Bronzers- מדריך ידידותי למשתמש

עד לפני שנתיים שלוש, ברונזר נתפס בעיניי כמוצר למתקדמים. לא רק בעיני. הרבה לא מבינים ממש למה הוא נועד ובעיקר, איך משתמשים בו ומעדיפים להימנע מלכתחילה להתעסק עם זה. אבל זה מוצר שנמצא בשוק כבר כמעט עשור והפך להיות שלב הכרחי בכל מראה איפור, ופשוט התחלתי להתנסות. וכך, לא רק שברונזר הפך להיות חלק בלתי נפרד מהאיפור היומיומי שלי, אלא גם הפך למוצר האיפור שאני הכי אוהבת. ברונזר משנה לחלוטין את המראה הסופי של המייק אפ. הוא שובר את החד מיממדיות שמתקבלת אחרי שמורחים פאונדיישן: בכך שהוא “משזף” חלקים מסויימים הוא מבליט אותם.

2019 היתה השנה של הברונזרים, 2020.. טוב, מסיבות מובנות היא שנה שתזכר מסיבות אחרות. ברונזר, שפירוש המילה בצרפתית דרך אגב, היא שיזוף וזה בדיוק התפקיד שלו. מאחר ולמדנו שזה לא כל כך בריא להפקיר את עור הפנים לשמש, המציאו את הברוזר כדי לחקות את התוצאה בצורה מלאכותית. ולא מפסיקים להשיק אותם.

הברונזר הכי מבוקש והכי מדובר היום במדיה

Gucci- Beauty eclat soleil Bronzing powder

ברונזר של ג’וצי שיצא החודש וכל היוטיובריות מהללות ומשבחות. הוא מגיע בכמה גוונים. נמכר בספורה ובאתר של ג’וצי, שלא שולחים לישראל.

https://www.sephora.com/product/gucci-gucci-poudre-de-beaute-eclat-soleil-bronzing-powder-P459503?om_mmc=aff-linkshare-redirect-QFGLnEolOWg&c3ch=Linkshare&c3nid=QFGLnEolOWg&affid=QFGLnEolOWg-XubsaP90kbyb_wTao1Fg7A&ranEAID=QFGLnEolOWg&ranMID=2417&ranSiteID=QFGLnEolOWg-XubsaP90kbyb_wTao1Fg7A&ranLinkID=15-1&browserdefault=true

אני חושבת שאי ההבנה והחשש נובעים מהבלבול בין ברונזר לקונטור. הבלבול גובר שמספרים לנו שאפשר להשתמש באותו מוצר לשתי הפעולות. וכמו כל עולם האיפור היום, מגוון המוצרים, התכשירים והמרקמים שיש בכל קטגוריה, מבלבל מאוד ומקשה להבין הרבה פעמים, למה מוצר זה או אחר בכלל משמש. כך שבפוסט הזה אני מרגישה שנכנסתי לשדה מוקשים. המטרה להבהיר מה עושים עם ברונזר ולגרום לכם לנסות להוסיף אותו לשגרת האיפור בכמה שפחות הסברים שיסבכו עוד יותר.

How-to Apply Bronzer - The Classic 3 Method

הכלל הפשוט הכי בסיסי למרוח ברונזר:

https://www.temptalia.com/how-to-apply-bronzer/#:~:text=be%20used%20to%20define%20and%20accentuate%20certain%20features%20by%20creating

לצייר את הספרה 3. מהצדעיים עד אמצע הלחי וחזרה לקו הלסת

קונטור נועד לפיסול הפנים. הצללה. פעולה שצריכה להיות יותר מדוייקת, דורשת התנסות ואימון. לשים ברונזר, לעומת זאת, ממש קל והשינוי כל כך משמעותי, שחייבים לנסות. בקצרה: ברונזר משמש חיקוי, תחליף, לשיזוף הפנים מהשמש. אחרי מריחה רק של המייק אפ הפנים נראות כמו מסיכה. מראה קר. לכן לשים ברונזר נקרא לחמם את הפנים. ברונזר על הלחיים צדעיים, גשר באף. היכן שהשמש מכה באופן טבעי, משזפת חלקים מסויימים בפנים יותר מחלקים אחרים. ובכך שוברים את החד ממדיות. יש הברונזרים עם שימר וכך אפשר להוסיף ברק וזוהר לעור, כאמור, לנסות לחקות את מראה הפנים כאילו חזרנו מחופשה באיביזה. sun kissed תיאור שתראו על הרבה ברונזרים.

באיזה שלב מורחים את הברונזר: ברונזר אבקה מורחים מעל למייק אפ והפודרה, אם אתם נוהגים לקבע את הפאונדיישן. מתחת לסומק והיילייטר. המריחה של הברונזר היא יותר רחבה, ומכסה חלקים יותר גדולים של הפנים. הסומק והיילייטר מצריכים מריחה יותר מדוייקת והאזור עליו מורחים אותם הוא צר יותר מגבולות הברונזר.

ברונזר שהוא לא אבקה, ברונזר נוזלי, אני מערבבת במייק אפ (פאונדיישן) שדרך אגב, אפשר ככה גם לשפר את הגוון של המייק אפ שיתאים יותר לגוון העור. אבל בעיקר כדי שהמייק אפ יקבל ברק וכך גם הפיזור של הברונזר טוב יותר. שני ברונזרים בהם אני משתמשת ומאוד ממליצה לנסות:

Catrice – Bouncy Bronzer Caribbinn Vibes– קניתי את הברונזר לפני חודשיים בערך, בסניף של שופרסל be, הוא לא נמכר באתר. נדמה לי שהיו שני גוונים. הוא עלה 20 ש”ח בערך וכפי שאפשר לראות, כבר כמעט הגעתי לתחתית המיכל. אני מצטערת שלא קניתי את שני הגוונים. הברק שהוא מוסיף למייק אפ, נפלא. צריך לאהוב את זה. אני מקבעת עם פודרה כדי להרגיע קצת את המבריקות כי יש לי עור שומני, אבל זה נראה שהעור חי ומלא ברק ולא דהוי. העור נראה כמו במהלך אימון כושר, מראה שהרבה חברות איפור מנסות להשיג בהרבה מוצרים.

Chanticaille- Radiance Gel Bronzer– הזכרתי את המותג הצרפתי היוקרתי הזה המון פעמים. אני חושבת שזה המותג האהוב עלי היום. אבל, המוצרים שלו מאוד יקרים, אני חושבת שלהוציא יותר מ- 300 ש”ח על פודרה, או פלטה של 4 צלליות, לא מוצדק. אז אני קונה מידי פעם מוצר שלהם. האיכות שלהם יוצאת דופן. את הג’יל ברונזר הזה קניתי בבלייק פריידי. אני משתמשת בו באותה צורה כמו הברונזר הקודם, מערבבת עם המייק אפ. ניסיתי בהתחלה למרוח אותו כמו ברונזר אבקה, כלומר באזורים מסויימים, אבל לא הצלחתי, בזבזתי כמות גדולה שהייתי צריכה לעבוד קשה כדי לטשטש. לכן הדרך הכיטובה לנצל את המוצר היתה פשוט לערבב עם המייק אפ. התוצאה באמת יוצאת דופן. העור נראה זוהר וחלק, המייק אפ עמיד יותר לאורך היום ואני באמת נראית כאילו הייתי בים.

איזה גוון לבחור: שאלת השאלות. יש כל כך הרבה מוצרים כך שיש הרבה תשובות. לבחור מאט או שימר, איזה פורמולה. יש הנחיות כלליות: לעור בהיר לבחור ברונזר שכהה בדרגה אחת מהגוון העור. לעור מגיום מומלץ להשתמש בגוון וורדרד, לעור כהה להשתמש בברוזרים אדומים או כתומים. האמת, אני הרבה פעמים מעדיפה לבחור ברונזר שלא צריך לבחור גוון. במיוחד כשקונים באון ליין וקשה מאוד להחזיר.

למראה טבעי, אני מעדיפה למצוא ברונזר שהגוון שלו ייבנה בשלבים. כלומר שלא נקבל מכת צבע שתראה כאילו מרחנו בוץ על הפנים במריחה הראשונה, אלא למרוח שכבה ואחרי זו עוד שכבה עד לקבלת הגוון הרצוי. חלק גדול הוא פרקטיקה וניסיון.

L’oreal- Back to Bronze

ברונזר פופלארי של לוריאל, מאט, אמור להיראות טבעי ועדין. 40 ש”ח בערך. נמכר בהרבה אתרים. וגם בסופרפארם, כך שאין בעייה להשיג אותו. מה שטוב שהוא מגיע בגוון אחד, לא צריך לשבור את הראש, הוא זול וזה מוצר טוב להתחיל להתנסות.

https://www.feelunique.com/p/LOreal-Paris-Back-To-Bronze-Bronzing-Powder-9g

היוקרתי:

Charlotte Tilbury- Airbrush Bronzer

הברונזר שייך לסדרת ה- Airbrush שהתחילה עם מייק אפ, פודרה ועכשיו הברונזר. כפי שאתם מבינים מהשם, הרעיון שהמוצר אמור להיות כל כך עדין, כאילו הרוח איפרה אותנו. כמו הפודרה, גם הברונזר שיצא לפני חודשיים בערך, הוא הצלחה מסחררת. הוא מגיע בארבעה גוונים מבהיר עד כהה מאוד. הביקורת היחידה שהיתה שגוון הבהיר בהיר אפילו לאנשים שהעור שלהם בהיר מאוד. בכל מקרה, זה לא הפריע לכל יוטיובר לקנות המוצר ולהצהיר על אהבתם. אני מצרפת קישור גם לאתר של המותג, ששולח לישראל. אבל יותר כדי שתתרשמו המוצרים המיוחדים, לאיפור ברמה מאוד גבוהה. לא משתלם לקנות שם עלויות המשלוח מאוד גבוהות.

Charlotte Tilbury Airbrush Bronzer Medium
https://www.cultbeauty.co.uk/charlotte-tilbury-airbrush-bronzer.html?variant_id=27413

הכי ידוע ומומלץ

physician formula- Butter bronzer

הברונזר הכי ותיק, ברשימה הזו, יצא לפני שלוש שנים בערך ושומר על מעמדו, הישג ראוי לציון על רקע שוק רווי בברונזרים שלא מפסיקים לצאת. זה הברונזר היחיד ברשימה שבוודאות אני מתכוונת לקנות. בכמה פעמים שעשיתי קנייה באתר שהוא נמכר(לוקפנטסטיק) לא היה במלאי הגוון שאני רוצה, הגוון bronzer שלפי המחקר שעשיתי, הכי יתאים לי. יש 8 גוונים באתר של המותג, באייהרב מוצעים רק גוונים.

https://il.iherb.com/pr/Physicians-Formula-Butter-Bronzer-Sunkissed-Bronzer-0-38-oz-11-g/82826

המותג הוא דראגסטור, כך שמחירו זול 50 ש”ח ב- iherb ונחשב לאחד הברונזרים הכי טובים שיצאו. הפורמולה המיוחדת שילוב של קרם ואבקה, מאפשרת להיספג כמו חמאה בעור ולהיראות כאילו חזרנו מחופשה באי טרופי. בכל רשימה או סרטון בנושא ברונזרים הברונזר הזה מוזכר כהכי מומלץ. מוצר הדגל של המותג, שהוא מבוסס על רכיבים אורגנים וטבעיים שלא יזיקו לעור.

https://www.pinterest.com/pin/327073991686583534/#:~:text=Art%C3%ADculo%20de%20temptalia.com

COVER FX – Monochromatic Bronzer Duo

סדרה שיצאה בקיץ שעבר וזכתה להצלחה מסחררת. בסדרה היו גם דואו של סמקים והיילייטרים. השתמשתי בכמה מוצרים שלהם שהיו ממש טובים. זה מותג היי אנד, הדואו הזה עולה 30$. הדואו הזה יש שני ברונזרים מאט ושימר. אפשר להשתמש בכל אחד בנפרד, אפשר להניח אחד על השני. יש שני גוונים, הגוון הזה נקרא sunkissed bronze וגוון נוסף שהוא כהה יותר. האתר שולח לישראל, מעל 50$ המשלוח חינם. זו חברה ירוקה claen beauty, היצע המוצרים שלהם מצומצם, כדאי להתרשם, יש להם מוצרים טובים.

https://www.coverfx.com/products/monochromatic-bronzer-duo

https://www.feelunique.com/p/Cover-FX-Duo-Bronzer-145g cover fx bronzer duo in sunkissed bronze

זה שנראה לי מעניין:

RMS- Buriti Bronzer

ברונזר שיצא לפני כמה חודשים שסביב המותג שלו יש הרבה באזז. חברה ירוקה, נטולת אכזריות שהאיפור משלב רכיבים של טיפוח ומוזכרת הרבה ברשתות. bruiti הוא שמן הוא אחד המרכיבים בנוסף לחמאת שיאה כך שהרונזר מוסיף לחות לעור. הוא מגיע בגוון אוניברסאלי אחד שאמור להתאים לכל גווני העור. 30$.

https://www.feelunique.com/p/RMS-Beauty-Buriti-Bronzer-56g

אולי יעניין אותך גם:

Sigma- Roxsrat F27 Iconic Bronze brush

חצי מההצלחה כשמתאפרים היא להשתמש במברשות מתאימות. יש הרבה מברשות כמובן, הבאתי את זו של סיגמא מותג שהמומחיות שלו היא מברשות איפור והמחירים סבירים.

Roxstar F27 Iconic Bronze™ Brush
https://www.sigmabeauty.com/roxstar-f27-iconic-bronzetm.html מברשת לברונזר של sigma

הברונזר בו אני משתמשת כיום

Catrice- Sun&Glow

ברונזר שקניתי לפני חודשיים שלושה, בתקופה שלא ברור מה קורה עם משלוחים וגם עד שאני אחליט איזה ברונזר לקנות. קניתי את הברונזר בחנות של שופרסל be, הוא לא נמכר באתר. זה ברונזר שמתאים בול למתחילים, לדעתי. הוא עדין, נבנה בכמה שכבות, יש לו קצת שימר וברק, עלה 20 ש”ח ואני עדיין משתמשת בו כי עדיין לא החלטתי איזה ברונזר לקנות אבל בעיקר כי הוא לא רע בכלל.

להתראות,

מיכל 14.8.20

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: