שפן ניסיונות

הפוסט האחרון בכל חודש יהיה מדור של חוות דעת -מוצרים שהתנסיתי בהם לפחות במהלך החודש האחרון או יותר. לא תמיד המוצרים יהיו חדשים, חלקם כאלו שאני גיליתי לאחרונה, או כאלו שהחלטתי לקנות אחרי תקופה שנקראתי ושמעתי המלצות רבות על המוצר. בעיקרון, יש מעט מאוד מוצרים שאני קונה מחדש (בפוסט הראשון שפירסמתי כתבתי על המוצרים שאני קונה , אבל הם היוצאים מן הכלל). מאחר וכל רגע נתון יוצאים מוצרים חדשים, אני אוהבת לנסות ולמצוא חדשים . יחד עם זאת, ההמלצות נותרות בעינן.

בפוסט הזה בחרתי להציג לכם שלושה מוצרים, שניים שינו משמעותית, מבחינתי, את האיפור שלי והשלישי כבר תראו בהמשך. בשנים האחרונות שטף את עולם האיפור צונאמי של מוצרי הארה (אילומינציה): הייליטרים ,שימרים -בכל מיני מרקמים: אבקות, נוזליים, קרמיים. מודה שרק לפני כשנה התחלתי להתנסות בטרנד הזה(ההילייטר הראשון שניסיתי שכבר סיפרתי עליו בפוסט הראשון שלי מרי-לו של the balm שממולץ מאוד גם היום ), ומאז אני סאקרית של כל מה שזוהר, מנצנץ , מאיר. אישית- אני מקווה שהטרנד הזה לא יחלוף , ובנוסף כל המוצרים שיצאו לשוק רק בשנה שנתיים האחרונות, מה יעשו איתם? יקח לפחות כמה שנים רק לסיים את מה שיש בשוק עכשיו. בחרתי לספר לכם על שניים גם כי הבטחתי שכל פוסט שלי יהיה קצר ותמציתי וגם כי שאני חושבת שמייצגים את הטרנד,מדגימים סוגים שונים של אילומנציה ומאפשרים להתנסות אחד יקר ואחד זול , כל אחד לפי החלטתו.

( glow amour Loreal (glow bossting drops

המוצר הזה מצאתי באחד המגזינים שאני קוראת ברשת בחיפוש אחרי מוצרים שאני לא מכירה, לחצתי על הלינק הגעתי לאמזון לחצתי על “קנה” וכעבור שבוע המוצר נחת אצלי , ומה אגיד לכם- מצויין… זה מגיע בבקבוק קטן עם טפטפת. הנוזל סמיך, אז הטפטפת לא כל כך יעילה אז פה קצת צריך לאלתר להוציא את החומר. אני שמה כמה טיפות על הלחיים, ואז שמה את המייק אפ ומערבבת הכל יחד והתוצאה נהדרת הנוזל מרגיש כמו אבקה של משי על העור.לא צריך יותר מכמה טיפות – ממש כמה השם טיפות זוהרות שנותנות בוסט לעור. בשנים האחרונות, מאז התחילו להשתמש בברונזרים, מודה, לא כל כך הבנתי למה הוא משמש. הטיפות האלו הן ברונזר מושלם, למרות שאפשר להתייחס אליו כמו אל היילייטר. עור הפנים נראה כמו אחרי שיזוף קל, sun kissed נשיקה של שמש- מקסים, לא? קורן ומאיר כמו זריקת מרץ לעור חיוור . 10 $ באמזון.

https://www.amazon.com/LOreal-Paris-Makeup-Match-Boosting/dp/B074PQ6XDN/ref=sr_1_3_a_it?ie=UTF8&qid=1548790659&sr=8-3&keywords=glow%2Bamour%2Bloreal&th=1

HourGlass-sheer glow trio

אני אקדיש פוסט נפרד בהמשך למותג הזה. אחת מחברות האיפור המפורסמות והמוכרות ביותר בעולם כיום. חברת פריומם (high end) , מוצריה יקרים ואיכותיים מאוד. כל מוצר שהיא משיקה, הופך להיט היסטרי ברשת ואוזל מהמלאי מייד. סדרת הסמקים וההילטרים שלה כבשו את השוק ורק כדי לסבר את האוזן , פלטה של סמקים והיילטרים – שמחירה 80 $,לא טעות 300 ש”ח – היא אחד ממוצרי האיפור הנמכרים ביום בשנה האחרונה.

הפלטה שאני קניתי :קונטור, סומק והילטר שאפשר למרוח פשוט עם האצבעות. כפי שאפשר לראות בתמונה בה מרחתי אותם על היד , הצבעים פשוט נפלאים, המוצר קרמי מטשטשים בקלות ויוצרים מראה כל כך טבעי וזוהר כמעט בלי מאמץ, כל אחת יכולה לעשות. הפלטה לא זולה כ- 60$ . יש היום המון פלטות דומות בבפחות מחצי מחיר. אבל מעט מאוד שוות לה באיכות ובעמידות. העור נראה חי ומבריק שעות ארוכות ביום. אני קניתי את המוצר ב- strawberry ששם הוא הופיע ומייד נעלם, וכשהתחלתי לחפש גיליתי שבכל האתרים, שאני מכירה, הוא אזל מהמלאי. ב- cult beauty , (יש קישור) מצויין שהוא חוזר בקרוב .Hourglass Illume Sheer Colour Trio

 https://www.cultbeauty.co.uk/hourglass-illume-sheer-colour-trio.html

lenor – כדוריות בושם

המוצר האחרון לא קשור לענף כמו שאומרים. אבל מה’כפת לי, זה הבלוג שלי.. 😊 זה משהו שנסיתי, אז הוא מתאים למדור. לא הכרתי בכלל את המוצר הזה, הזמנתי אותו בטעות במשלוח משופרסל. מרכך כביסה בצורת כדוריות ששופכים ישירות על הבגדים בתוך התוף. המיכל קטן 180 גרם ונגמר מהר מאוד אם משתמשים יותר ממכסה אחד לכל כביסה. לדעתי זה מספיק. הריח נעים מאוד, נשאר על הבד לאורך זמן. 22 ש”ח באתר של שופרסל.

להתראות

מיכל🚶‍♀️

2.2.19

 

1 מחשבה על “שפן ניסיונות”

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: