אבק כוכבים All About Highlighters

Revolution Pro Lustre Highlighter – מתוך עמוד האינסטגרם של המותג

אני לא כותבת הרבה על היילייטרים, מה שעומד בסתירה גמורה לעובדה שאני מאוד אוהבת את הברק ומשתמשת כל יום. בשבוע שעבר כתבתי לכם שגיליתי באתר של קליניק ברטנזר שלהם שחיפשתי תקופה ארוכה, לצד הברונזר יש שם גם היילייטר שממש מצא חן בעיניי וחשבתי להקדיש פוסט להיילייטרים שיש היום בשוק.

כמו כל מוצר היום, יש אלפי היילייטרים, אני לא מגזימה. אפשר למצוא בכל פורמולה – מוצק powder, נוזלי, קרמי, ספריי בשלל גוונים ובטווח גדול של מחירים. אז כמובן שהבאתי רק אחוז שברירי מהם. כאלו שיש הרבה באז סביבם, כאלו שנראים לי מעניינים וכמובן, אילו שניסיתי.

היילייטרים נקראים היום בשלל שמות שימר, אילומנייטר, גלאו, אין גבול ליצרתיות. המילה עצמה אילומינציה מופיעה על כך הרבה מוצרים מקרם טיפוח ועד ליפסטיק. הכל נועד להוסיף ברק לעור. אז עבורי, זה ממש חשוב. עור בוגר דורש תחזוקה מתמדת של לחות. הוא נוטה להיות דהוי וכמובן יבש. כל המוצרים שהמציאו לברק, למראה הרטוב הלח הם תוספת חשובה. כולנו רוצים להראות כמו ג’י-לו.

לאיפור יומיומי, עדין ולא מסובך- במיוחד למתחילים
BECCA Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter

מבחינת,י ההילייטר הקלאסי. נתחיל בזה שהוא היילייטר הראשון שקניתי לפני שנים רבות, כשרק גיליתי את האינטרנט יוטיוב ושמעתי את המילה הזו. קיים בכעשרה גוונים, אבל שניים המגוונים chmpain pop ו- moonstone הפכו לפופולאריים ביותר. אין ספק שהראייה הכי חזקה לטענה, שהוא מושלם למי שמתחיל או למי שמחפש מוצר שהוכיח את עצמו וקל לשימוש, היא – שההיילייטר של בקה שומר על מעמדו שנים רבות בשוק כל כך תחרותי. זה בסט סלר של BECCA ומאוד מאוד מומלץ. 30 ליש”ט ב- cult.

https://www.cultbeauty.co.uk/becca-shimmering-skin-perfector-pressed.html

הילייטר יכול להיות ברונזר, סומק או אפילו פודרה. תלוי בגוון העור שלכם, במה שאוהבים ובהחלט לא צריכים להיצמד לכללים כל שהם. כפי שתקראו בהמשך, אני מערבבת את הליקוויד ההיילייטר שלי עם המייק אפ ומורחת על כל הפנים. ברונזר בהיר יכול להיות היילייטר על עור בהיר, ברונזר יכול להיות היילייטר לפי שמעדיף מראה יותר שזוף. סומק ממש בהיר ומבריק יכול להיות היילייטר מעל סומק מאט. צריך ק’ להתנסות.

איפה מורחים היילייטר

כפי שעולה מהתרשים מורחים היילייטרים על החלקים הגבוהים בפנים (איפה שהaמש באופן טבעי מכה -כמו שכתוב על הרבה מוצרים )’ כדי להסתיר חלקים נמוכים, במטרה שהפנים יראו מסותתות ומועצבות. מאחר ואנחנו לא מאפרים מקצועיים, לא מדובר במשהו מדוייק. אבל התרשים יכול לשמש כקו מנחה .

how to apply highlighter on face
https://www.curiouskeeda.com/fashion-and-care/where-to-apply-highlighter-on-face/ להאיר כדי להסתיר

כפי שאני מציינת בהרבה הזדמנוניות, מוצרי אבקה powder שוקעים לתוך הקמטים בעור ומדגישים אותם לכן, בשנים האחרונות, אני מעדיפה להשתמש במוצרי נוזליים כשאפשר. ונודה על האמת, לא רק למדתי להשתמש בהם, התברר לי שהרבה יותר קל להשתמש בהם מאשר במוצרי אבקה.

My current Highlighters- מה אני משתמשת

בכל מה שנוגע להייליטרים, אני משתמשת בשלושה: ilia- שמוגדר סרום והוא ממש נוזלי, Make up revolution – קרמי והאחרון הוא היילייטר powder של אנסטסיה בוורלי הילס- אמריזי.

  • ILIAliquid light serum highlighter – אינדי ברנדס, אחד מאילו שפרצו לתודעה בשנה-שנתיים האחרונות ואני הכי נמשכתי לסרום היילייטר הזה. הוא מגיע בשלושה גוונים, לי יש את nova. טוול המחירים של ilia ,ששייך לקטגוריית הקלין ביוטי, הוא גבוה יחסית. ההיילייטר הזה עולה כ- 35$ לכמות קטנטנה של 15מי”ל בסה”כ. אני קניתי אותו לפני חודשיים וכבר השתמשתי בחצי הכמות. אני שמה כמה נקודות של ההיילייטר על הפנים, כמה נקודות של מייק אפ ואז מערבבת ו מספיגה הכל יחד עם ספוגית איפור. נכון להיום, עם המייק אפים שעכשיו יש לי, זה הפך לחלק משגרת האיפור היומיומי, לכן כבר השתמשתי בכל כך הרבה מהכמות במוצר. כל קו האיפור שך ILIA הוא מוצרים שהם יותר טיפוח מאיפור. הם מיועדים לאיפו שייראה כמו שיותר טבעי ורענן. היילייטר מוגדר סרום, וככזה, המרקם שלו קליל ואווירי וממש נוזלי. אז ראשית, הוא מעדן את המייק אפ שנוטה להיות כבד וגם מעדן את הגוון של המייק אפ. מתקבל כיסוי שנראה טבעי ובעיקר מעורר את העור לחיים. מאוד מומלץ.
My current highlighters
  • Make up Revolution– ILLUMINATE & GLOW SKIN PERFECTOR- מוצר שקניתי בבלאק פריידי בקנייה שעשתי בביוטיי ביי. הוספתי אותו לעגלה כי )במבצע שהיה באותו זמן) הוא עלה פחות ח- 20 ש”ח, לכמות של 40 מי”ל. הוא מגיע בשלושה גוונים: שמפניה, זהב וברונז שהוא הכהה מביניהם. לי יש את הגוון גולד שהוא יחסית גם כהה, בוודאי יחסית להיילייטר של ilia. זה דוגמא טובה למה שכתבתי בהתחלה, זה יכול להיות ברונזר, תלוי בגוון העור שלכם. גם את המוצר הזה אני מערבבת עם המייק אפ, אבל במקרה הזה, בעיקר כדי להכהות מייק אפ שקניתי בגוון בהיר מידי. זה לא היילייטר נוזלי, במרקם שלו קרמי אז הוא יותר כבד. הוא גם הרבה יותר מבריק ונוכח. הברק שמקבלים בהחלט בולט ונראה. לא חייבים לקנות את זה, אני מניחה שיש הרבה מוצרים דומים בשוק. אבל אם אתה נתקלים, אז זה הניסיון שלי עם המוצר.

הכי הייפ

Charlotte TilburyMagic Star Highlighter

היילייטר שיצא לפני כמה חודשים וכמו רוב המוצרים של שרלוט טליברי, נחל הצלחה מסחררת. כל הסרטונים שאני ראיתי קיבל ביקורות מצויינות. ובסיכומי סוף שנה, של הרבה מאוד יוטיוברים, הגיע למקום מכובד. מגיע בגוון אחד שכנאה אמור להיות אוניברסלי. 35 ליש”ט.

https://www.cultbeauty.co.uk/charlotte-tilbury-magic-star-highlighter.html

הכי חביב (והכי קל להשיג)- באתר הישראלי clinique

CLINIQUE Powder Pop™ Flower Highlighter

https://www.clinique.co.il/product/1592/74962/powder-poptm-flower-highlighter-?shade=Lunar+Pop&size=9_%D7%92%D7%A8%D7%9D

ההייליטר שהתחיל את הפוסט, כאמור שעכשיו למצוא באתר החשראלי.

בד”כ בראש השנה הסיני, קליניק משיקה היילייטרים שעליהם מוטבעת דמות החיה של אותה שנה. אני זוכרת את זה של השנה שעברה, השנה, הם השיקו היילייטר עם דמות השור- שנראו יפיהפייים. הזכרתי אותם בפוסטים שלי ודרך אגב, אני לא מצאתי אותם באף אתר ששולח לישראל. על היילייטר הזה לא שמעתי. בניגוד לברונזר, שהזכרתי אותו בפוסט הקוד , שאני ממש רוצה לקנות. שניהם מאותה סדרה מאוד מוצלחת של קליניק בשנים האחרונות pop עם ההטבעה של פרחים שמוטבעת על כל המוצרים. בנוסף לברונזר יש גם סדרה של סמקים, שיש לי אחד מהם, שאני מאוד אוהבת. סומק קלאסי , יומיומי, לא מהפכני .

קליניק הוא מותג שמרני, אבל בדכ מה אין נפילות כשקונים מוצר שלהם. אני מניחה שגם עם היילייטר הזה יהיה בטוח לנסות. כלומר שהוא יתאים למתחילים ולהרבה סוגי עור. אבל כאמור, לא ניסיתי. 120 ש”ח עכשיו באתר הישראלי של קליניק.

lunar pop | powder pop™ flower highlighter <br> היילייטר לגלואו המושלם
היילייטר הפרחוני של קליניק- מותג שתמיד אפשר לסמוך שיראה נעים

FENTY BEAUTY

אני חושבת להקדיש פוסט שלם למותג של ריהאנה. אשמח אם תגיבו ותגידו אם זה מעניין. בנוסף לעובדה שהאתר שולח לישראל, מחירים סבירים מאוד, מבצעים (במיוחד מחיר משתלם למי שקונה באנדל של כמה מוצרים). אבל, כמובן, שהסיבה המרכזית הוא האיכות של המוצרים. מותג שהוקם רק לפני שלוש שנים בערך וכבר כמה מוצרים שלו, כמו הגלוסים והמייק אפ שלו הפכו למוצרי מאסט אצל הרבה משפיענים ברשת. בוודאי שהפרסום של ריהאנה עוזר, אבל אני מאמינה שזה מעבר לזה. אני עדיין לא ניסיתי אף אחד מהמוצרים, אבל ברשימת הקניות שלי לנסות את אותו מייק אפ שהזכרתי- פרו פילטר ובמיוחד את הפריימר לעיניים מאותה סדרה.

הכי חשוב להזכיר ביחס לפנטי ביוטי- ההצהרה של ריהאנה לאינקלסיביות. כשהיא הקימה את המותג מטרתה היתה להביא טווח גדול של גוונים בכל מוצר כדי שקהל רחב של גווני עור שונים יוכלו להינות ממנו. ובינתיים,היא עומדת בהבטחה.

שני הלייטרים שיצאו השנה:

KILLAWATT FREESTYLE HIGHLIGHTER DUO– דואו היילייטר בתמונה מצד שמאל. הרעיון, לפי היצרן, שצד אחד הוא יותר עדין והצד השני הוא יותר מבריק. תלוי במצב רוח או בשעה, לאיפור יום או איפור ליציאה בלילה (כרגע בבחינת מדע בדיוני). מגיע בחמישה גוונים. 35$.

https://www.fentybeauty.com/killawatt-freestyle-highlighter/FB30002.html?dwvar_FB30002_color=FB3041&cgid=makeup-face-highlighter

DIAMOND BOMB ALL-OVER DIAMOND VEIL – היילייר מצד ימין נועד למריחה על הפנים ועל הגוף. מוגדר כשימר’ שנמס לתוך העור. זה מוצר ששמתי עליו עין ואני ממש רוצה לנסות. 40 דולר. אני ממליצה מאוד להיכנס לאתר, יש גם כל הזמן מבצעים שונים וגם אפשרות לקנות שניים שלושה מוצרים במחיר הרבה יותר משתלם מאשר כל אחד מהם בנפרד.

COLOURPOP

הגעתי למסקנה שככל הנראה, כמעט בכל פוסט אזכיר את המותג הזה. גם בגלל כמות ההשקות הדמיונית שלהם, כל שבוע קולקצייה שלמה חודשה, בגלל המחירים הזולים באיכות טובה ולפעמים מצויינת.

כמה סוגים של היילייטרים שכולם זמינים במלאי באתר היום.

  • pretty fresh hydrating illuminator– לי זה נראה דומה לסרום הלייטר של ilia. מוצר שהוא גם טיפוח, נוזל עם מרכיב לחות למראה רענן ומלא לחות. מגיע בכמה גוונים.https://colourpop.com/products/soft-ivory-pretty-fresh-hydrating-highlight-illuminator
  • super shock highlighter – שייך לסדרה הכי ידועה לדעתי של קולורפופ super shock. צלליות, סמקים וגם היילייטרים (התמונה מצד שמאל). אני מאוד רוצה לנסות את אחד הסמקים בסדרה הזו. הגוון שבתמונה משמאלicy rose gold שילוב של גווני זהב עם גווני חמוציות. מדליק..https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox
  • lite stix– סטיק הוא אפשרות הכי נוחה וקלה לשימוש של כל מוצר. היילייטר ברונזר סומק. איפור בסטיק לא נועד להיות פיגמנטי מידי. הוא נועד לאיפור מהיר, לקצת גוון. למראה האיפור ללא איפור, לאיפור תוך כדי נסיעה. הבנתם את הרעיון- למרוח פס, לטשטש עם האצבעות והופ- אתם מאופרים. הסטיק של קולורפופ מגיע בשלושה גוונים. https://colourpop.com/products/acting-up

הילייטרים שהשתמשתי בעבר- פינת הנוסטלגיה

שלושה היילייטרים מצויינים שהשתמשתי בשנים האחרונות. כולם מהדראגסטור, מתאימים למתחילים, זולים, אפשר להשיג אותם והם ממש זולים.

  • the balm Mery Dew Manizer– זה ממש נוסטלגיה. אני חושבת שזה אחד המוצרים הראשונים שקניתי באינטרנט. טוב לא זה, אלא את המוצר באבקה. אני חושבת שזה כל כל הצליח שהם השיקו גרסה נוזלית. בכל מקרה, הוא עדיין נמכר. בשופרסל בי אפשר לקנות 1+1 חינם, ה- powder עולה 70 ש”ח ובהחלט שווה לקחת את הזוג יחד. זה המוצר ששכנע אותי שאפשר לקנות דברים שלא מכירים, לנסות, ללמוד. בעיקר שלא צריך להיות מאפר מקצועי. למדתי שהיילייטר משדרג את המראה בקלות בכמה דרגות. זה מוצר שיצא לפני עשור, מאז השוק התתפתח וכאמור האפשרויות רבות. אבל מלבד העובדה שאפשר להזמין אתר של שופרסל בקלות זה מוצר שהיה אייקוני אז.
  • Ctrice-Bouncy Bronzer– כששופרסל השיקו את אתר האונליין שלהם be, הם החלו לשווק את Catrice מותג גרמני, מצויין ומאוד זול ,שממש היה חסר בארץ. אבל, לצערי, האתר של שופרסל לא זו בלבד שאינו מתחדש, הרבה מוצרים אוזלים מהמלאי ולא מתחדשים. אולי בסניפים המצב שונה. אבל, השנה רוב הסניפים היו סגורים בכלל.. בכל מקרה, הברונזר הזה עלה 15-20 ש”ח. הוא הוצע בשני גוונים שאני קניתי את שניהם. כאמור, זה יכול להיות ברונזר או היילייטר, מה שתרצו. זה מוצר מצויין, שבקלילות מעשיר את האיפור במחיר של ארטיק (עם חלב,לא קרח…). אפשר למצוא בליידי מייק אפ- האתר הפולני.
  • L’OREAL- Glow Mon Amour- מוצר נוסף, שהפציע לזמן קצרצר בשופרסל be ונעלם. אחד היילייטרים הידועים והאהובים. אפשר למצוא בכמה אתרים. הבאתי קישור ל- iherb, שם הוא מוצע בשני גוונים. 35 ש”ח בלבד. מוסיפים כמה טיפות למייק אפ, לקרם לחות ומקבליפ ברק נהדר, עדין אם חזק, תלוי בכמות. ממש מומלץ.https://il.iherb.com/pr/L-Oreal-True-Match-Lumi-Glow-Amour-508-Golden-Hour-0-47-fl-oz-14-ml/91756

מה דעתכם על התוכן?

שני ההילייטרים שיש לי והזכרתי בפוסט:

ilia- ערבבתי עם קרם הלחות, ואת זה של מייקאפ רבולושיין, מרחתי בעיקר על הלחיים.

להתראות,

13.2.21, מיכל

פוסטים אחרונים שהעליתי

New Eyeshadow Palettes- June 2023

New eyeshadow palettes June 23

Laneige- K Beauty skin care

Laneige – K Beauty skin care

Kiko Milano – New! The Little Mermaid

קולקצייה חדשה מבית קיקו מילאנו- The Littele Mermaid נוחתת באתר הישראלי ב- 21.5.23

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: