זרקור על NABLA- THE CUTIE COLLECTION

נבלה קוסמטיקס הוא מותג איטלקי שלפני שנה נכנס לחנויות בארה”ב ולכן החלו להזכיר אותו במדיה החברתית. המותג הזה משך את תשומת הלב שלי בעיקר בגלל הפלטות הקטנות של צלליות שלו, כפי שתראו בהמשך. מאחר ונם השיקו לאחרונה קולקצייה חדשה ואפשר להשיג את המוצרים גם דרך האתר ששולח לישראל וגם דרך beauty bay, חשבתי שזו הזדמנות טובה להקדיש לו פוסט שלם.

נבלה משכה את תשומת ליבי לפני זמן רב בעיקר בגלל הפשטות המתוחכמת של המוצרים והמחיר הסביר. רוב המוצרים שיוצאים לשוק, רוב המותגים הפופלאריים מאוד בעולם האיפור היום, לטעמי, אגדיר את זה כך: הם מאוד צבעוניים, הם לא מושכים אותי כלל. כל אותן פלטות ענקיות של צלליות עם 30 גוונים ירוקים כחולים סגולים וכו , אנילא חושבת שיש מישהו שבאמת משתמש בכל אחד מהם. אני תמיד מחפשת איפור, שיבלוט כמובן, זה חשוב לי, אבל עדיין יראה מתוכם וכן, גם ייראה טבעי, או לפחות כזה שישתלב עם צבע העור וייראה איפור יומיומי. ואני חושבת שנבלה עונה על הצורך הזה במוצרים שהיא משיקה. הפלטות קטנות, יש בהן שילוב גוונים שגם מאפשר איפור יומיומי וגם יש בהן גוון אחד או שניים עם פיגמנט חזק, בשבילי לצאת מאזור הנוחות. והפלטה לעיניים היא דוגמא טובה: ניוד אבל עדיין עם מספיק צבע, כמה גוונים בסיסיים וקומפקטית. 23 יורו.

Cutie Palette - Nude
https://www.nablacosmetics.com/en/eye-palettes/1397-cutie-palette-nude.html
מתוך הקולקצייה החדשה: nude eyeshadow palette

החברה מצהירה באני מאמין שלה בראש ובראשונה על כנות ואמינות של מוצריה. נבלה שמה לה למטרה לייצר מוצרים ברמת איכות גבוהה, יעילים ובטוחים ושימוש רק בחומרי הגלם הכי טובים, עם עדיפות לכך שגם יהיו טבעיים. כך שנבלה הוא מותג cruelty free and vegan. עוד הם מספרים על עצמם שחדשנות ויצירתיות הם בראש מעיינהם ביצירת המוצרים, כשלא רק היופי הוא חשוב, אלא בעיקר, מוצרים לא בנליים ושיגרתיים, אלא כאלו שיבלטו בתוך ים מוצרי איפור אחרים שמושקים חדשות לבקרים.

NABLA נחשב למותג היי אנד כלומר, רמת המחירים שלו היא בינונית- אני חושבת שאפשר להשוות אותו לקליניק מבחינת טווח המחירים שלו. עלות המשלוח לישראל 17 יורו.בין היתר, מה שמאוד מצא חן בעיניי אצלם, מגוון המוצרים שלהם הוא מצומצם. בכל קולקצייה שהם משיקים יש, בכל קטגורייה, שניים שלושה גוונים: למשל, שתי פלטות של צלליות , שני שפתונים, שלושה היילטריים וכו. ובסה”כ, אם תכנסו לאתר, מדובר בבוטיק קטן של חנות איפור שאפשר להתמצא בקלות כדי לחבר כמה מוצרים למראה איפור שלם.

Metropolitan Bundle

The Metropolitan Bundle

סט של שלושה מוצרים מתוך הקולקצייה החדשה שלהם, שכולל: פלטת צלליות, ניוד ליפסטיק ואיילנר. יש שלושה סטים כאלו באתר- כל אחד בגוון אחר. כרגע כולם סולד אאוט. אבל כדאי לעקוב- מחיר של 40 יורו כל סט לשלושה מוצרים לאיפור בסיסי טוב.

כללית, רוב הביקורות שראיתי במדיה, היו טובות. לי עדיין לא יצא להשתמש במוצר כלשהו שלהם, כאמור, אני רוצה לנסות את אחת מהפלטות של הצלליות לעיניים. אלו בדיוק סוג הפלטות שאני אוהבת, קטנות, הגוונים נעימים, רגועים, עם גוון אחד חזק לגיוון, שאוכל להשתמש בכולן עד שייגמרו.

THE CUTIE COLEECTION

  • בקולקצייה החדשה כוללת:
  • 3 פלטות של צלליות לעיניים
  • 3 אייליינרים
  • 2 שפתונים
Cutie Palette - Wild Berry
https://www.nablacosmetics.com/en/eye-palettes/1445-cutie-palette-wild-berry.html
The Wild Berry eyeshadow palette מתוך הקולקצייה החדשה

GLAM TOUCH LIPSTICK

שלושת הליספטיקים בקולקצייה החדשה משתלבים עם כל אחת מהפלטות לעיניים. האחד ביוון ניוד חום כתום והשני בגוון ברי עמוק, 13.5 יורו.

https://beautyvelle.com/2020/04/16/get-to-know-the-new-nabla-cosmetics-cutie-collection/

Skin Glazing Collection

קולקצייה קודמת של נבלה , סדרה של היילטרים שכמו שמה – כל אחד מהם מבהיק קורן ומנצנץ לאפקט ראי. זו אחת הקולקציות של נבלה שהיתה לפופולארית. בסדרה יש 6 גוונים, לטווח רחב של גווני עור שונים. 22 יורו

https://www.nablacosmetics.com/en/highlighter-blush/1408-skin-glazing-amnesia.html

NABLA- AT Beauty Bay

הזכרתי פעמים רבות את beauty bay , אתר בריטי שמרכז רק מותגים שהם נטולי אכזריות, שמוצריהם מתבססים על מרכיבים טבעיים וכו. הם מחזיקים באתר קולקצייה גדולה של NABLA, הבאתי רק כמה דוגמאות . דרך אגב, כפי שתראו, שמירה על הסביבה גם חשובה למותג, לכן יש כמה מוצרים שהם ריפיל, כלומר אם נגמר הסומק או הפודרה, אפשר לקנות רק ריפיל , שהוא גם יותר זול ולהכניס לאריזה המקורית.

NABLA - Blossom Blush Refill
סומק של NABLA, מגיע במגוון רחב של גוונים 10 יורו https://www.beautybay.com/p/nabla/blossom-blush-refill/beloved/
NABLA - Glimmer Light Palette Rose Gold
https://www.beautybay.com/p/nabla/glimmer-light-palette-rose-gold/

Matte liquid lipstick in grace

Denude Eye Brush Set

DENUDE EYE BRUSH SET

סט של 6 מברשות לעיניים שאני תמיד מחפשת כדי להצליח לדייק קצת יותר כשאני מניחה צלליות. 30 יורו, אבל, כרגע הוא סולד אאוט בכמה אתרים שראיתי

https://www.nablacosmetics.com/en/brushes-tools/1395-denude-eye-brush-set.html

All I need is coffee and makeup #quote #quotes #beautyquotes ...

סיפור חיי

להתראות, מיכל 9.5.20

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: