קרם דה לה קרם – My Daily Skin Care שגרת טיפוח יומית- חלק א

Facial skincare round concept Free Vector
http://snip.ly/hf8p#http://www.freepik.com/

שגרת טיפוח דורשת משמעת, זמן, הקפדה ובאופן כללי לא להתעצל. אבל זו לא הסיבה מדוע הרבה מתעייפים ולא ממשיכים לאורך הזמן, לדעתי הבעייה היא שהתוצאות לא נראות לעיין בטווח המיידי ואם לא מקפידים לאורך זמן, התוצאות גם יגיעו בטווח נרחוק. מייק אפ או סומק, מייד אפשר לראות האם זה יפה או האם זה מתאים . קרם לחות , סרום- אפשר רק להרגיש איך זה משפיע על העור, בעיקר אם זה מייבש או תורם לחות, אבל השכר לעמלנו הוא רק בטווח הארוך ברובו. אין קרם שבאמת ימחק קמטים, אבל לא מדובר בשקר החן והבל היופי, לי פחות חשוב להיראות ציערה, חשוב לי לראות טוב: הקפדה על שגרת טיפוח ימית תגרום לעור להיות לחות, לברק וזוהר ואין לי ספק שאפשר לראות הבדל בין עור פנים שהקפידו לטפח לאורך זמן לבין עור שלא.

חובה לפני שמתחילים:

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית לניקוי פנים עמוק וגם לאיבחון העור

לשתות הרבה מים

להשתמש במסנן קרינה

להפסיק לעשן! ולא רק בגלל שהעור הופך צהוב וזה גורם לקמטים.

תעשיית הטיפוח מגלגלת מיליארדים, יש עשרות אלפי מוצרי טיפוח וזו לא היתה משימה פשוטה לבחור רק כמה מוצרים. בחרתי רק חברות שאני מכירה, מוצרים שהשתמשתי, במחירים נוחים( השתדלתי לתת כמה אופציות של מחיר) באתרים שאנימכירה וקונה כל הזמן ובמיוחד השתדלתי למצוא מוצרים עם כמות גדולה יחסית למחיר. בחרתי מוצרים בסיסיים וכמות מינימלית של תכשירים כדי שהתהליך יהיה יחסית מהיר מידי יום . אנחנו שומעים המון מושגים: רטינול, חומצה הילוארנית וכו וכו. למי שרק מתחיל עדיף להימנע מחומרים מרוכזים או פעילים מידי . צריך להרגיל את העור כדי שלא תיווצר תגובה לא טובה.

אני לא קוסמטיקאית הכל מבוסס על ניסיון אישי. המוצרים הם של חברות ידועות, אבל אם למישהו יש עור רגיש כמובן שכדאי לבדוק יותר לעומק. אני בכל מקרה ממליצה להיכנס לאתרים ולשוטט. למצוא מוצרים שאולי מדברים אליכם יותר, מתאימים יותר לצרכים שלכם. בסטרוברי יש קרוב ל-10000 מוצרים. פה הבאתי טיפה באוקיינוס האדיר של מוצרי טיפוח.

בוקר: mornig skin care

נדמה לי שלפי התורה של הקוסמטיקה הדרום קוראנית הולכים מהקל אל הכבד. מתכשירים נוזליים שנספגים מהר ועד לקרמים הסמיכים יותר. אני בכל אופן נוהגת כך שנים. זה גם נשמע הגיוני.

סבון פנים cleanser / exfoliating

ראשית, אפשר להשתמש בוקר וערב באותו תכשיר. יש ממליצים בערב להשתמש בתכשירים יותר חזקים כי כל היום העור היה עם איפור וספג את כל הזיהום שיש בחוץ אז יש יותר מה לנקות. ובבוקר רק לשטוף את הפנים עם תכשיר קליל. כל שבשנים האחרונות אני משלבת בין cleansers f כמו זה של דר. דניס גרוס לבין exfolating ה שפירושו קילוף עדין, בעיקר אלו שהמרקם שלהם הוא גרגרי או אבקתי שהופכת במגע עם המים למשחה שמקציפה .

Neutrogena ultra gentle daily cleanser

סבון מקציף עדין של ניטרוג’ינה. תשומת ליבכם לכמות הענקית 350 מי”ל ב- 40 ש”ח. מציאה. גם בשימוש יומיומי של בוקר וערב יחזיק מעמד לפחות שנה. בכלל ב- iherb יש המון מוצרים זולים וטובים.

Neutrogena, עדין במיוחד, מנקה יום יומי, נוסחא מוקצפת, 12 fl oz (354 מ״ל)
https://il.iherb.com/pr/Neutrogena-Ultra-Gentle-Daily-Cleanser-Foaming-Formula-12-fl-oz-354-ml/85698

Dr. Dennis Gross -All-in-one cleanser with toner

טונר וקלינסר של dr Dennis Gross מותג שהכרתי בשנה האחרונה ואני משתמשת מאז בכל פעם במוצר אחר שלהם. חברת טיפוח מפורסמת ואיכותית, טווח מחירים בינוני -גבוה . מדובר בכמות של כמעט 500 מי”ל ב- 230 ש”ח זה מחיר מצויין למוצר טוב שאפשר להשתמש פעמיים ביום ויחזיק מעמד לפחות בשנה בשימוש תכוף ויומיומי.

https://www.strawberrynet.com/he-il/dr-dennis-gross-drx-all-in-one-cleanser-with-toner-480ml-16oz/220605/#

RODIN – Facial cleansing powser

זה התכשיר בו אני משתמשת עכשיו ובין המוצרים הבודדים שקניתי פעם שנייה. אני כל כך אוהבת להשתמש בו. זה פשוט נותן לי הרגשה שבאמת שטפתי את הפנים . זה סוג של exfoliater – גרגרים שבמגע עם המים הופכים למשחה מקציפה, מעט מחוספסת שמנקה וגם מסירה תאים מתים והכי חשוב- העור נשאר רך ולא מיובש. כ- 200 ש”ח ל- 40 גרם. למרות שמדובר בבקבוקון קטן, צריך בסה”כ כמה גרגרים הכל פעם.

Facial Cleansing Powder, , large
https://www.spacenk.com/uk/en_GB/skincare/cleansers/cleanser/facial-cleansing-powder-MUK200020054.html

Face serum

סרומים הם תכשירים בדכ מעט יותר יקרים מקרם לחות אצל כל החברות. בקטגוריה הזו לא הצעתי מוצרים זולים, לדעתי כדאי להשקיע בסרום טוב.

Peter Thoms Roth -potent -c power serum

מבחינתי אי אפשר לדבר על מוצרי טיפוח ,מבלי להזכיר לפחות פעם אחת את תומס פטר רות. אני משתמשת במוצרי החברה כבר כמה שנים ותמיד יש בסט התכשירים הקבוע שלי מוצר כלשהו שלו. בכלל, זו סדרה שהשתמשתי כמעט בכל המוצרים: עיניים, קרם לחות מסכה , מה לא. מאוד מומלץ. ויטמין c בכמות מרוכזת, אנטי איגג’ינג, חומצה הילורנית כל מה שאנחו אוהבים. 275 ש”ח ל- 30 מי”ל.

https://www.strawberrynet.com/he-il/peter-thomas-roth-potent-c-power-serum-30ml-1oz/232411/

Dr. Dennis Gross- brighten firm vitamin Cserum

סרום שעשיו סיימתי. אחד הטובים. גם פה ויטמין c שעוזר להארה והרגשה של מיצוק בעור, 320 ש”ח ל-30 מי”ל

ד"ר דניס גרוס C + Collagen Brighten & Firm Vitamin C Serum 30ml/1oz
https://www.strawberrynet.com/he-il/dr-dennis-gross-c-collagen-brighten-firm-vitamin-c-serum-30ml-1oz/212919/

SK-II – R.N.A power radical new age essence

הזדמנות להכיר לכם את חברת הטיפוח היפנית, המאוד יוקרתית כ- 450 ש”ח הסרום הזה, וזה בין המוצרים הזולים שלהם. אני לא ניסיתי את המוצר הזה, ניסיתי סרום אחר שלהם שהיה אחד המעולים שניסיתי עד היום, זה היה סרום בספריי שהתזה אחת העניקה רענון וברק מידיי לפנים. גם השימוש פה חסכני, טיפה אחת או שתיים ללחות וברק.

https://www.strawberrynet.com/he-il/sk-ii-r-n-a-power-radical-new-age-essence-30ml-1oz/192940/

קרם לחות – Moistriezer

טוב, באמת שבקטגוריה הזו היה ממש קשה לבחור. 4 מוצרים :שניים שאני מכירה היטב והשניים האחרים מוכרים אוניברסלית כך שכל אחד יכול למצוא משהו שהוא מעדיף. אבל פה ההמלצה להיכנס לאחר האתרים ולבחור, מקבלת משנה תוקף, יש אלפי מוצרים כדאי להיכנס לקרוא לראות מה אוהבים הכל מפורט ואפשר תמיד להתחיל במה שמכירים .

fresh – מותג שהתחלתי להשתמש לאחרונה ויש לי גם את המסכה מאותה הסדרה ואני מאוד מרוצה. זה שייך לקטגוריה של חברות יוקרה כ- 300 ש”ח.

פרש Lotus Youth Preserve Face Cream- קרם פמנים לוטוס לשימור נעורים 50ml/1.6oz
https://www.strawberrynet.com/he-il/fresh-lotus-youth-preserve-face-cream-50ml-1-6oz/176767/

קרם לחות של Neutrogena שמשלב קרם לחות + מסנן קרינה עם מקדם הגנה של 50! מצויין שהוא קליל, נטול שומניות או ריח. כך שהוא יכול להוות פתרון נוח לחסכון בזמן ומחיר של מוצר אחד בשני מוצרים. 50 ש”ח ל- 50 מי”ל.

Neutrogena, הגנה בריאה, קרם לחות יומי עם מקדם הגנה, רחב ספקטרום SPF 50, עור רגיש, 1.7 אונקיות נוזליות (50 מ"ל)
https://il.iherb.com/pr/Neutrogena-Healthy-Defense-Daily-Moisturizer-with-Sunscreen-Broad-Spectrum-SPF-50-Sensitive-Skin-1-7-fl-oz-50-ml/85709

Lancome -anti stress aquag gel -מציאה

ג’יל לחות של לנקום. נמצא במבצע ממש טוב,לדעתי, כרגע בסטרוברי: 180 ש”ח לכמות של 200 מ”יל שתחזיק לכם לתקופה ארוכה. לפי התיאור, מתאים לכל סוגי העור, אפילו לעור רגיש. אם זה ג’יל אז אני מניחה שהמרקם שלו קליל ונספג במהירות מה שקוסם לי בחום יולי-אוגוסט . השם של המוצר אקווה מצביע על כך שהוא מכיל מים כלומר לחות מוגברת , לנקום היא חברה ידועה ואיכותית כך שבהחלט שווה לנסות .

https://www.strawberrynet.com/he-il/lancome-hydra-zen-neocalm-multi-relief-anti-stress-moisturising-aqua-gel-fresh-200ml-6-7oz/154582/

Guinot _

המותג הצרפתי הוותיק והידוע , ששנים רבות השתמשתי בהרבה מאוד ממוצריו. בסטרוברי יש מבחר מכובד ממגוון מוצרי החברה. בחרתי בזה כי יש בם גם מסנן קרינה, גם מבטיח עור קורן ומתאים לכל סוגי העור. הוא זול יחסית 150 ש”ח לכמות של 30מי”ל.

גינו Newhite Brightening UV Shield SPF50 30ml/0.88oz
https://www.strawberrynet.com/he-il/guinot-newhite-brightening-uv-shield-spf50-30ml-0-88oz/206788/

להתראות🚶‍♀️

מיכל 13.7.19

3 מחשבות על “קרם דה לה קרם – My Daily Skin Care שגרת טיפוח יומית- חלק א”

  1. הי
   בהרבה אתרים אפשר לסנן לפי סוג העור ולקבל מוצרים שמתאימים רק לסוג העור שלך.
   בסטרוברי אפשר לסנן גם לפי סוג הטיפול הרצוי: הזנה, אנטי איג’יינג וכו. בכלל מומלץ מאוד להיכנס לאתר. הוא המקור הראשי לכל מוצרי הטיפוח שלי .

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: