Affordable Makeup You Should Know About

במסגרת סיכומי סוף השנה, הפוסט הפעם הוא על מוצרים שלא מזכירים הרבה, אבל הם מצויינים זולים והכי חשוב- אפשר להשיג אותם. כמה מהם אני ניסיתי השנה, במקרה. לא יודעת אם כולם יצאו השנה דווקא, בואו נאמר- בשנים האחרונות. כולם עדיין נמכרים, אינדיקציה טובה בדכ לכך שהם טובים. לא תמיד כמובן.

במקרה גם יצא שמדובר איפור בסיסי, ליום ליום’ שישמש אתכם היטב ולכן לדעתי, כדאי לכם להכיר .

L’Oréal Paris- Age Perfect Moisturizing Setting Powder

https://makeupstore.co.il/product/650901/

סדרת האיפור לפנים complexion של לוראל יצאה מיטב זכרוני בסוף 2020וקיבלה המון ביקורות טובות. במיוחד צויין שהיא מתאימה לעור בוגר ובעיקר דיברו, על הסרום פאונדיישן, בקולקצייה. והזכרתי את זה כבר באחד הפוסטים בעבר. אחד המייקאפים הכי טובים שהיה לי, היה ה- true match האייקוני של לוראל, הגרסה המקורית שהפסיקו לייצר אותו, אבל יש גרסאות חדשות, שלא ניסיתי. מאוד רציתי לנסות את הפאונדיישן בקולקצייה הזו. רק שלא הצלחתי למצוא באף אתר ששולח לישראל.

לאחרונה, גיליתי אתר פולני שנקרא makeup store, שיש לו שילוח בינלאומי ומחזיק הרבה מאד מותגים, במחירים שקשה להתחרות בהם. בדומה מאוד לאתר הפולני ליידי מייקאפ. הסרום פאונדיישן נמכר שם אבל רק ב- 4 גוונים ואם אחד מהם הוא הגוון שמתאם לכם- אני הייתי מנסה. אבל מצאתי את הפודרה הזו. פודרה מקבעת שמתוארת כסרום פודרה ומוגדרת Moisturizing Setting Powder. שני קריטריונים מאוד משמעותיים באיפור לעור בוגר- סרום ולחות. באתר יש רק שני גוונים- מדיום וכהה. הגוון שבתמונה מוגדר- בהיר עד מדיום.

50 ש”ח, 9 גרם. אני רוצה לציין שספציפית על הפודרה לא שמעתי. במסגרת התחקיר לפוסט חיפשתי ביוטיוב. ראיצי הרבה מאוד סרטונים על הקולקצייה, שכולם היללו את הפאונדיישן, אבל לא מצאתי שום איזכור לפודרה הזו. מאוד יכול להיות שהיא לא הופתה בארה”ב אלא רק באירופה. בכל מקרה, מוצרי הפנים של לוראל בדכ”כ טובים והייתי מנסה את הפודרה הזו. אם הייתי יודעת עליה. כפי שתראו מייד – קניתי פודרות אחרות השנה.

זה המקום להזכיר שוב את הקונסילר של לוראל’ מסדרת infallible, משופרסך be ונדהמתי גם מהאיכות ובעיקר מכך שלמרות שמדובר בכיסוי מלא, שבדכ לא מחמיא לאיזור מתחת לעיניים בעור בוגר, הקונסילר נראה ממש טוב (ורגע של בלשנות- פירוש המילה חסין מטעויות). והצליח להם. לצערי, טווח הגוונים באתר, מצומצם והגוון שבחרתי בכלל לא התאים. הוא בהיר מידי. אני בהחלט מתכוונת למצוא גוון יותר מוצלח ולנסות.

Catrice – NUDE ILLUSION – LOOSE POWDER TRANSPARENT MATT

https://www.ladymakeup.com/shop/catrice_nude_illusion_loose_powder_transparent_matt.html

בשנה שעברה קניתי את הפודרה של kosas שכולם דיברו עליה ונחשבה לאחת הטובות ביותר בקטגוריה של powder בשנת 21. והיא אכן היתה מעולה. והיתה כל כך fine, הטקסטורה היתה כל כך דקיקה, שלקח לי כמעט שנה לגמור את כל הכמות. אבל התזמון היה באוקטובר, ואני חיכיתי לבלאק פריידי לקנות פודרות שרציתי, אז קניתי לבינתיים, בשופרסל be את הפודרה של קטריס.

אני מאוד אוהבת את קטריס, כמו elf, שאני כל כך מצרה על כך שלא מגיע לישראל וקשה להשיג אותו מחו”ל. מותגים כל כך זולים באיכות מאוד גבוהה. ולי יש עור בוגר. את קטריס יחסית מוכרים בכמה אתרים בארץ. אבל כמעט ולא מחדשים את המלאי ורוב הקוקלציות של קטריס נולדות וחולפות, אנחנו לא זוכים בכלל לראות. והפודרה הזו, כבר לא נמכרת באתר. יכול להיות מאוד שתמצאו באחד הסניפים.

אז אם צריך להגיד- פודרה נהדרת. זו פודרה בתפזורת loose, כלומר היא מתאימה לקיבוע האיפור. הגוון נראה לבן, אבל הוא שקוף על העור. נדמה לי שזה הגוון היחיד שיש. 20 ש”ח לפודרה עדינה שנבלעת בעור, לא מייבשת, עמידות גבוהה וכל הטוב הזה ב- 20 ש”ח ל- 11 גרם. ואל תחשבו שאני מנסה לענות אתכם עם מציאה שאי אפשר למצוא. כי מצאתי גם אותה באתר הפולני , הפעם בליידי מייקאפ הידוע.

20 ש”ח, פודרה מקבעת

ואם אתם צריכים שכנוע נוסף, אני אפילו משתמשת בה לקבע את הקונסילר מתחת לעיניים. בשנתיים האחרונות (כן, שנתיים. והכמות לא נגמרה. זרקתי אותה כי נראה לי כבר שפג התוקף) השתמשתי בפודרה של פאט מקגראת. אחד המותגים היקרים שיש בשוק. כי האזור מתחת לעיניים עדין מאוד. בטח בעור בוגר. כן, הפודרה של קטריס עד כדי כך טובה.

NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

https://makeupstore.co.il/product/129293/

תיכף חוזרים לפודרות, אבל בינתיים אתנחתא קלה עם NYX. מבלי לשים לב קניתי במהלך השנה, שלושה מוצרים של ניקס. עיפרון השפתיים היה הראשון. וקניתי אותה רק כדי להגיע לסכום שמזכה במשלוח חינם ב- cult. ואני ממש מצטערת שלא קניתי יותר גוונים. אז הוא עלה בסביבות 18 ש”ח, מצאתי אותו באתר הפולני שהזכרתי בפסקה הראשונה – 10 ש”ח ב- 30 גוונים.

זה עיפרון עם חידוד, מה שאני מעדיפה, כי רק עם עפרונות כאלה אפשר לדייק בשרטוט התוחם. הוא קרמי, הגוון פיגמנטי במידה – כלומר רואיםאוו ויחד עם זאת הוא מתמזג יפה עם הליפסטיק. והכי חשוב לא שורט את השפתיים, ולא דוהה אחרי רבע שעה.

תוחם שפתיים NYX ב – 10 ש”ח מומלץ! לקנות בכל הגוונים

מוצר נוסף שקניתי מ- nyx היה המרשמלו פריימר. שהיה סביר.

NYX Professional- Makeup HD Finishing Powder

את הפודרה קניתי בבלאק פריידי השנה ב- cult וגם במקרה, כדי להשלים את הסל. להינות ממשלוח חינם בלי לחרוג מהפטור ממעמ. היתה הנחה של 30% ב- cult בבלאק פריידי השנה, כך שהפודרה עלתה כ- 30 ש”ח. פודרה היא אחד המוצרים הכי שימושיים בשגרת האיפור שלי והיא מתכלה מהר. ספציפית, על הפודרה הזן, גם שמעתי הרבה ביקורות טובות.

כמו העיפרון לשפתיים, הפודרה הפתיעה אותי מאוד . היא מגיעה בשלושה גוונים, אבל חלקם אזלו מהמלאי ברוב האתרים. אני בחרתי את הגוון – בננה. מין קרם צהבהב, עדין. ששמתי לב, מניסיון, שהוא בדכ מתאים לגוון העור שלי. ב- cult יש במלאי רק גוון אחד- שקוף. אבל את הגוון בננה, מצאתי גם בספורה uk וגם,בתגלית החדשה שלי- באתר הפולני.

זו פודרה מסיימת – finishing, נועדה לשלב האחרון בשגרת האיפור, לאחר שמרחם את כל הנוזלים והאבקות לוקחים מברשת פודרה גדולה, פלאפי (לא יודעת מה התרגום לעברית) ומורחים בתנועות עגולות וגדולות את הפודרה. היא בבת אחת, מאחדת את כל הגוונים של היילייטר והסומק והברונזר, מטשטשת את כל הקווים החדים והזוויות של הנחת האיפור למראה חלק וזורם.

בשניהם המחיר די דומה. אני מצרפת קישור לאתר של ספורה uk. כי עשיתי קניית ניסיון בבלאק פריידי השנה. החבילה הגיעה במהירות ללא בעיות.

.https://www.google.com/search?q=NYX+Professional Makeup+HD+Finishing+Powder&sourceid=chrome&ie=UTF

פודרה מעולה לפיניש

שתי הפודרות זו של קטריס וזו של nyx עלו לי יחד 50 ש”ח. הפודרה של שרלוט טילברי שקניתי בשנה שעברה עלתה לי 40$. פי שלוש. ויש בה פחות כמות. נכון שהיא מעולה. אבל גם שתי הפודרות האילו יודעות לתת לה פייט טוב.

Jouer – BLOOM, BRONZE & GLOW BRONZER + HIGHLIGHTER DUO

https://www.beautybay.com/p/jouer-cosmetics/bloom-bronze-and-glow-bronzer-highlighter-duo/sungaze/

לפעמים הנחות גדולות מידי נראות חשודות. אני רציתי לרנות את הדואו סטיק הזה בבלאק פריידי.JOUER הוא מותג ותיק. אבל הוא לא טרנדי או קול. כמעט לא מדברים עליו. הוא שמרני, ולכן נחשב מתאים לעור בוגר ואנחנו אוכלוסיה לא קולית. העולם שייך לצעירים. אני זוכרת שהתלבטתי איזה גוון לבחור. יש שלושה כפי שאתם רואים, הצלחתי למצוא ביוטיוב אולי שני סרטונים ולא הצלחתי להחליט מה הגוון המתאים לי. בסופו של דבר לא קניתי את הסטיק. אבל השבוע ראיתי השבוע שהוא נמכר ב- 40% הנחה במקום 100 ש”ח המחיר ירד ל- 60 ש”ח.

https://www.jouercosmetics.com/products/bloom-bronze-glow-bronzer-highlighter-duo?variant=40461188726961

אני לא יודעת אם זה בגלל שהמוצר לא טוב או שהוא פחות נמכר בגלל שלא הרבה ידעים עליו וצריך לזכור, שביוטי ביי יש מבצעי מכירות עומק, מאוד אגרסיביים. אני מחפשת לקנות סטיק ברונזר כבר מזמן. בגלל פונרציונליות של השימוש- פשוט משרטים שני קו מתחת לעצמות הלחיים ומטשטשים ובגלל הפורמולה- קרם תמיד טוב ועדיף על אבקה לעור בוגר.

Viseart – PETIT PRO PARIS ÉTOILE

פלאטה קטנטנה, אבל גדולה באפשרויות של Viseart, שיצאה בחגים של השנה שעברה וקניתי אותה. היא עדיין נמכרת. פלאטות הצלליות של ויזראט, נחשבות לבין האיכותיות ביותר בשוק. ואני שנים רציתי לנסות. זו פלאטה של גוונים קרים- אפור, כסוף, פלאם, ורוד שמפניה, וצללית אחת בגוון teal, גוונים שהופכים אותה לפלאטה מושלמת לחורף. טומנת בחובה הרבה אפשרויות למראה מעושן דרמטי ורך. צלליות רכות, נמרחות היטב על העפעף – וון הקרם הבהיר, מושלם כפרימר- בסיס וגוון אחיד של העפעף.

אני השתמשתי בעיקר בשילוב של גווני האפרפרים והשזיפ ורוד. העזתי רק פעם להשתמש בצללית בגוון האפור-כחול שהוא עז ובולט מאוד. זו הצללית היחידה שהיא פחות שימושית מבחינתי. חוץ מזה – פלאטה מאוד מומלצת.

85 ש”ח בביוטי ביי

https://www.beautybay.com/p/viseart/petit-pro-paris-etoile-eyeshadow-palette/

דרך אגב, ראיתי שהם השיקו גרסא נוספת מהסדרה: FRANCISCO ÉTOILE PETIT PRO PALETT הפעם פלאטה בגוונים חמים של ירוק, חומים וכתומים.

להתראות, מיכל 24.12.22

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: