכננים איזה מתנות לקנות בעונת החגים שזה אחד מהמאפיינים הדומיננטים בה.

הפוסט הזה הוא על קולקציית הסתיו של דיור, שעומדת לצאת, אם כי להפתעתי, עדיין לא נמכרת בחנויות (כך שאין לי מחירים או היכן זה יימכר למי שרוצה לקנות מישראל). עד לפני עשר שנים, כשלא ידעתי עדיין הרבה על יוטיוב, קניות באינטרנט וקניתי את כל האיפור שלי בחנויות בארץ, קניתי רק מותגים כמו דיור, לנקום, גרלן וכו. אבל בעשור האחרון, אני לא חושבת שקניתי איזה שהוא מוצר של אחד המותגים האילו. גיליתי כל כך הרבה מותגים שבארץ, לא מוכרים בכלל לקהל הרחב. אבל דיור, תמיד נשאר המותג היוקרתי שאני מאוד אוהבת והקולקציות שלו מושכות את תשומת ליבי.

הקולקציה יצאה במהדורה מוגבלת וכוללת:

 • שתי פלאטות עם חמש צלליות לעיניים
 • שני סמקים
 • שלוש עפרונות ליפטיקים
 • שלוש לאקים
 • שני גוונים חדשים של ליפסטים בסדרה אולטרה רוג’
 • שני גוונים חדשים של ליקוויד ליפסטיק בסדרה אולטרה ליקוויד ליפסטיק

5 COULEURS COUTURE – LIMITED EDITION

Early Bird 659

Night Bird 459

Peter Philips הוא המנהל הקראטיבי של דיור, לדבריו הוא שאב השראה מצבעי ציפורים יוצאות דופן. באחד מהמגזינים אוןליין שעוסקים בתעשיית היופי, קראתי, שדיור ביקשה להשיק קולקצייה שמשלבת גוונים פיגמנטיים ונועזים יחד גם גוונים נייטראליים לטובת אילו שמעדיפים פחות צבע ומראה יותר טבעי. ואין ספק שזה בולט בקוקלצייה כשכל מוצר היוצג על ידי גוון אחד דומיננטי כמו הפלאטה עם הגוונים הירוק והכחול הדומיננטיים, כשהפלאטה האחרת, יש גווני בז’ חום שממתנים את הבורגנדי.

כל התמונות הם תמונות יחצניות. אין צורך לומר שהרבה פעמים, הגוונים שונים מאוד ממה שנקבל אם נקנה את הפלאטה ונראה את המצאות בחיים. זאת ועוד, הגוונים נראים שונה על גווני עור שונים. לא מצאתי סרטוני ביקורת של יוטיובריות שקנו וניסיו כבר את המוצרים. מתברר שהקולקציה עדיין לא הגיעה לנקודות מכירה.

מצאתי סרטון תדמית של שמציג את הגוונים של שתי הפלאטות. זה נראה מרהיב. במיוחד של הפלאטה גם גווני הירוק/טורקיז. אם תכנסו לסרטון תראו שאחד הגוונים הוא אפור . בכל מקרה- הם נראים מאוד יפים. בשתי הפלאטות יש גוונים שימריים, מבריקים, בגווני סתיו .

ROUGE BLUSH – LIMITED EDITION

 • 462 Coral Flight
 • 468 Nude Glide


כפי שבולט מאוד לעין, הוא הקוהרנטיות של כל הקולקציה. לכל אחת מהפלאטות מתאים,אחד משארההמוצרים בקולקציה: הסומק, שפתון או הלאק.

Dior Diorshow 24H Stylo Waterproof Fall 2021 (limited edition)

 • 496 Iridescent Bronze
 • 796 Iridescent Taupe
 • 836 Pearly Platine

Dior Vernis Fall 2021 nail polish (limited edition)

חייבת להודות שבתור מישהי שלא מורחתלאק, מאוד התלהבתי מהגוונים האילו שמאוד עשו לי חשק להתחיל למרוח. באתר של דיור מראים גוון אחד על אחת הדוגמניות- שנדמה לי’ זה הגוון בבקבוק הקיצוני שמאלי,811 חום אדמדם . אין ספק שהגוונים נראים מאוד מיוחדים והולמים את גווני הסתיו הכהים והעשירים.

Dior Rouge Dior Ultra Rouge Lipstick Fall 2021 (limited edition)

http://teamwps.ru/kosmetika/osenniaia-kollekciia-makiiaja-dior-birds-of-a-feather-makeup-collection-fall-2021.html

הקישור הוא לאתר הנוסף (לאתר הרשמי של דיור) ממנו שאבתי הרבה מהאניפורמציה לפוסט הזה. מגזין אונליין רוסי בשם Woman Team

Dior Rouge Dior Ultra Liquid Lipstick Fall 2021 (limited edition)

אני עם הליפסטיק של דיור..

כמו בהרבה אתרים היום, גם באתר יש אפשרות וירטואלית לנסות חלק ממוצרי האיפור עם המצלמה. לא הכל נראה מוצלח. אבל הליפסטיק – 363 בגוון בורגונדי, ממש אהבתי. הלוואי שהייתי יודעת למרוח בצורה כזו מושלמת את הליפסטיק..

להתראות,

מיכל, 31.7.2021

פוסטים אחרונים שעלו

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: