Best Mascara- מסקרה לקצת דרמה

Amazon.com: Black Volumizing Smudge Proof Mascara:Elizabeth Mott ...
התמונה מתוך אמזון של מסקרה ששמה it’s so Big

כמו תמיד, כל פעם שאני נגמר לי מוצר אני עושה תחקיר מה קורה בשוק, מה מומלץ, מה יצא חדש וכו’. אז איזו מסקרה כדאי לקנות? הרשימה מורכבת מהמלצות של יוטיוברים ורשימות ממגזיני יופי ברשת, אילו מסקרות הכי מומלצות מתוך אילו שיצאו השנה, אבל בעיקר, דווקא על אילו שיצאו בשנים האחרות. כי לדעתי, מסקרה, בדומה לפריימר או פודרה, פחות נתונה להשפעות של טרנד אופנתי זה או אחר. אנחנו רוצים שהמסקרה תיתן נפח, עמידות, אורך לריסים ושלא תתחיל להתפורר במהלך היום. יש סוגים שונים של מסקרות: אחת מבטיחה להאריך, האחרת ריסים של בובה, וזו שמבטיחה את הכל ואת זו, אני תמיד מחפשת.

בחרתי את אילו שהוזכרו הכי הרבה. מה שמאוד בולט בקטגורית איפור זו- נוכחות מאוד חזקה ודומיננטית למותגי דראגסטור. מסקרות של חברות כמו לוריאל (כמובן), מייבלין, אסנס cover girl ועוד, שמחירן זול והן אלו ששולטות ביד רמה בשוק המסקרות. כך אני מתרשמת. זה ראוי מאוד לציון כי מגוון המסקרות הוא ענק. כשלכל מותג יש כמה וכמה סדרות של מסקרות. ובכלל, מסקרה הוא מוצר שהרוב מרגישים נוח להשתמש, לא צריך לבחור גוון, לחשוב איזה סוג עור יש לנו וכו’. פשוט מורחים על הריסים והאפקט על הפנים הוא מיידי .

Milk Makeup KUSH High Volume Mascara

Milk Make up- Kush high volume

https://www.amazon.com/Milk-Makeup-KUSH-High-Mascara/dp/B07CHXMZN9

כפי שהשם מרמז- הדגש במסקרה הזו הוא נפח. כך עולה גם התמונות ריסים צפופים ומודגשים. אחת המסקרות המומלצות, מוזכרת על ידי הרבה משפיענים. יצאה לפני שנתיים, וזכתה להצלחה רבה ועדיין נמכרת היטב. מותג ויגן, שיש לו כמה וכמה מוצרים מעניינים, ידוע בחדשנות שלו, פריימר של המותג עשה הרבה רעש לפני כמה שנים. מצאתי רק באמזון, 35$.

חשוב להזכיר:

  • שמסקרה חייבים להחליף כל מספר חודשים. ההמלצה בין בין 3-6 חודשים. מסקרה מתייבשת מהר, הופכת לגושים ומתפוררת. וכמובן, הכי חשוב! בעיקר בגלל שמדובר במוצר שנוגע בעיניים, יש להיזהר מזיהום.
  • כדאי לחכות דקה במריחה בין שכבה לשכבה. תראו שהמסקרה נראית הרבה יותר טוב וכל שכבה מחזקת את הקודמת.
  • פריימר לריסים מומלץ מרוח לפני, כדי להאריך את עמידות המסקרה.
  • אם רוצים שהמסקרה תעשה את תפקידה והיא להדגיש ריסים, צריך להשתמש אך ורק במסקרה שחורה. תשמרו את אילו הצבעוניות, לריסים התחתונים.

חזרתי למרוח מסקרה רק בשנתיים האחרונות. עד אז נמנעתי רוב הזמן, בגלל עצלות. מסקרה חייבים להסיר היטב בסוף היום עם תכשיר ייעודי. אבל לפני שנתיים, כשהתחילו למכור באתר של שופרסל איפור, מסקרות במחיר של פחות מעשרים ש”ח, התחלתי שוב למרוח ומאז אין יום שני לא שמה מסקרה. אין ספק- מסקרה מוסיפה/ משלימה/ מעצימה – כל מילה שתבחרו- את מראה העיניים ואת מראה האיפור בכלל. עם מסקרה העיניים פתאום מתעוררות. אני נראית חיה. הצלליות קודם כל בולטות ובד”כ נראות הרבה יותר טוב. המסקרה נותנת מסגרת, תוחמת. לא בכדי היא מוצר האיפור הכי נפוץ, לדעתי.

Anastasia Beverly Hills Lash Brag Volumizing Mascara 3

Anastasia Beverly Hills- Lash Brag Mascara

https://www.cultbeauty.co.uk/anastasia-beverly-hills-lash-brag-volumizing-mascara.html

המסקרה יצאה לפני שנה בערך ויצא לי לקנות אותה במקרה כשהיא יצאה. בבלייק פריידי בשנה שעברה קניתי כמה דברים בקאלט הבריטי והוספתי את המסקרה לעגלה. בעיקר בגלל המותג- אנסטסיה בוורלי הילס.

באותה התקופה גם קיבלתי את פלטת הצלליות המפורסמת של אנסטסיה-סופט גלאם -שמאוד אהבתי. אז אולי תחת ההשפעה הזו, קניתי את המסקרה. בכל מקרה לא התאכזבתי. מסקרה טובה מאוד. כבר אחרי שכבה אחת, רואים את ההבדל. מעניקה נפח וצבע חזק לריסים, עמידה. בעיקר נפח, פחות אורך או ריסים של קורי עכביש. אזל אני תמיד מעדיפה נפח על ריסים ארוכים.

-cult מציעים שני גדלים של המסקרה .

טרוול סייז וגודל מלא. בנוסף על הורדת המעמ בקופה, יש הנחה נוספת של 15% על כל קנייה. המסקרה בגודל מלא תעלה כ- 20 לישט.

מאחר ואני מקפידה להחליף מסקרה כל כמה חודשים, יצא לי לנסות כמה וכמה מסקרות שכולן היו של Catrice. מכל ארבעה או חמישה שניסיתי, רק אחת בלטה בצורה משמעותית. כל השאר לא היו טובות. אני לא זוכרת איזה היו, כי יש באתר מגוון של די הרבה מסקרות של catrice, אני זוכרת רק את זו שהיתה מעולה ואותה קניתי פעמיים שלוש. ובגלל שהיא היתה כל כך טובה, ניסיתי מסקרות נוספות של המותג. כאמור- פחות בהצלחה.

מסקרה לפיסול ריסים

Catrice- מסקרה לפיסול הריסים

https://www.shufersal.co.il/online/he/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-/%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%9D/%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%A8/%D7%9E%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%9C-%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D/p/P_4251232227369

מסקרה מצויינת, שנמכרת באתר האוליין של שופרסל ב- 17 ש”ח. היא מאריכה, ומעניקה נפח לריסים, אבל- אני לא מדברת על ריסים של בובה. אני מדברת על ריסים יפים שעדיין נראים טבעי . והכי חשובה- היא לא נמרחת. גם ההסרה של המסקרה היתה נעימה ומהירה יחסית. בהחלט מומלצת. כאמור יש באתר מגוון של מסקרות מקטריס- 17 ליתר דיוק. מתוך אילו שאני ניסיתי, כולן היו אכזבה לעומת זו. בחודשיים שלושה האחרונים השתמשתי בזו שנקראת סמוקי (ואני כבר מחליפה אותה במקרה אחרת שהזמנתי ואתאר בהמשך). היא פשוט לא מוצלחת. רואים שמרחתי מסקרה אומנם, כי כמה מהמסקרות האחרות אפילו אי אפשר היה להבחין בהבדל, אבל מעבר לזה-אין שום נפח או הארכה והיא נמרחה.

שתי המסקרות הכי מומלצות

שתי מסקרות מאוד ידועות ונחשבות לבין הטובות ביותר. הן מוזכרות בהרבה מאוד סרטונים ורשימות של אתרי היופי השנים. אחת היא של לוריאל- שכולנו מכירים והאחרת היא של Too Faced.

Too Faced- Bettre than Sex Mscara

מותג אמריקאי, מאוד פופלארי אבל בארץ פחות מכירים. לא רק שהוא אינו נמכר בארץ, אלא שגם קשה להשיג אותו. רוב האתרים ששולחים לישראל ומחזיקים את המותג, לא שולחים ספציפית את המותג הזה לישראל. זה לא המותג היחיד, לפעמים אפשר למצוא מוצר שאתר מסוים לא שולח, באתר אחר. את Too Faced אף אתר לא שולח, ככל הידוע לי.

אין ספק שצריך אומץ לתת שם כזה פרובקטיבי למוצר וחייבים היו לגבות בהוכחות בשטח. והצליח להם. באתר של המותג מופיעה הכותרת המסקרה הכי נמכרת באמריקה, במגזין allure מספרים לנו שהמסקרה הזו נמכרת כל 7.5 שניות ושהיא נבחרה לבחירת הצרכנים כמה פעמים. בהתחשב בכך שהמסקרה יצאה לפני חמש שש שנים והיא עדיין נחשבת למסקרה הכי נמכרת, מספיק לשכנע אתכם? בכל מקרה, לנו פה, קשה להשיג אותה. ובכלל את המוצרים של Too Faced . מאמזון אפשר. אבל לא ברור כל כך מה קורה עם משלוח באמזון או מחו”ל בכלל כיום.

דרך אגב, בעיקבות ההצלחה של המסקרה ,הוציאו גם פריימר עם אותו שם. אותו כן ניסיתי, אבל לא התלהבתי. ל- Too Faced יש סדרה אחרת של מוצרים Born This Way שכוללת פאונדשיין, קונסילר ופודרה (אולי יש עוד). את המייק אפ לא יצא לי לנסות, אבל שני המוצרים האחרים היו מעולים.

https://www.lookfantastic.com/too-faced-better-than-sex-mascara/10949847.html

L’OREAL- Lash Paradise

בקטגורית הדראג סטור המסקרה הזו נמצאת בראש הרשימה מאז שהיא הושקה לפני שנתיים בערך, ולדעתי עדיין משאירה למתחרים אבק. יש כמה גרסאות שלה, עמידה/לא עמידה למים, כמה צבעים, עולה 12 דולר בערך.

יש מוצרים שמייד עולים לראש כשחושבים על קטגוריה מסויימת. יש מותגים שידועים במוצר מסויים, שהיה מאוד מוצלח והופך להיות מוצר הדגל שלהם. אז כאני חושבת על Too Faced המסקרה הקודמת ברשימה, מייד עולה לי לראש.

במקרה של לוריאל, אילו מסקרות שלה. מאז שיצאה לפני שנתיים, המסקרה הזו paradise, בפרט. אין רשימה/סרטון בנושא מהם המוצרים בכי טובים מהדראגסטור, או איזו מסקרה הכי טובה, שהמסקרה של לוריאל, לא מופיעה. וכאמור, לא רק מוזכרת אלא בד”כ ממוקמת במקום הראשון. 40 שח ב- iherb

L'Oreal, Voluminous Lash Paradise, 200 Blackest Black, 0.28 fl oz (8.5 ml)
https://il.iherb.com/pr/L-Oreal-Voluminous-Lash-Paradise-200-Blackest-Black-0-28-fl-oz-8-5-ml/91896

Cover Girl- Exhibtionist

מסקרה נוספת ששיכת למותג אמריקאי לא פחות ידוע בחו”ל מלוריאל או Too Faced שהוזכרו למעלה, אבל אני פחות מכירה או יותר מדוייק לומר, פחות התעניינתי עד כה. לא זכור לי מוצר כלשהו של cover girl ששבלט בשנים האחרונות. המותג הזה נמכר בעיקר ברשתות הדארגסטור באמריקה: וולמארט אלטה וולגרין. הוא לא נמכר בכלל באתרים שאני קונה לכן זה גם לא מותג שנתקלתי בו בשיטוטים שלי באתרים האילו. אבל זהו מותג בינלאומי חזק מאוד במכירות בעולם . וספציפית המסקרה הזו, הוזכרה בהרבה מאוד סרטונים. 9$ באמזון.

Covergirl Exhibitionist מסקרה, שחור מאוד
https://www.amazon.com/Covergirl-Exhibitionist-Very-Black-Ounce/dp/B07J4VG6JX

האופציה היקרה

PAT McGRATG- Dark Star Mascara

אם לא שמעתם על PT (בקיצור), אני פה כדי לסתום לכם חור ענק בהשכלת האיפור שלכם. המותג הידוע בעיקר בפלאטות של צלליות לעיניים. יחד עם נטאשה דנונה, שתי הנשים האלו (פאט מקגראת הוא שמה של מייסדת המותג) שולטות בשוק הצלליות, לא יודעת אם מבחינת אחוזי המכירות, אלא בעיקר סביב הבאז וההייפ שיש סביב כל פלטה חדשה שלהן שיוצאת לשוק. כתבתי לפני חודש בערך על הפלאטה האחרונה Divine Ross 2 ש – PT השיקה באותה עת. באמת שאי אפשר לפעמים להאמין על קונסנסוס כזה גורף. לא היה סרטון יו טיוב אחד, שלא הוזכרה הפלאטה וההתרגשות והציפייה עוד לפני שהיא בכלל הושקה.. ומדובר בפלאטה שעולה 450 ש”ח!

מכל מקום, לפני שנה בערך, השיקו שם בפעם הראשונה, מסקרה שזכתה לאהדה ולביקורת חיובית. ומתברר שגם המסקרה שיצאה לאחרונה, נחשבת טובה. טובה מאוד לפי הביקורות. מאחר והמומחיות שלהם שם היא במוצרים לעיניים- לא חושבת שאוכל אי פעם לשלם מחיר כזה על צלליות (על קרמים- בקלות) – הייתי רוצה לנסות לפחות את המסקרה. עד כמה שידוע לי, המוצרים של PT נמכרים רק באתר שלה , כלומר עבור מי שרוצה להזמין מישראל. קצת קשה להגיע לספורה בינתיים.

המסקרה לא יקרה 100 ש”ח, האתר שולח לישראל, אבל עלות המשלוח 65 ש”ח. מעל – 500 ש”ח המשלוח חינם.

DARK STAR MASCARA
https://www.patmcgrath.com/collections/mascara/products/dark-star-mascara

ללכת על בטוח

!benefit- they’re real

המסקרה האחרונה היא המסקרה היא הכי וותיקה, ברשימה הזו, בכל אופן. ראיתי שהיא יצאה ב-2010 והיא עדיין נמכרת ועדיין מוזכרת ברשימות על מסקרות מומלצות. אהה בנפיט… עבורי, זו פינת נוסטלגיה קטנה. בנפיט היה המותג הראשון שקניתי באינטרנט וקניתי כמה וכמה מהמוצרים שלהם. האמת חייבת להיאמר שני לא זוכרת אם גם את המסקרה הזו. לבנפיט יש כמה וכמה מוצרים שהפכו למוצרי דגל: בעיקר מוצרים לגבות וגם המסקרה הזו. השם של המסקרה “הם אמיתיים!” כלומר, כך יראו הריסים אחרי שמורחים את המסקרה : כאילו שמתם ריסים מלאכותיים.

המסקרה נמכרת בהרבה אתרים, 100 ש”ח.

https://www.lookfantastic.com/benefit-they-re-real-lengthening-mascara-black/10552547.html
Legendary GIF | Mascara lashes, Lashes, For lash

Legedary Lashes הוא שם של אחת המסקרות של שרלוט טילברי שלא הזכרתי. ויש כמובן עוד הרבה

להתראות, מיכל 31.7.20

please subscribe

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: